Ay 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü kırılgan Yengeç burcundan geçiyor ve Plüton ile karşıtlığa kilitleniyor. Peki sema, burcunuz için ne söylüyor? Günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir. En doğru astrolojik burç yorumları için sayfamızı günlük olarak takip etmeye devam edin. İşte 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzla ilgili günlük yorumlar:

Koç Burcu

Bugün geçmişinizin kalıntılarını karıştırıyor olabilirsiniz. Ay, duygusal Yengeç’te sürüklenerek, odağınızı eksikleri olan aile işlerine ve yaşam alanınızda dolaşan konuşulmamış duygulara yönlendirir. Luna’nın duygusal olarak kuvvetli Plüton ile dansı, aile ve kariyer meseleleri arasındaki güç mücadelelerini yoğunlaştırması muhtemeldir. Hemen sonra, ay alev ateş Aslan’a sıçradığında, ruh hali keyifli, duygusal bir atmosfere dönüşür.

Boğa Burcu

Bugün içinizde sakladığınız bazı şeylerle yüzleşmeniz mühim. Ay, kırılgan Yengeç’in kuyruk ucundan geçer ve gerçeği ortaya çıkaran Plüton ile bir karşıtlığa kilitlenir. Bu yoğun temas, günlük tutmak, terapi yada yakın arkadaşlarla derin sohbetler için idealdir – zihinsel sağlığınıza öncelik vermeyi amaçlayan her şey. Hemen sonra, Luna tembel Leo’ya dalar ve odak noktanızı konfor, ev ve aileye yönlendirir.

İkizler Burcu

İkizler, bugün harcama alışkanlıklarınıza dikkat edin. Haiz bulunmadığınız parayı fazla harcıyorsanız, kendinizi finansal mevzularda aşırı duygusal stresle uğraşırken bulabilirsiniz. Tutucu Yengeç ayı, bugün duygusal olarak yoğun Plüton’a karşı çıkıyor ve ortak finansman yada düzeltilmesi ihtiyaç duyulan samimi meseleler etrafındaki herhangi bir mevzuya ışık tutuyor. Ay kendini ifade eden Aslan’a sıçradığında ruh hali mühim seviyede aydınlanır.

Yengeç Burcu

Bir Yengeç olarak, ihtiyacı olanlara mutluluk verirsiniz. Cumartesi sema size başkalarını beslemek için bununla birlikte beslenmenin alıcısı olmanız icap ettiğini hatırlatır! Ay, burcunuzdan geçerek vücudunuza dokunmanıza ve ifade edilmemiş duyguları paylaşmanıza destek sunar. Luna’nın Pluto ile karşıtlığı, ilişki cephesinde duygusal dramayı artırabilir, sadece her neyse ki ayın hemen sonra keyifli Aslan’a girmesi ruh halini hafifletebilir.

Aslan Burcu

Bugün huzurunu koru, Leo. İç dünyanıza besleyici bir halde eğilerek, dinlendirici bir yalnızlık içinde geçireceğiniz başka bir güne ihtiyacınız var. Ay’ın duygusal Yengeç burcundaki varlığı, telefonunuzun fişini çekmenizi, toplumsal medyayla bağlantınızı kesmenizi ve rahatlatıcı aktivitelere öncelik vermenizi sağlar. Luna’nın duygusal olarak kuvvetli Plüton ile karşıtlığı iş stresini tetikleyebilir. Her neyse ki, Luna hemen sonra burcunuza kayarak kendinizi mevcut ve canlanmış hissetmenize destek sunar.

  • 2021 Temmuz ayı burç yorumlarını görmek için tıklayın
  • 1 Temmuz 2021 Perşembe – Günlük Burç Yorumları
  • 2 Temmuz 2021 Cumartesi – Günlük Burç Yorumları
  • 3 Temmuz 2021 Cumartesi – Günlük Burç Yorumları
  • 4 Temmuz 2021 Pazar – Günlük Burç Yorumları
  • 5 Temmuz 2021 Pazartesi – Günlük Burç Yorumları
  • 6 Temmuz 2021 Salı – Günlük Burç Yorumları
  • 7 Temmuz 2021 Çarşamba – Günlük Burç Yorumları
  • 8 Temmuz 2021 Perşembe – Günlük Burç Yorumları
  • 9 Temmuz 2021 Cuma – Günlük Burç Yorumları

Başak Burcu

Başak, bugün hedeflerinizin durumu hakkında sinirlenmek oldukça kolay. Duygusal Yengeç ayı, bugün gerçeği ortaya çıkaran Pluto ile rahatsız edici bir karşıtlığa kilitleniyor ve yaratıcı yeteneklerinizin yoğunluğunu artırıyor. Dramanın içine çekilmek yerine, yaklaşımınız çevresinde neleri değiştirebileceğinizi dürüstçe değerlendirmeyi hedefleyin. Hemen sonra, ayın tembel Aslan burcuna girmesi, izolasyonu ve onarıcı aktiviteyi teşvik eder.

Terazi Burcu

Şimdi durma zamanı değil, Terazi. Ay empatik Yengeç’ten geçerken bugün emek harcama ortamınızda yeni zorluklarla savaşım etmeye hazırsınız. Ay, bugün derin duygulara haiz Plüton ile rahatsız edici bir karşıtlığa kilitlendiğinden, bazı duygusal engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu yön, aile dinamikleri ve ev ortamınız hakkında içgörülerin ortaya çıkmasını sağlar. Her neyse ki, ayın hemen sonra etkisi altına alan Aslan burcuna girmesi havayı aydınlatır.

Akrep Burcu

Kendinizi konfor alanınızın ötesine uzatın, Akrep. İlerlemenin ve tomurcuklanan özlemlerinize doğru yol almanın tek yolu budur. Duygu yüklü Yengeç ayı, bugün gerçeği arayan Pluto ile rahatsız edici bir karşıtlığa kilitleniyor ve yoğun, duygusal olarak ağır konuşmalara yol açıyor. Fırtınalı zihinsel atmosfere teslim olmak yerine, yeni bir şeyler öğrenmek için çalışın. Hemen sonra Luna, dikkatinizi kariyer gelişimine yönlendirerek, şovu durduran Leo’ya sıçrar.

Yay Burcu

İlerlemeye devam edin. Bugün, yakın ilişkileriniz çevresinde ortaya çıkması olası, yoğun, duygusal olarak yüklü bir sürprizle güreşiyorsunuz. Derin duygulara haiz Yengeç ayı, gerçeği ortaya çıkaran Plüton ile bir karşıtlığa kilitlenir ve finansla yada kararsız öz kıymet duygularıyla ilgili herhangi bir atıl meselenin etrafındaki havayı temizlemenize destek sunar. Hemen sonra, Luna’nın oyuncu Leo’ya girişi, havayı aydınlatır ve sizi eğlencenin dışına çıkarır.

Oğlak Burcu

Oğlak, evrenin bu hafta senin için açıklamış olduğu mühim ortaklık hikayelerinden kaçamazsın. Daha çok detay gün ışığına çıktıkça sizden istenen işe odaklanmaya devam edin. Duygulu Yengeç ayı, bugün duygusal olarak ham Plüton ile rahatsız edici bir temasa kilitleniyor ve halının altına süpürülen gizli saklı ilişki sorunlarını ortaya çıkarıyor. Luna hemen sonra kalp merkezli Aslan’a geçerek savunmasız, samimi paylaşım için yer açar.

Kova Burcu

Bugün enerjinizi kendinizi geliştirmeye adayın. Sizi bu uç noktanın her iki tarafında da bırakmayan daha sıhhatli bir iş/yaşam dengesi kurmanın yollarını bulun. Nazik Yengeç ayı bugün duygusal olarak dürüst Plüton’a karşı çıkıyor ve emek harcama ortamınıza bir yoğunluk havası getiriyor. Eski çöpleri temizlemek ve emek harcama alanınızı yenilemek için ideal bigün. Hemen sonra, ayın şefkatli Aslan’a girişi, odak noktanızı ilişkilere yönlendirir.

Balık Burcu

Bir Balık olarak, sürüklenmek için bol miktarda boş zamana gereksinim duyan doğuştan hayalperestsiniz. Duygusal Yengeç ayı sizi yaratıcı kapasiteniz ve oyun anlayışınızla tekrardan bağlantı kurmaya teşvik ettiğinden, Cumartesi günü gökyüzünün altında bunu yapmanıza izin verin. Luna’nın duygusal olarak kuvvetli Pluto ile rahatsız edici karşıtlığı, özlemleriniz ve topluluk duygunuzla ilgili sorunları tetikleyebilir. Luna’nın Leo’ya girişi hemen sonra odağınızı iş akışınıza yönlendirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir