23 Temmuz 2021 Cuma günü itibariyle artık Aslan mevsimine girdik. Peki sema, burcunuz için ne söylüyor? Günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir. En doğru astrolojik burç yorumları için sayfamızı günlük olarak takip etmeye devam edin. İşte 23 Temmuz 2021 Cuma günü burcunuzla ilgili günlük yorumlar:

Koç Burcu

Cuma günkü sema hedeflerle ilgili açıklamalar getiriyor, Koç. Yeni süregelen Aslan mevsiminin sevinç arayan enerjisine karşın, ilerlemeden ilkin geri adım atmak ve denge aramak için acil bir davet var. Bu akşam sürü halindeki Kova burcunda ortaya çıkan dolunay, dikkatleri umutlarınızın ve hayallerinizin manzarasına doğru çekiyor. Emeğinizin meyveleri çürük mü yoksa olgun mu? Vizyonunuzu yeniden denetlemek için bu lunanasyonu kullanın.

Boğa Burcu

Kozmos bugün dengeyi arıyor, Boğa. Aslan mevsimi sizi ayaklarınızın altındaki toprağı işlemeye ve duygusal köklerinizin ne kadar sağlam bulunduğunu keşfetmeye hazırlıyor. Gene de, devam etmeden ilkin en yüksek özlemlerinize bakmanız isteniyor. Dolunay bugün sağduyulu Kova burcunda çiçek açarak kariyeriniz ve yazgı duygunuzla olan ilişkinizi aydınlatıyor. Rota düzeltmesi ihtiyaç duyulan şeylere dikkat edin.

İkizler Burcu

Akıl sağlığınızla olan ilişkinizi daha yeni keşfetmeye başladınız, İkizler. Sizin için Aslan mevsimi, tüm felsefelerinizi yaratan daha minik düşüncelerle meşgul olmakla ilgilidir. Bugünün sema, mantıklı Kova burcundaki dolunayın gelişini görüyor, inançlarınızın makrokozmosunu ve bunun dünyanız üstündeki etkilerini aydınlatıyor. Bu ayın ışığında durun ve hangi eskimiş inançların yeni bir perspektif kullanabileceğini inceleyin.

Yengeç Burcu

Senenin bu zamanı tamamen temellere geri dönmekle ilgili, Yengeç. Yeni bir itimat duygusunu onurlandırmaya ve yetenekleriniz ve becerilerinizin gelişmesi için destekleyici bir yapı meydana getirmeye hazırsınız. Bugünün sema, sizi bu egoist kafa boşluğundan özetlemek gerekirse uzaklaştıran ilerici Kova burcundaki dolunayın gelişini müjdeliyor. Bu ay tutulması, mevcut bağlılık deneyiminize ve ele alınması ihtiyaç duyulan iyileşmemiş ilişki problemlerine ışık tutuyor.

Aslan Burcu

Bu, yılmadan parıldamak ve iyileştirici dikkati çekmek için senenin tam zamanı, Leo. Gene de, kozmos, siz o araziye tam olarak girmeden ilkin denge talep ediyor. Dolunay, karşıt burcunuzda toplumsal odaklı Kova burcunda ortaya çıkar ve mevcut ortaklık hikayenize açıklayıcı ışığını aydınlatır. Bu ay tutulması, o arenada neyin iyileştirilmesi, beslenmesi yada düzeltilmesi icap ettiğini göstermesine izin verin.

  • 2021 Temmuz ayı burç yorumlarını görmek için tıklayın

Başak Burcu

Evren, uçuruma sürüklenmeden ilkin sizi duraklamaya teşvik ediyor, Başak. Aslan sezonu, duyarlı, uhrevi bir boşlukta geri çekilmeyi ve yenilenmeyi kucaklamakla ilgilidir. Gene de, dolunayın bugün mantıklı Kova burcuna gelişi, ayrılmadan ilkin gerçeklikle son bir tango öneriyor. Bu ay tutulması, iş/yaşam dengeniz benzer biçimde kalıcı sıhhat problemlerine ışık tutuyor.

Terazi Burcu

Bir Terazi olarak, çoğu zaman “toplumsal bir kelebek” olarak kalıplaşmışsınızdır. Bu duyguya ya içersiniz ya da onunla ilişki kurarsınız. Fakat her iki durumda da, senenin bu zamanı acı verici bir halde doğru. Aslan mevsimi, topluluk duygunuzla tekrardan bağlantı kurmanızı ve kendi dışınızdaki dünyayı deneyimlemenizi ister. Bugünün Kova burcundaki dolunayı, kişisel yaratıcı güçlerinize ve ortaya çıkan duygusal ilişkilere ışık tutarken, dikkatinizi derhal kendine odaklı bir üst boşluğa çeker.

Akrep Burcu

Dişlerini hırslarına daha yeni sokmaya başladın, Akrep. Gene de, hakkaten ilerlemeden ilkin evren daha derin bir denge istiyor. Dolunay bugün ilerleyen Kova burcunda ortaya çıkıyor ve aydınlatıcı ışığını aile temelinizin köklerine yansıtıyor. Ev hayatınız ve akrabalarınızla bağlantı kurma mevzusunda destekleniyor musunuz yoksa titriyor musunuz? Bu ay tutulması neyin desteklenmesi icap ettiğini vurgulasın.

Yay Burcu

Bu, senenin en güzel zamanlarından biri, Yay. Aslan mevsimi, gezi sevginiz ve yeni bakış açıları için hasret de dahil olmak suretiyle sizi siz icra eden her şeyle meşgul olmanıza destek verir. Bugünün sema, mantıklı Kova burcunda dolunayı başlatıyor ve mikro düzeyde zihninizi ve kontakt becerilerinizi geliştirmenize destek oluyor. Bu ay tutulması zihinsel sağlığınızı aydınlatsın ve gerçeğinizi konuşmanıza destek olsun.

Oğlak Burcu

Kozmos, dengenin tekrardan kurulmasını gerektiriyor, Oğlak. Aslan mevsimi hemen hemen yeni başlamış olmasına karşın, ilerleyen Kova burcundaki dolunay dikkatinizi bu hikayeden uzaklaştırıyor. Bu ay tutulması, kendinize olan güveninizin mevcut durumunu ve finansla ilgili sorunları özetlemek gerekirse vurgular. Kabiliyet duygunuzda ortaya çıkan mesajları, bilhassa de becerilerinizi geçersiz kılmaya çalışan mesajları kulak verin.

Kova Burcu

Cuma günü sema sizi direkt ilgi odağı haline getiriyor, Kova. Aslan mevsimi daha yeni başladı, enerjinizin çoğunu dünyanızdaki mühim ortaklıklara yatırdığınız bir süre. Gene de, bugün burcunuzda dolunayın gelmesi, ilerlemeden ilkin dengenin kurulmasını gerektiriyor. Bu mühim ay tutulması, başkalarının taleplerinden ayrı olarak, bağımsızlık ve kimlik duygunuzun durumunu ortaya çıkarır.

Balık Burcu

Kendinizi zor bir gerçeklik dozuna yapmaya daha yeni başladınız, Balık. Siz ergonomik arayışlara tam olarak devam etmeden ilkin, kozmos bugün denge için çağrıda bulunuyor. Dolunay bugün ilerleyen Kova burcunda ortaya çıkıyor ve ruhani ışığını en duyarlı noktalarınızdan bazılarına yansıtıyor. Bu ay tutulması, ele alınması ihtiyaç duyulan müdafa mekanizmalarını ve kendi kendini sabote etme modellerini vurgular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir