Ay, 18 Temmuz 2021 Pazar günü Luna, Akrep’in son aşama odaklanmış sularına dalıyor. Peki sema, burcunuz için ne söylüyor? Günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir. En doğru astrolojik burç yorumları için sayfamızı günlük olarak takip etmeye devam edin. İşte 18 Temmuz 2021 Pazar günü burcunuzla ilgili günlük yorumlar:

Koç Burcu

Pazar günü sema sizi yüklü duygusal meselelerle güreşirken buluyor, Koç. Ay, derin duygu Akrep’ten geçerek, bilhassa yakınlık bölümünde ortaya çıkanlar olmak suretiyle, ifade edilmemiş duygusal mevzulara odaklandığınızı gösterir. Luna, değişiklik talep eden Uranüs ile gözlerini kilitler ve sizi durgun sorunlara açık fikirli bir yaklaşımı benimsemeye teşvik eder. Messenger Merkür’ün boğucu Satürn ile çarpışması aşırı ciddi bir zihniyet yaratabilir. Sakin ol ve yavaş konuş.

Boğa Burcu

Boğa, bugün tüm enerjin ilişki meseleleri çevresinde dönüyor. Ay, yoğunluk arayan Akrep’in içinden geçerek sizi kalbin meselelerinde birazcık daha derine inmeye teşvik ediyor. Luna’nın düzensiz Uranüs ile karşıtlığı, ortaklık mevzularında tam olarak nerede değişim yapılması icap ettiğini vurgulayabilir. Başka yerlerde, konuşkan Merkür aşırı ciddi Satürn ile kafa kafaya gelir ve sabır gerektiren ince zihinsel ve kontakt blokları oluşturur.

İkizler Burcu

İkizler, bugün dikkatinizi sağlığınıza ve iş akışınıza çevirin. Luna, Scorpio’nun son aşama odaklanmış sularına dalar ve gelecek hafta için üretken olmak ve eğrinin önünde olmak için bolca oranda enerji ayırmanıza destek sunar. Luna’nın sürpriz getiren Uranüs ile karşıtlığı, çözülmemiş duygusal sorunları karışıma getirebilir. Yönetici gezegeniniz, haberci Merkür, duvarlarla çevrili Satürn ile bir münakaşaya girer ve bu ayrılık ve melankoli duygularını yoğunlaştırabilir.

Yengeç Burcu

Bugün zahmetli hareket havasında değilsin, Yengeç. Ay şehvetli Akrep’e kayarken, kabiliyetinizin en iyisine eğlenceye öncelik verin. Luna, düzensiz Uranüs ile sıkıntılı bir etkileşimle karşı karşıyadır, bu da hedefler yada topluluk duygunuz çevresinde duygusal rahatsızlıklara neden olur. Merkür’ün ciddi Satürn ile rahatsız edici bağlantısı, ilişki konuşmalarında gezinmeyi bilhassa zorlaştırabilir.

Aslan Burcu

Ayaklarının altındaki temellere odaklan, Leo. Ay bugün yalnızlık arayan Akrep burcunda aşama kaydediyor ve dikkatinizi evinizin ve aile yaşamınızın duygusal iyiliğine yöneltiyor. Luna’nın düzensiz Uranüs ile rahatsız edici karşılaşması, kariyer meselelerine bir elektrik enerjisi sarsıntısı getirebilir. Başka yerlerde, haberci Merkür’ün boğucu Satürn ile zor bağlantısı, ortaklıklarda ilişki oluşturmayı zorlaştırıyor.

  • 2021 Temmuz ayı burç yorumlarını görmek için tıklayın
  • 17 Temmuz 2021 Cumartesi – Günlük Burç Yorumları

Başak Burcu

Bir Başak olarak, doğuştan bir öykü anlatıcısısın. Ay, keskin zekalı Akrep’e doğru sürüklenirken, bugün amacınızı gerçekleştirmek için bu hususi becerileri kullanın. Luna’nın buradaki varlığı, zihinsel sağlığınıza ve kontakt tarzınıza odaklandığınızı gösteriyor. Ay’ın düzensiz Uranüs ile yapmış olduğu ziyaret, eğitim yada gezi planlarında rahatsız edici değişimler getirebilir. Ayrıca, Merkür’ün boğucu Satürn ile sert teması, hüsrana uğramış bir hareket engellenmiş hissini artırabilir.

Terazi Burcu

Odağınızı bugün kaynaklarınıza çevirin, Terazi. Mali durumunuzla daha iyi bir ilişkiye haiz olmak için iyi mi çalışabilirsiniz? Luna’nın bugün tutucu Akrep’teki varlığı, ne yaptığınızı ve neye haiz olmadığınızı yakından takip etmenize destek sunar. Ayın düzensiz Uranüs ile sıkıntılı karşılaşması, yakınlık arenasına duygusal içgörüler getirebilir. Ayrıca, etkisi altına alan Merkür’ün duvarlarla çevrili Satürn ile çatışması, kariyer cephesinde yaratıcı tıkanıklıklara yol açıyor.

Akrep Burcu

Birazcık duyarlı ve şefkatli bakıma umutsuzca ihtiyacın var, Akrep. Besleyici ayın burcunuzdaki varlığı, bugün her şeyden ilkin bedeninize, ifade edilmemiş duygulara ve bağımsız ihtiyaçlara yönelmenizi teşvik eder. Luna’nın değişiklik getiren Uranüs ile sıkıntılı etkileşimi, yakın ilişkilerde beklenmedik konuşmalar getirebilir. Başka bir yerde, zihinsel Merkür’ün boğucu Satürn ile çatışması, hüsrana uğramış aile konuşmaları getiriyor.

Yay Burcu

Bugün dünyadan uzaklaş, Yay. Kalabalıktan uzak, hususi, iyileştirici zamana ihtiyacınız var. Ay’ın yalnız Akrep’teki varlığı, sizi dinlenmeye, salıvermeye ve yenilenmeye öncelik vermeye teşvik eder. Luna’nın düzensiz Uranüs ile sıkıntılı karşılaşması, iş cephesinde rahatlamayı zorlaştıran sürpriz haberler getirebilir. Messenger Mercury, Satürn’ü sınırlayarak kafaları karıştırıyor ve karışıma ağır konuşmalar getiriyor.

Oğlak Burcu

İlişki hikayende fazlaca fazla bira var, Oğlak. Bu yüzden, bir sonraki adımınızı atmak ve keşfetmek için bir adım geri atmanız ve bugün arkadaşlarınıza dönmeniz gerekiyor. Ay’ın duyarlı Akrep’teki varlığı, arkadaşlarınızla bağlantı oluşturmak için ideal koşulları sağlar, sadece sürpriz getiren Uranüs ile olan karşıtlığı, romantizm cephesinde beklenmedik içgörülere yol açabilir. Merkür’ün Satürn’e sert yönü, ilişki konuşmalarını aşırı ciddi hale getiriyor.

Kova Burcu

Hafta sonu olsa bile, kendinizi büyük plandaki yerinizi düşünürken buluyorsunuz, Kova. Ayın keskin zekalı Akrep burcundaki varlığı, dikkatinizi kariyer cephesinde ilerlemeye yönlendirir, sadece onun düzensiz Uranüs ile karşıtlığı beklenmedik bir aile dramını tetikleyebilir. Ayrıca, Merkür’ün ağır Satürn ile çarpışması, emek harcama cephesinde zihinsel tıkanıklıklar yaratıyor.

Balık Burcu

Balık burcu, bugün konfor bölgenizden çıkıp bilinmeyene doğru ilerleyin. Ay, şehvetli Akrep’e doğru aşama kaydediyor ve sizi son günlerin ağırlığına yeni bir perspektif keşfetmeye itiyor. Luna’nın asi Uranüs ile karşıtlığı, dünyanıza gününüzün akışını bozabilecek beklenmedik mesajlar getirebilir. Merkür’ün duvarlarla çevrili Satürn ile sert yönü, düşüncenizin ön saflarına ilişki tıkanıklıklarını getirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir