1 Mart Salı Günlük Burç Yorumları, 01 Mart 2022 yılının 60. gününe denk gelen burç yorumlarını kapsar. Burcunuzla ilgili yorumları okumak için Burç Yorumları kategorimizi tertipli olarak ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

1 Mart 2022 Salı Günlük Burç Yorumları aşk, aile, sıhhat, kariyer ve para mevzularında burcunuzu neler bekliyor? 1 Mart günlük burç yorumlarını deklare etti! 1 Mart 2022 Salı  günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlatıldı. İşte, 1 Mart 2022 Salı  günlük burç yorumları…”

Ön bilgilendirme: Burç yorumları kişinin doğum anında yıldızların ve gezegenlerin göreli konumlarına dayanan, tipik olarak karakter ve koşulların bir tasvirini içeren ve bir kişinin geleceğine ilişkin tahminlerden oluşur.

Astrolojide gruplar

  • Ateş grubuna giren burçlar sırasıyla; Koç (Öncü), Aslan (Durağan(durgun)) ve Yay (Değişken)(*1*)
  • Toprak grubuna giren burçlar sırasıyla; Oğlak (Öncü), Boğa (Durağan(durgun)) ve Başak (Değişken)(*1*)
  • Su grubuna giren burçlar sırasıyla; Yengeç (Öncü), Akrep (Durağan(durgun)) ve Balık (Değişken)(*1*)
  • Hava grubuna giren burçlar sırasıyla; Terazi (Öncü), Kova (Durağan(durgun)) ve İkizler (Değişken)(*1*)

1 Mart Salı itibariyle günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir.

1 Mart Salı Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin…

Başkalarıyla olan ilişkilerimiz, üstünde durulmayan temel bir mesele gün ışığına çıktıkça, bugün birkaç zorlukla karşılaşabilir. Her neyse ki, duygusal Ay, 02:27 EST’de iletişimci Merkür ile bağlantı kurarken duygularımızı ifade etmek kolayca akmalıdır. Ümit ederim konuşma sakin kalır, sadece birazcık sıhhatli çatışmada yanlış bir şey yoktur. İşler gerginleşirse, iyi şanslar gezegeni Jüpiter’i sabırsızlıkla bekleyip, çözüm için bir fırsat yaratmak suretiyle Ay’la uyumlu bir üçgen açı oluşturabiliriz.

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Dikkatli olmazsanız, başkalarıyla bağlantı kurma arzunuz zihinsel yorgunluğa yol açabilir. Çevrimiçi olarak sonsuz çeşitlilikte sınıflar, seminerler ve işbirlikçi tartışmalar mevcut olsa da, ilgi ve etkileşim için can atarken aşırıya kaçmak kolaydır. Takviminizi küçülterek ve noksan bulunduğunu hayal bile edemeyeceğiniz vakalara yalnızca evet diyerek her çabaya hak etmiş olduğu ilgiyi gösterin. Zamanınız ve enerjiniz önemlidir, bu yüzden size en oldukça sevinç veren aktiviteleri tercih edin.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Sağlam bir sabah rutinine haiz olmak, iş gününüzde dengeyi sağlamanın anahtarıdır. Alarmla uyumak, duşa girmek ve derhal işe koyulmak kolaydır, sadece bu şekilde en iyi durumda değilsiniz. Fazladan birkaç dakika bile enerjinizi odaklamanıza ve işinizde ve ruh halinizde pozitif yönde bir değişiklik yaratmanıza destek olacaktır. Bu gece, alarmınızı her zamankinden daha erkene kurun ve güne huzurla başlamanın iyi mi bir şey bulunduğunu görebilmeniz için sabah için ihtiyacınız olan malzemeleri hazırlayın.

İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

Sorumlulukları bırakıp birazcık eğlenmenize izin vermeyeli uzun vakit olmuş olabilir. Bugün, yoğun programınızda yer açın ve spontane bir şeyler yapın! Günlük yaşamın koşuşturmacasına bir mola vermek size taze enerji sağlayacak ve yaşamın her alanında yaratıcılığa esin verecektir. Bu büyük bir vaka olmak zorunda değil – birkaç arkadaşınızla Zoom’da bir yetişme oturumu yada dışarıda bir yürüyüş bile zihninizi ve ruhunuzu harekete geçirmeye destek olacaktır.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Bu, evinizi birazcık düzenleme ve tekrardan dekore etme ile yenilemek için mükemmel bir vakit, bundan dolayı bir ortak yada oda arkadaşının yardımını alın ve bahar temizliğine erken başlayın. Fizyolojik alanınızla ilgilendikten sonrasında, birazcık zihinsel ve duygusal toparlama yapmak da zekice olur. Evinizdeki eşyalardan kurtulmak daha kolay olsa da, hayatınıza taze enerji getirmek istiyorsanız eski fikirleri ve inançları bırakmak gereklidir.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Bugün, önemsediğiniz biriyle ertelediğiniz o zor konuşmayı yapmak için iyi bigün. Başlamadan ilkin, tam olarak ne hakkında konuşmak istediğinizi ve problemler üstünde durmak yerine bir çözüme ulaşmaya iyi mi odaklanacağınızı idrak etmek için bir dakikanızı ayırın. Bu netliğe haiz olmak, pek de keyifli olmayan mevzuları tartışırken bile işlerin hafifçe ve pozitif kalmasına destek olacaktır. Onaylanmış ve onaylanmış hissetmeleri için öteki kişinin de kesinti olmadan paylaşmasına izin verdiğinizden güvenli olun.

24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Başak (24 Ağustos-23 Eylül)

Bugün, inandığınız şey için ayağa kalkmanızı gerektiren bir vaka başınıza gelebilir. Aklınızdan geçenleri söylemekte çoğu zaman mesele yaşamasanız da, yapılacak doğru şeyin bu bulunduğunu biliyorsanız, bugünün mücadelesi dürüst olmanızı gerektirebilir. ve kıymet verdiğiniz birinin duygularını potansiyel olarak incitebilirsiniz. Fakat derste kal; İlk başta bunu kişisel algılasalar da, zaman içinde bu şahıs doğru bulunduğunu düşündüğünüz şeyi yaptığınızı anlayacaktır.

Terazi (24 Eylül-23 Ekim)

Hayatınızdaki insanoğlu sizin için dünyalar demek fakat bugün hayatınızı başkalarıyla olan ilişkilerinizin haricinde düşünüyor olabilirsiniz. SİZİ hakkaten mutlu ve doyum eden nedir? Bugün, kendiniz için yeni hedefler belirlemek ve olmak istediğiniz kişiyle uyumlu olmayan her şeyi özgür bırakmak için mükemmel bigün. Gene de bu, sadık ekibinizden kurtulmanız gerektiği anlamına gelmez! Yeni zihniyetinizi arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşın, böylece onlar sizi destekleyebilir ve yolda kalmanıza destek olabilir.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Bugün eve yakın olmak ve oldukça gerekseme duyduğunuz dinlenmeyi almak isteyebilirsiniz. Yapabiliyorsanız, iş yükünüzü azaltın ve birazcık rahatlama zamanı için programınızı engelleyin. Geçmişten gelen duyguların bugün ortaya çıkması ve sizi birazcık rahatsız etmesi ihtimaller içindedir. Bu duygulara direnmek yerine, başınıza gelenleri günlüğe kaydetmeyi ve ne hissediyorsanız onu hissetmenize izin vermeyi deneyin. Bu süreç rahatsız edici gelse de kuvvetli bir iyileşme anına yol açabilir.

Yay Burcu (23 Kasım-21 Aralık)

Dünyanın çağrısına yabancı değilsiniz ve sizin için mühim olan nedenlerle topluluğunuzla bağlantı oluşturmak için mükemmel bir vakit. Teknoloji sizin yanınızda ve ayrı olduğunuzda bile güçlerinizi birleştirmenizi kolaylaştırabilir. Gününüzün bir kısmını toplumsal medyadaki grupları takip ederek ve yaklaşan etkinliklerle ilgili bildirimlere kaydolarak geçirmek sizi ağın bir parçası yapmış olacaktır. İnsanlara neye inandığınızı bildirmek için sesinizi kullanın – sizin şeklinde düşünen kabileniz bu şekilde sizi bulacaktır.

Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)

Sıkı emek harcamayı önemsemeseniz de, birkaç ayarlama ile oldukça daha üretken olabilir ve kıymetli enerjinizi koruyabilirsiniz. Bugün, yapabileceğiniz herhangi bir sıkılaştırma olup olmadığını görmek için sınırlarınıza bir göz atın. Her şeyi kendi başınıza taşımak zorunda olmadığınızı da ihmal etmeyin. Görevleri devretmeyi ve ihtiyacınız olduğunda yardım istemeyi öğrenmek bir tür öz bakımdır.

Kova (22 Ocak-19 Şubat)

Büyük bir düşünürsünüz ve oldukça çeşitli mevzular hakkında varlıklı informasyon ve fikirlere haiz olma eğilimindesiniz. Şimdi, bir süredir araştırdığınız belirli bir mevzuya odaklanmak ve odaklanmış dikkatinizi vermek için yararlı bir vakit. Acemilikten ustalığa geçmenize destek olacak mevzuyla ilgili bir kursa yada atölyeye kaydolmayı düşünün. Minik bir eğitimden sonrasında, ötekiler becerileriniz ve uzmanlığınızla onlara rehberlik etmeniz için sizi arayacak.

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

Bugün her zamankinden daha halsiz hissedebilir ve hatta kendinizden kuşku duyabilirsiniz. Kimi zaman bu şekilde hissettiğimizde, aslına bakarsak kozmosun bizi yavaşlatıp içimize döndürme yöntemi olduğunda, bir şeylerin yanlış bulunduğunu düşünürüz. Bugün kendinize zarafet verin ve rahatlamak ve birazcık derin dinlenmek için vakit ayırın. Müzik dinlemek yada kalbinizden yazmak şeklinde yaratıcı şeyler yapmak, tüm zor duyguları aşmanıza destek olabilir.

Daha çok oku….

28 Şubat Burç yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir