22 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları, senenin 356. gününe denk gelen, Yay burcunun ekseninden çıkmadan ilkin geçirdiğimiz son gündür. Burcunuzla ilgili günlük yorumları okumak için Burç Yorumları kategorimizi günlük tertipli olarak ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Ön bilgilendirme: Burç yorumları kişinin doğum anında yıldızların ve gezegenlerin göreli konumlarına dayanan, tipik olarak karakter ve koşulların bir tasvirini içeren bir kişinin geleceğine ilişkin tahminlerden oluşur. 22 Aralık 2021 zamanı itibariyle günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir.

Koç

21 Mart-20 Nisan

Gün sizin için birçok fırsat getirecek benzer biçimde görünüyor. İhracatçıların ve girişimcilerin bilhassa talihli olması muhtemeldir. Yaşlı bir aile üyesinin süregelen sorunları sebebiyle aile hayatınız uyumlu olmayabilir. Coşkunuz ve enerjiniz iş yükünüzle kolayca başa çıkmanıza destek olabilir ve hatta yaşlılarla kek puanları kazanmanıza destek olabilir. Aryanlar sıhhatli bigün geçirmeli ve bugün mutlu ve zihinsel olarak rahat kalmaları muhtemeldir.

Boğa Burcu

21 Nisan-20 Mayıs

İşler plana bakılırsa gitmeyebileceğinden, bugün birazcık belirsiz bir başlangıç ​​yapabilirsiniz. İnatçılığı bir kenara bırakmak ve mantığa açık olmak bugün sizin için mantra olmalıdır. Durağan(durgun) bir fon akışı sağlamak için finansal planlamanızı tekrardan düşünmeniz ve herhangi bir yitik yaratan yönü denetim etmeniz gerekebilir. Bugün iddialı planlarınız için anne babalar de dahil olmak suretiyle ailenin tüm üyelerinden tam ortaklık alacaksınız. Bazılarınız yeni bir kariyer beklentisi için ileri düzey müzakerelere yada tartışmalara girebilir. Sıhhat pozitif kalabilir.

İkizler

21 Mayıs-21 Haziran

Gün, hem işte hem de evde oldukça mutlu bir halde parlak bir notla adım atar. Kredi başvurunuz bugün ilerleyebilir ve kısa süre içinde sonuçlanabilir. Genç aile üyeleri yada çocuklar bugün istikrarlı bir ilerleme kaydedecek ve hatta övgüler alacaktı. İş yerindeki imajınızı zedeleyebileceği için herhangi bir dedikoduya yada boş konuşmayın. Bir sıhhat mengenesini tekmelemek isteyenler, kararınıza bağlı kalma isteğini bulmayı başarabilir.

Yengeç

22 Haziran-22 Temmuz

Ev hayatınız ve iş sorumluluklarınız içinde bir denge arayın. İş adamları, uzun solukta iyi netice verebilecek yeni beklentilere ek yatırımlar yapıldığını görebilirler. Çocuklarla, bilhassa de büyümüş ve evli olanlarla iyi bir birlikteliğin tadını çıkarabilirsiniz. Çalışanlara, sıkı emekleri ve gayretleri için bir ödül olarak zam yada terfi teklif edilebilir. Abur cubur kesinlikle kaçınılması ihtiyaç duyulan bir şeydir.

Aslan

23 Temmuz-23 Ağustos

Günün başlangıcında kendi iç gözleminiz, bugün planlanmış görevlerinizi sorunsuz bir halde yerine getirmede uzun bir yol kat edecektir. Yeni gelir yada miras kaynakları yolunuza çıkabilir ve mali durumunuzu dengelemeye destek olabilir. Aileniz sizin için bir güç deposu olabilir. Bu, çevrimiçi bir kursa kaydolarak ustalaşmış becerilerinizi geliştirmek için iyi bir zamandır. Fitness meraklıları, ağırlık kaldırmaya ara vererek yarar sağlayabilir.

Başak

24 Ağustos-23 Eylül

Durumlar lehinize olmayabileceğinden, bugün sakin olmanız önerilir. Bugün, stres ve kaygı yaratabilecek kısa bir sürede fon ayarlamanız gerekebilir. Bir kargaşa ve türbülans döneminden sonrasında aile ortamının samimi kalması muhtemeldir. Duran projeler tekrardan canlandırılabilir ve tüm hedeflerinize ulaşmayı başarabilirsiniz. Yiyecek seçimleri mevzusunda akıllı olmak ve porsiyonun boyutunu minik tutmak destek olabilir.

Terazi

24 Eylül-23 Ekim

Gün sizin için sancılı bir güne dönüşebilir ve şaşırtıcı yerlerde başarı getirebilir. Mali durumunuz tamamen iyileşmeye hazır ve tutarlı bir fon akışı bekleyebilirsiniz. Yakın bir aile üyesiyle bazı anlaşmazlıklarınız olabilir, durumla ilgilenirken sabırlı ve nazik olmanız önemlidir. Kamu sektöründekilerin yaşlılarından destek alması muhtemeldir. Dinlence döneminde sağlığınıza extra dikkat etmeniz ve aşırıya kaçmamanız gerekebilir.

Akrep

24 Ekim-22 Kasım

Tüm gün zihinsel olarak etken kalmanız muhtemeldir ve aklınız ve sezginizle tüm sorunları çözebilirsiniz. Çalışkanlığınız, büyük kârlara dönüşebilecek iş dünyasında karşılığını alacaktır. Bekleyen çiftler oldukça yakında yeni bir aile üyesi ile kutsanabilir; her yere sevinç getiriyor. Üstlerinizle olan ilişkileriniz bir problem olmaya devam edebilir. Bir masajı yada saunayı tercih etmek, muhtemelen sizi rahatlatacak ve kendiniz hakkında hissettiklerinizi canlandıracaktır.

Yay Burcu

23 Kasım-21 Aralık

Bugün hayata bakış açınızda yenilenmiş bir iyimserlik duygusu olacaktır. İş adamları, kazançlardaki artışla beraber büyük bir gelişme ve ilerleme görebilirler. Büyük kardeşlerinizden oldukça mühim bir mevzuda destek almanız muhtemeldir. Fırsatlar uygunluğunuzla eşleşeceğinden, iş arayanlar pozitif yönde sonuçlara şahit olmaya başlayabilir. Sağlıksız beslenmeye dikkat etmeli ve porsiyonlarınıza dikkat etmelisiniz. Sağlığınız tehlikedeyse, herhangi bir egzersizi aşırıya kaçmamak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Oğlak

22 Aralık-21 Ocak

Bugün hayallerinizin peşinden gitmek için iç sesinizi kulak verin. Dava açma olasılığı bulunduğundan, iş dünyasındakilerin yeni bir karar alırken dikkatli olmaları tavsiye edilir. Ailenizin planlarınızı desteklemeye devam etmesi muhtemeldir. Sıkı çalışmanız ve bağlılığınız ustalaşmış cephede iktidarda olanlar tarafınca fark edildiğinden, ustalaşmış olarak istikrarlı bir ilerleme kaydetmeniz muhtemeldir. Görünümü fizyolojik değişimlerle iyileştirme çabasının tatminkar sonuçlar getirmesi muhtemeldir.

Kova

22 Ocak-19 Şubat

Bugün kendiniz ve bugün üstünde çalıştığınız her şey hakkında müthiş hissedebilirsiniz. Mali durumunuz kuvvetli kalmaya devam edebilir ve hisse senetlerine ve hisse senetlerine ihtiyatlı yatırımlar yaparak büyük kazançlar bekleyebilirsiniz. Sakinliğinizi koruyun ve mevzuyu ebeveynlerinizle tartışın. Bugün, dışarı çıkıp yeni fırsatları keşfedebilirsiniz; prestijli firmalarda uygun iş fırsatlarıyla karşılaşmanız ihtimaller içindedir. Tüm gün pozitif yönde bir zihin çerçevesine haiz olmanız muhtemeldir.

Balık Burcu

20 Şubat-20 Mart

Her Şeye Gücü Yeten’e olan inancınız, öngörülemeyen durumlarla başa çıkmak için oldukça daha iyi bir ruh halinde olacağınız için şimdi meyvelerini vermeye başlayabilir. Mali durumunuzu iyileştirebilecek bazı bekleyen ödemeler almanız muhtemeldir. Yakın akrabalarınızla münakaşaya girmek için kışkırtılmış olabilirsiniz. Ek olarak, kariyer beklentilerinizi ilerletebilecek yaşlılardan beklenmedik takdirler alabilirsiniz. Sağlığınızı korumak için sıhhatli beslenmeye devam etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir