Ay, 15 Temmuz 2021 Perşembe günü Terazi’ye yaklaşıyor. Peki sema, burcunuz için ne söylüyor? Günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir. En doğru astrolojik burç yorumları için sayfamızı günlük olarak takip etmeye devam edin. İşte 15 Temmuz 2021 Perşembe günü burcunuzla ilgili günlük yorumlar:

Koç Burcu

Bir Koç olarak, kendi ekonomik bağımsızlığınız hakkında derin bir his geliştiriyorsunuz. Sadece bu, başkalarının desteği olmadan yaşamanız gerektiği anlamına gelmiyor. Ay, ortaklaşa iş merkezli Terazi’ye yaklaşırken, Perşembe günkü sema size birkaç mühim kişinin de yolculuğun bir parçası bulunduğunu hatırlatsın. Luna’nın zihinsel Merkür karesi, aile cephesinde duygusal olarak sarsıcı konuşmalar yapabilir.

Boğa Burcu

İş akışınız mevzusunda ciddileşmeye hazırsınız, Boğa. Ay, bugün şehvetli Başak’tan denge arayan Terazi’ye kayıyor ve dikkatinizi gündeminizde çizilmeyi bekleyen her şeye yönlendiriyor. Yönetici gezegeniniz, bağ kuran Venüs, yanıltıcı Neptün ile zor bir açı oluşturduğundan, tam olarak mevcut ve üretken kalmak zor olabilir. Bu eşleştirme, enerji seviyelerini azaltabilir ve idealizmi artırabilir.

İkizler Burcu

Zihninizi ve kalbinizi dengelemek için devamlı bir savaştasınız. Bu yaşam boyu sürecek ikilem, bilhassa Perşembe günü sema altında kendini mühim hissedecek benzer biçimde görünüyor. Ay, işkolik Başak’ı ve parmak uçlarını aşka aç olan Terazi’ye bırakarak zevk ve oyun ihtiyacınız olan şeyi artırır. Luna’nın cetveliniz zihinsel Merkür ile karesi, rasyonel mantık ve kalp merkezli arzu içinde bir fark yaratabilir. Aşırıya kaçmadan bir denge oluşturmayı hedefleyin.

Yengeç Burcu

Bir Yengeç olarak, tatminkar aile bağlarına ve iyileştirici bir ev ortamına haiz olmaya öncelik veriyorsunuz. Ay, meşgul vücut Başak’tan sulh arayan Terazi’ye kayarken Perşembe günü sema size bu destek sistemlerini hatırlatıyor. Dış etkenlere karşı fazladan duyarlı olma ihtimaliniz yüksek olduğundan, kendinizi evinizin rahatlığına bırakın. Luna’nın Merkür ile dansı, kişisel özgürlük ve aile talepleri arasındaki mevcut sorunları vurgulayabilir.

Aslan Burcu

Bugün hareket halinde olman olası. Ayakkabılarınızı giyinin ve telefonunuzu şarj edin, şundan dolayı işlerinizi konuşmalarınızı tamamlanmayı bekliyor. Ay’ın uyum özlemi çeken Terazi’ye girişi, sizi kafa ve kalp içinde daha kuvvetli bir iç denge duygusu yaratmaya teşvik eder. Luna’nın sert Merkür’le karesi, nazik bir halde ortadan kaldırılması ihtiyaç duyulan rahatsız edici vizyonları ve korkuları harekete geçirebileceğinden, bu göreve meydan okunabilir.

  • 2021 Temmuz ayı burç yorumlarını görmek için tıklayın
  • 14 Temmuz 2021 Çarşamba – Günlük Burç Yorumları

Başak Burcu

Bir Başak olarak, kendinizi en iyi şekilde duymak için bir ritüele ve rutine ihtiyacınız var. Kendinizi bugün düzgüsel iş akışınızla senkronize edin, sadece birazcık daha dikkatli olun. Ay, denge arayan Terazi’ye doğru ilerlerken, artan duygusallığı kaldırarak burcunuzdan ayrılır. Luna’nın cetvelinizle olan karesi, etkisinde bırakan Merkür, ümitli planlar ve gerilmiş finansman arasındaki mevcut tüm bölünmeleri vurgulayabilir.

Terazi Burcu

Bir Terazi olarak, enerjinizin çoğunu öteki insanlara veriyorsunuz. Perşembe günü sema, besleyici ay burcunuza doğru dans ederken, sizi kendi gerekseme ve arzularınızla tekrardan buluşturmaya çalışır. Luna’nın buradaki varlığı, sağlığınız ve bedeninizle yine uyum sağlamanıza destek sağlar ve kişisel şımartma arzunuzu artırır. Kendinizi buna nazaran şımartın! Luna’nın haberci Merkür ile karesi, iş cephesindeki zihinsel gerilimleri vurgulayabilir.

Akrep Burcu

Bugün dünyadan uzaklaş, Akrep. Yalnızlığı yenilemeye ihtiyacınız var ve minik bir içsel inzivaya can atıyorsunuz. Ay, aşırı çalışan Başak’tan ayrılır ve sulh arayan Terazi’ye kayar ve dikkatinizi salıverilmesi ihtiyaç duyulan herhangi bir duygusal yüke çevirir. Luna’nın haberci Merkür ile karesi, gezi planlarının ve eğitim çabalarının gidişatını değiştirebilir. Rahat tutun ve dinlenmeye öncelik verin.

Yay Burcu

Görkemli hedeflerinize birazcık enerji gönderin, Yay. Hangileri uzun solukta hala takip etmeye kıymet? Ay’ın denge arayan Terazi’deki varlığı, dikkatinizi kendiniz için tuttuğunuz vizyonlara yönlendirir. Grup işbirlikleri yada bir sonraki adımı atmanıza destek olacak içgörülere haiz olabilecek arkadaşlarla tekrardan bir araya gelmek için ideal bigün. Luna’nın zihinsel Merkür ile karesi, ilişkilerde duygusal olarak yüklü konuşmaları başlatabilir.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu olarak, zihninizi bir şeye verme ve onu görme yeteneğinizle gurur duyuyorsunuz. Kendinizi bu kuvvetli içsel değere karşı korumakta zorlansanız bile, kesinlikle şüphenin altında mevcuttur. Ay bugün denge arayan Terazi’ye kayıyor ve mevcut kariyer yörüngenizi çevirmenize destek oluyor. Bu yolda neyin ayarlanması gerekiyor? Luna’nın Merkür’e karesi, sıkıntılı fakat mühim ilişki sohbetlerinde ip çekebilir.

Kova Burcu

Son olarak ne vakit yeni bir şey öğrendin, Kova? Evren sizi rahat bölgenizden çıkmaya ve bugün gayri resmi de olsa bir eğitim aramaya itiyor! Ay bugün denge getiren Terazi ile dans ediyor ve son günlerde ortaya çıkan zihinsel/duygusal dengesizliklere odaklanmanıza destek oluyor. Luna’nın haberci Mercury ile olan çekişmesi, iş cephesinde duygusal konuşmalar getirebilir.

Balık Burcu

Bir Balık olarak, gerçek samimiyetin çağrıştırdığı sınırsız derinliklere yabancı değilsiniz. Kendinizi ilişki cephesinde savunmasız, terapötik konuşmalara müsaade eden hususi bir üst boşluğa bırakın. Ay, yakın ortaklıklarda işe yarayan ve yaramayan dinamiklere odaklanarak, bağ oluşturmayı elde eden Terazi’ye sessiz bir şekilde yaklaşıyor. Luna’nın zihinsel Merkür ile karesi, duygusal meselelere kafa ve kalp bölünmesini getirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir