Ay, 13 Temmuz 2021 Salı günü yansıtıcı ve çözümleyici başak burcuna geçiyor. Peki sema, burcunuz için ne söylüyor? Günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir. En doğru astrolojik burç yorumları için sayfamızı günlük olarak takip etmeye devam edin. İşte 13 Temmuz 2021 Salı günü burcunuzla ilgili günlük yorumlar:

Koç Burcu

Bugün üretken olmaya hazırsın Koç. Ay, dikkatinizi iş akışınıza yönlendirerek analitik Başak’a döner. Luna’nın buradaki varlığı, organizasyon becerilerinizi geliştirmenizi, yaklaşan işlerin üstesinden gelmenizi ve vücudunuzla daha dikkatli bir halde tekrardan bağlantı kurmanızı teşvik ediyor. Ayın keskin görüşlü Merkür’ü ziyareti, zihinsel yada sözlü dayanıklılık gerektiren herhangi bir faaliyete kendinizi uygulamanızı kolaylaştırır.

Boğa Burcu

Salı günü Boğa gökleri altında daha keyifli bir tempoya kendinizi bırakın. Luna, gerçekçi Başak burcuna geçerek, dikkatinizi yaratıcı arayışlara ve duygusal ilişkilere yönlendirmenize destek sağlar. Zevk yerine üretken eyleme öncelik verin, zira beni tartmak yerine bir pick-me-up’a ihtiyacınız var! Luna’nın Merkür ile olan teşvik edici bağlantısı, konuşmayı ve karizmanın bilhassa akıcı olmasını sağlar.

İkizler Burcu

İkizler olarak, çoğu zaman zihinsel dünyanızda yaşarsınız. Ay dünyevi Başak’a doğru sürüklenirken Salı günü sema sizi yine yere indirir ve köklerinizle tekrardan tanıştırır. Luna’nın buradaki varlığı, aile bağlantılarına ve yaşam alanınızın durumuna odaklanmanızı sağlar. Ayın keskin fikirli Merkür ile enerji verici buluşması, onu becerileri geliştirmek yada mali durumu düzeltmek için ideal bigün haline getiriyor.

Yengeç Burcu

Anlatacak bir hikayen var, Yengeç. Niçin kendine sakladın? Luna, keskin Başak’a kayar ve dikkatinizi zihinsel sağlığınıza ve kendini ifade etme netliğine yönlendirir. Proje yazmaya yada mühim sohbetlere katılmaya enerji harcamak için ideal bigün. Ayın etkisi altına alan Merkür ile uyumlu hizalanması size gümüş bir dil ve zihinsel keskinlik verir, bu yüzden kendinize duyulmak için yer açın!

Aslan Burcu

Bugün vitesi yükseltmek oldukça kolay Aslan. Ay, keskin fikirli Başak’a dönerek, becerilerinizi geliştirmeye ve üretken emekleri başlatmaya odaklanmanıza destek sağlar. Kendinizi dünyanızın daha ergonomik işlerine tekrardan yönlendirmek için değilse, tutum ve harcama alışkanlıklarınızı yine denetlemek için ideal bigün. Luna’nın haberci Merkür ile bağlantısı, kuvvetli bilinçaltı mesajları gün ışığında ortaya çıkmaya çağrı ediyor.

  • 2021 Temmuz ayı burç yorumlarını görmek için tıklayın
  • 12 Temmuz 2021 Pazartesi – Günlük Burç Yorumları
  • 14 Temmuz 2021 Çarşamba – Günlük Burç Yorumları

Başak Burcu

Bugün yalnızlıktan çıkıyorsun Başak. Ay, bu sabah burcunuza atlayarak bedeninize ve ifade edilmemiş bireysel ihtiyaçlara uyum sağlamanıza destek oluyor. Luna’nın burcunuzdaki varlığının bağımsızlık duygunuzla tekrardan bağlantı kurmanıza destek olmasına izin verin. Ayın yönetici gezegeniniz, haberci Merkür ile tatlı uyumu, halka açık bir konumda olmak yada bir grupla duruşunuzu paylaşmak için ideal bigün yapar.

Terazi Burcu

Bir Terazi olarak, kendinizi asla bitmeyen bir takım toplumsal duruma sokma eğilimindesiniz. Evrenin bugün sizi onarıcı, yalnızlık arayan bir tepe boşluğuna yönlendirmesine izin verin. Ay, yansıtıcı Başak’a kayar, maneviyat duygunuzla tekrardan bağlantı kurmanıza ve sıkıntılı etkileşimlerden emekli olmanıza destek sağlar. Luna’nın etkisi altına alan Mercury ile olan tatlı bağlantısı, kapalı kapılar ardında gelişen kariyer konseptlerinden uzaklaşmanıza destek sağlar.

Akrep Burcu

Bugün insanlarınızla tekrardan bağlantı oluşturmayı hedefleyin, Akrep. Ay, yeryüzündeki Başak’a doğru kıvrılır ve odak noktanızı topluluk duygunuza yönlendirir. Kaçırılan bağlantıları düzeltmek yada son durumlarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak için birazcık vakit ayırın. Luna’nın etkisi altına alan Merkür ile destekleyici bağlantısı, eğitim girişimlerine katılmayı yada gelecekteki gezileri planlamayı kolaylaştırır.

Yay Burcu

Defnelere güvenme, Yay. Kariyer cephesinde büyük şeyler için hazırsınız ve bugün rota düzeltmeye yönelmek isteyebilirsiniz. Ayın yetenekli Başak’taki varlığı ve zihinsel olarak keskin Merkür ile bağlantı kurması, enerjiyi ilerlemeye yada bir sonraki hareketinizi düşünmeye ayırmayı kolaylaştırır. Ayın en görünür olduğu anınızdasınız, bu yüzden çalışmanızı sergileyerek bu enerjiden yararlanın.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu olarak öngörülebilir bir rutine saplanıp kalmanız kolaydır. Ay, yansıtıcı Başak burcuna geçerken ve zihinsel olarak keskin Merkür ile hizalanırken, bugün kalıpları kırmanıza ve ufkunuzu genişletmenize izin verin. Süratli, maceralı bir kaçamak için ideal bigün – sadece gerçek yaşamın taleplerinden tamamen uzaklaşamıyorsanız, gelecekteki bir geziyi planlamak yada yeni eğitim biçimlerini keşfetmek için çalışın.

Kova Burcu

Bugün oldukça kırılgan bir tepe boşluğuna giriyorsunuz, Kova. Her zamanki mantığınız benzer biçimde hissetmiyorsanız endişelenmeyin; İçe dönük Başak ayı, içinde kıpırdayan duygulara daha derin bir görüş açısı kazandırmaya çalışır. Salı günü sema, terapötik çabalar yada yakın ilişki derin dalışları için idealdir. Luna’nın iletişimsel Merkür ile destekleyici bağlantısı, yaklaşımınızı iş yükünüze dönüştürmenizi kolaylaştırır.

Balık Burcu

Kendinize yardım edemezsiniz, sadece bugün mevcut ilişki hikayenizi yansıtabilirsiniz. Ay, topraklanmış Başak burcunuzun zıt burcunda süzülürken, odağınızı kalbinizde karıştıran hikayeye yönlendirin. Luna’nın etkisi altına alan Merkür ile pürüzsüz bağlantısı, taahhüt edilirse gelecek planlarını tartışmak yada bekarsa cilveli bir metinle suları kontrol etmek için ideal bigün yapar. Romantizme olan özleminize dalın ve iki kere düşünmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir