Güneş ve Ay, 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü aralıklı Neptün ile aynı hizadadır. Peki sema, burcunuz için ne söylüyor? Günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir. En doğru astrolojik burç yorumları için sayfamızı günlük olarak takip etmeye devam edin. İşte 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü burcunuzla ilgili günlük yorumlar:

Koç Burcu

Koç, bugün gerçeklikten uzaklaşmana izin ver. Çarşamba gününün kozmik manzarası, yoğun bir siste kaybolmaya benzer. Güneş ve ay, aralıklı Neptün ile aynı hizadadır ve hayal enerjisini gerçekçilikten üstün tutan puslu bir atmosfer yaratır. Netlik için savaşmak yerine, duyularınıza kulak verin ve hayaller ve rastgele karşılaşmalar yöntemiyle ortaya çıkan ince mesajlara yakından bakın.

Boğa Burcu

Çarşamba günü sema kesinlikle rüya şeklinde, Boğa. Güneş ve ay, bugün sınırları belirsiz Neptün ile eşzamanlı olarak senkronize oluyor, enerji seviyelerini düşürüyor ve hayal enerjisini artırıyor. Eterden esinlenmek ve onu vizyonunuza uygulamak kolay olduğundan, yaratıcı arayışlara enerji yatırmak için ideal bigün. Ergonomik işleri, işlerin daha azca sisli olduğu başka bir güne saklamayı hedefleyin.

İkizler Burcu

Kariyerin gelişen bir geçiş aşamasındaydı, İkizler. Gerçekliği büken Neptün, bırakılması gerekenleri aşındırıyor ve yerine yavaş yavaş yeni bir odağın ortaya çıkmasına izin veriyor. Güneş ve ay, bugün kendilerini mistik Neptün ile sıkı bir halde iç içe buluyor ve Çarşamba günü gökyüzüne sisli bir pus getiriyor. İlerlemek için uygulamak suretiyle yeni vizyonlar düşlemek için bu enerjiyi kullanın.

Yengeç Burcu

Bugün kendinizi akıntıya karşı yüzmeye zorlamak kolay görünüyor, Yengeç. Güneş ve ay, bugün esin verici Neptün’e uzanıyor ve leziz bir gündüz rüyası atmosferi yaratıyor. Çarşamba sema, yaratıcı projeler yada dinlenmeye yetişmek için ideal zeminler sunar, zira gerçeklikle boğuşmak zor görünüyor. Müzikle uğraşmak, şiir yazmak yada güzel bir kitabın içinde yitmek için ideal bigün.

Aslan Burcu

Çarşamba günü gökyüzünün gelişiyle hızınızı yavaşlatın. Yönetici gezegeniniz, yaşam veren güneş, mistik Neptün ile tatlı ve destekleyici bir uyum içinde kilitleniyor. Bu kozmik toplantı, içine çekilmek ve eğlenmek için varlıklı yaratıcı, iyileştirici bir enerji sunar – sadece bunun bununla beraber enerji seviyelerini düşürebileceğini ve ortak, ergonomik işleri olması gerekenden daha kafa karıştırıcı hale getirebileceğini ihmal etmeyin. Sıkıntılı netlik üstünde barışçıl bir halde sürüklenmeyi hedefleyin.

  • 2021 Temmuz ayı burç yorumlarını görmek için tıklayın
  • 13 Temmuz 2021 Salı – Günlük Burç Yorumları
  • 15 Temmuz 2021 Perşembe – Günlük Burç Yorumları

Başak Burcu

Başak, enerji seviyeleriniz bugün bilhassa düşük olabilir. Çarşamba günü sema, havada puslu bir kafa karışıklığı ve idealizm sisi bırakırken, hızınızı artırın ve üretken olma arzunuzu artırın. Güneş ve ay, bugün gerçekliği çözen Neptün ile birleşerek “esin verici fakat bitkin” bir atmosfer yaratıyor. Vücudunuza uyum sağlamak, meditatif bir uygulamaya girmek ve ihtiyacınız olan şeyleri ilk sıraya koymak için ideal bigün.

Terazi Burcu

Bugün kendi en iyi şirketini yapıyorsun, Terazi. Güneş ve ay aynı anda gerçekliği bulanıklaştıran Neptün ile eş zamanlı olarak eşleştiğinden Çarşamba günü sema derinden rüya şeklinde ve gerçekçi değil. Bu kozmik uyum, varlıklı vizyoner enerjinin kariyer çabalarına uygulanmasını sağlar, sadece bununla beraber enerji seviyelerini düşürebilir ve pasifliği artırabilir. Hayallerinizi barışçıl bir halde kağıda yazabileceğiniz, ilgi odağı olmayan bigün geçirmekten daha iyidir.

Akrep Burcu

Çarşamba gününün kozmik manzarası, akıl yerine sezgiyi destekliyor, Akrep. Güneş ve ay kendilerini eterik Neptün ile derinden iç içe buluyor – güne derinden mistik, başka bir dünyaya ilişkin bir his getiren bir eşleşme. Kendinizi bir hayal yaşamına sürükleyin ve sunulan varlıklı yaratıcı enerjiden yararlanın. Daha azca puslu bigün için gerçekçi bir görünüm gerektiren ergonomik işleri kaydedin.

Yay Burcu

Çarşamba gününün kozmik manzarası Yay burcunun altında kuvvetli güçler iş başlangıcında. Güneş ve ay aynı anda düşsel Neptün ile buluşuyor, bu da güne düşsel fakat gerçekçi olmayan bir atmosfer getiriyor. Zihin netliği gerektiren büyük kararları başka bir zamana saklayın, zira bu rüya şeklinde enerji, rasyonel seçimler yerine ilhamı ve idealizmi teşvik eder. Bu yön, yakınlık cephesinde derin iyileşmeye izin verir.

Oğlak Burcu

Evren, son yıllarda zihinsel atmosferinizi tekrardan düzenliyor, Oğlak. Neptün’ün ruhani tesiri yardımıyla, yeni kendini ifade etme biçimlerine açılıyor ve zihinsel dağınıklığı temizlemeyi öğreniyorsunuz. Güneş ve ay, gerçekliği büken Neptün ile aynı hizada olduğundan, bu anlatıya bugün daha çok değiniliyor. Artan ilhamın yanı sıra zihinsel bulanıklık bekleyin.

Kova Burcu

Çarşamba günü sema yaratıcı enerjiyle dolu, Kova. Güneş ve ay, bugün düşsel Neptün ile eşzamanlı bir hizaya kenetleniyor ve iş akışınıza esin verici bir enerji getiriyor. Bir vizyon panosu oluşturmak yada işinizin yaratıcı yönlerine enerji harcamak için ideal bigün. Bu eşleşmenin enerji seviyelerini düşürme ve idealizmi artırma eğilimi vardır, bu yüzden mantık gerektiren mühim kararları almaktan kaçının.

Balık Burcu

Bugün bir hayal yaşamına dalmak oldukça kolay, Balık. Güneş ve ay, kendilerini gerçekliği büken Neptün ile iç içe buluyor ve esin verici fakat düşük enerjili bigün yaratıyor. Bu kozmik hizalanma, gerçekçi meselelerin üstüne hatırı sayılır bir sis koyar, bu yüzden dikkati zeka yerine sezgiye vermek en iyisidir. Mühim ilişki gerçeklerine gül rengi gözlükler koymaya bilhassa dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir