1 Nisan 2022 Perşembe günü günü günlük burç yorumlarını Ansiklopedika’da keşfedin. Burç yorumlarıyla ilgili daha çok içerik görmek için Burç Yorumları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

♈ Koç Burcu(*1*)

Gezegen: MarsDoğum Tarihleri: 21 Mart – 20 NisanZodyak Dörtlüsü: ÖncüZodyak Elementi: Ateş

Antrenman günleri arasındaki dinlenme günleri, sizi taze ve enerjik tutmayı vaat ediyor. Bir aile içi kavga tırmanma emareleri gösteriyor. Bir boş süre sürüşü, kendini iyi hissetmeyenler için harikalar yaratacaktır. Taşınmaz varlıkların prestijinize katkı sağlaması muhtemeldir. Spekülasyona düşkün olanlar tarafınca bir beklenmedik düşüş beklenebilir. Her türlü ticaretle uğraşan insanoğlu için muhteşem bigün öngörülmektedir.

Koç burcu hakkında ansiklopedik data edinmek için burayı ziyaret edin.

♉ Boğa Burcu(*1*)

Gezegen: VenüsDoğum Tarihleri: 20 Nisan – 20 MayısZodyak Dörtlüsü: SabitZodyak Elementi: Toprak

Bir aile gencinin iyi haberler getirmesi muhtemeldir. Doğru vurgu, bilimsel nitelikli açıdan en sıkıntılı durumla bile başa çıkmanın anahtarı benzer biçimde görünüyor. Birinin yardımının, sıhhat açısından tekrardan formda olmak için olmazsa olmaz olması muhtemeldir. Mühim bir antak kalma gecikebilir ve kaçırılmış fırsatlara yol açabilir.

♊ İkizler Burcu(*1*)

Gezegen: MerkürDoğum Tarihleri: 21 Mayıs – 21 HaziranZodyak Dörtlüsü: DeğişkenZodyak Elementi: Hava

Bugün işinizle meşgul olabilirsiniz. Görevi tamamlamakta bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz, bu sizi üzebilir fakat bir halde büyüklerin ve guruların lütfuyla bu karışık durumdan çıkabilirsiniz. iş yoğunluğundan dolayı zihinsel bitkinlik hissedebilir, ailenize süre ayıramayabilirsiniz. Sadece kardeşlerinizin sizi desteklemesi ve ev içi uyumu sürdürmesi muhtemeldir.

♋ Yengeç Burcu(*1*)

Gezegen: JüpiterDoğum Tarihleri: 22 Haziran – 22 TemmuzZodyak Dörtlüsü: SabitZodyak Elementi: Su

En iyi fizyolojik durumda kalmayı başaracaksınız. Kısa bir tatilin planlanması muhtemeldir, bu yüzden birazcık katıksız eğlenceye hazır olun! Uygun konaklama arayanlar cebine uygun olanı bulacaktır. Banka bakiyenizi sıhhatli tutmak için para devamlı bir akış halinde gelir. Astların halletmesine izin verirseniz, minik bir sorun karmaşıklaşabilir.

♌ Aslan Burcu(*1*)

Gezegen: GüneşDoğum Tarihleri: 22 Temmuz – 23 AğustosZodyak Dörtlüsü: SabitZodyak Elementi: Ateş

Bilimsel nitelikli yönde öncülük etmeniz muhtemeldir. Yaşam hızını yavaşlatmanın sıhhat üstünde pozitif bir tesiri olacaktır. Yurtiçinde bazı iyi haberler sizi bekliyor. İşle eğlenceyi karıştırabileceğiniz için bazıları için kısa bir dinlence göz ardı edilemez. Bazı parasal teşviklerin alınması muhtemeldir. Mevcut işinizde muhteşem olmak, muhtemelen size ustalaşmış bir başarı elde edecektir.

♍ Başak Burcu(*1*)

Gezegen: MerkürDoğum Tarihleri: 23 Ağustos – 23 EylülZodyak Dörtlüsü: DeğişkenZodyak Elementi: Toprak

Bugün, ay sizi kutsasın, iş ve iş açısından bazı iyi haberler duymanız ihtimaller içindedir. Ev yaşamınızın keyfini tüm hızıyla sürmeniz olası olabilir. Değersiz mevzularda münakaşa yapmaktan kaçınmanız tavsiye edilir. Aşırı coşku sabrınızı kontrol edebilir. Varlıklara yatırım yaparken mühim kararlar alabilirsiniz. Öğrencilerin çalışmalarına odaklanmaları tavsiye edilir.

♎ Terazi Burcu(*1*)

Gezegen: VenüsDoğum Tarihleri: 23 Eylül – 23 EkimZodyak Dörtlüsü: ÖncüZodyak Elementi: Hava

Evde deva, tekrarlayan bir rahatsızlığa yakalanmış olanlar için harikalar yaratabilir. Aracılar yada sözleşmeli çalışanlar tarafınca yüksek bir komisyon beklenebilir. Başkalarının arkadaşlığını seviyorsunuz ve bugün ev halinde onun kıtlığı olmayacak! Bir yolculukta bazı problemler öngörülmektedir. İş açısından anlaşmaya ilişkin pozitif bir gelişme öngörülmektedir.

♏ Akrep Burcu(*1*)

Gezegen: MarsDoğum Tarihleri: 23 Ekim – 22 KasımZodyak Dörtlüsü: SabitZodyak Elementi: Su

Ustalaşmış açıdan lehinize sonuçlanacak bir karar alma şansınız var. Reşit olmayan bir aile üyesinin otomobil kullanmasına izin vermek yıkım için bir reçetedir, bu yüzden onu teşvik etmeyin. Egzotik bir yere gezi etmeyi planlayanları büyük bir coşku bekliyor. Bazı iyi yatırım seçenekleri seçerek servetinize katkıda bulunmanız muhtemeldir. Değişen zihinsel tutumunuz sıhhat açısından pozitif yansıyacaktır.

♐ Yay Burcu(*1*)

Gezegen: JüpiterDoğum Tarihleri: 22 Kasım – 21 AralıkZodyak Dörtlüsü: DeğişkenZodyak Elementi: Ateş

Uzun bir yolculukta muhteşem süre öngörülmektedir. Gizliliğiniz bir aile üyesine kuşku tohumları ekebilir. Bazıları için bir iyelik anlaşmazlığı kaçınılmaz görünüyor. Bazı iyi yatırım seçenekleri seçerek servetinize katkıda bulunmanız muhtemeldir. Ağ oluşturma, daha iyi ustalaşmış fırsatlar aramaya cevabınızdır. Muhteşem sağlığa kavuşma arzusuna kapılabilirsiniz.

♑ Oğlak Burcu(*1*)

Gezegen: SatürnDoğum Tarihleri: 22 Aralık – 20 OcakZodyak Dörtlüsü: ÖncüZodyak Elementi: Toprak

Birileri iş açısından sizi zayıflatmaya çalışabilir, bu yüzden hazırlıklı olun. Rahatlık ve sessizlik arayanlar, ev ortamını sakin bulacaklardır. Kiralık ev arayanlar ne olursa olsun bütçesine uygun bir ev bulacaktır. Sıhhatli öğünlere geçiş, doğru yönde atılmış bir adım olacak ve daha uzun süre formda kalmanıza destek olacaktır. Gereksiz harcamaları azaltarak mali durumunuzu sağlamlaştırmanız muhtemeldir.

♒ Kova Burcu(*1*)

Gezegen: Satürn ve UranüsDoğum Tarihleri: 21 Ocak – 19 ŞubatZodyak Dörtlüsü: SabitZodyak Elementi: Hava

Tertipli egzersiz yapanlar, sağlıklarında ve zindeliklerinde belirgin bir gelişme bulacaklardır. Gereksiz harcamaları azaltmak için ev bütçesini gözden geçirmek doğru yönde atılmış bir adım olacaktır. İş yerinde tamamlanan bir şey takdir edilecektir. Bazıları için arkadaşlarla yada ilişkilerle oldukca keyifli bir seyahat göz ardı edilemez. Uzun bir yolculuğa çıkmayı planlayanlar için yıldızlar uygun görünüyor.

♓ Balık Burcu(*1*)

Gezegen: NeptünDoğum Tarihleri: 20 Şubat – 20 MartZodyak Dörtlüsü: SabitZodyak Elementi: Su

Bugün ustalaşmış yada kişisel açıdan söylenen yada meydana getirilen bir şey sizi üzebilir. Fizyolojik olarak, kendinizi dünyanın zirvesinde hissetmeniz muhtemeldir. Bilimsel nitelikli açıdan tutarlı kalmanız muhtemeldir. Nazik sözleriniz bir aile üyesinin yıpranmış sinirlerini yatıştırmaya destek olacak. Kazancınızı artırmayı başardıkça finansal açıdan parladığını görmüş olacaksınız.

Anahtar kelimeler: 1 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumları, 1 Nisan 2022 Boğa Burcu Yorumları, 1 Nisan 2022 İkizler Burcu Yorumları, 1 Nisan 2022 Yengeç Burcu Yorumları, 1 Nisan 2022 Aslan Burcu Yorumları, 1 Nisan 2022 Başak Burcu Yorumları, 1 Nisan 2022 Terazi Burcu Yorumları, 1 Nisan 2022 Akrep Burcu Yorumları, 1 Nisan 2022 Yay Burcu Yorumları, 1 Nisan 2022 Oğlak Burcu Yorumları, 1 Nisan 2022 Kova Burcu Yorumları, 1 Nisan 2022 Balık Burcu Yorumları, 1 Nisan 2022 Günlük Burç Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir