Boğa, çağdaş burçlardaki ikinci astrolojik işarettir. Burçların 30 ila 60 aşama arasını kapsar. Bu burç, toprak elementine yada üçlüsüne aittir ve dişil yada negatif kutupluluğun yanı sıra durağan(durgun) bir modalite, kalite yada dörtlülüğe haizdir. Boğa, terazi ile beraber Venüs tarafınca yönetilen bir burçtur.

İşte 17 Şubat 2022 tarihindeki günlük “Boğa burcu” yorumları:

17 Şubat, 2022

Boğa Burcu

Bugün eşinize pahalı bir doğum günü yada yıl dönümü hediyesi alabilirsiniz. Aileden biri eğitimini yada kariyerini ilerletmeye karar verebilir. Bazıları kendinden güvenli hissedebilir ve mühim bir iş anlaşması yapabilir. Zihinsel sağlığınızın fizyolojik sağlığınız kadar mühim bulunduğunu fark edebilirsiniz. Sonunda bilimsel niteliği olan yada ustalaşmış cephede ritminizi bulmayı başaracaksınız. Bugün birazcık refah ve sessizlik havasında olabilirsiniz.

Genel Özellikler

Boğa yerlileri, toplumsal ve kurumsal istikrar için kuvvetli bir arzuya haizdir. Aşırı muhtaçlığa yol açabilecek aşırılık, sevinç ve büyük şeyler için kuvvetli bir istekleri vardır. Boğa benzer biçimde burçlarını temsil eden Boğa yerlileri, öfkelenmeye eğilimlidirler, sadece bir kez öfkelendiklerinde korkulu olabilirler.

  • Öteki burçlar hakkında informasyon edinin.

Boğa burcunda doğan insanoğlu, her şeyden ilkin dürüstlüğü takdir ederler. Aldatmacanızı keşfederlerse sizden asla tövbe etmezler. Boğa yerlileri, göksel hayvan temsillerini severler, ağır işlerden korkmazlar ve projeyi tamamlamak için ne gerekiyorsa yaparlar. Boğa yerlileri, bununla birlikte Venüs tarafınca denetim edilen ve varlıklı ve rahat olan her şeyi seven dünya işaretleridir. “Büyük hayal et, sıkıntılı performans göster”, bu işaretin kesinlikle yaşayabileceği bir felsefedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir