24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları, 24 Şubat, 2022 yılının 55. gününe denk gelen burç yorumlarını kapsar. Burcunuzla ilgili yorumları okumak için Burç Yorumları kategorimizi tertipli olarak ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları aşk, aile, sıhhat, kariyer ve para mevzularında burcunuzu neler bekliyor? 24 Şubat günlük burç yorumlarını deklare etti! 24 Şubat 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlatıldı. İşte, 24 Şubat 2022 Perşembe günlük burç yorumları…”

https://ansiklopedika.net/20-26-subat-2022-haftalik-burc-yorumlari-ve-astrolojik-tahmin.html

Ön bilgilendirme: Burç yorumları kişinin doğum anında yıldızların ve gezegenlerin göreli konumlarına dayanan, tipik olarak karakter ve koşulların bir tasvirini içeren ve bir kişinin geleceğine ilişkin tahminlerden oluşur.

Astrolojide gruplar

  • Ateş grubuna giren burçlar sırasıyla; Koç (Öncü), Aslan (Durağan(durgun)) ve Yay (Değişken)
  • Toprak grubuna giren burçlar sırasıyla; Oğlak (Öncü), Boğa (Durağan(durgun)) ve Başak (Değişken)
  • Su grubuna giren burçlar sırasıyla; Yengeç (Öncü), Akrep (Durağan(durgun)) ve Balık (Değişken)
  • Hava grubuna giren burçlar sırasıyla; Terazi (Öncü), Kova (Durağan(durgun)) ve İkizler (Değişken)

24 Şubat Perşembe zamanı itibariyle günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir.

24 Şubat 2022 Perşembe Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin…

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Mali durumunuz şu anda ön planda ve son olarak hedeflerinize ulaşmak için fazlaca çalışmanız umut ediliyor. Para kazanma fırsatları söz mevzusu olduğunda risk almaya istekli olsanız da, kulağa gerçek olamayacak kadar iyi gelen hiçbir şeye gitmeyin. Ayrıntıları hızlandırmaya yada köşeleri kesmeye gerek yok, bu yüzden makul bir hızda kalınca ve artırılmış dayanıklılığın ve hissettiğiniz güvenin sizi istikrarlı bir bolluk büyümesine götürmesine izin verin.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Dürtüselliğiniz ve iyimserliğiniz, beklemediğiniz bir tepki almanıza niçin olabilir. Bilincinde bile olmayabilirsiniz fakat evren şu anda size bir itimat aşılıyor ve bu da başarısız olamayacağınızı düşünmenize niçin oluyor. Sadece, bir şeyleri pervasızca söylüyorsanız, sır olarak saklamaya çalıştığınız bir şeyin elinizden kaçmasına izin verebilirsiniz. Kimi zaman insanlara onları daha olmadan anlatarak uğursuzluk getiririz, bu yüzden büyük planların gerçekleştiğini görene kadar kendinize saklayın.

İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

Hayatınızın daha derin tarafı yüzeye çıkıyor ve kendinizin tüm yanlarını kabul etmeye hazırsınız. Yaşadığın her şey seni şu an olduğun şahıs olmaya yönlendirdi ve kim bulunduğunu idrak etmek için süre harcamaya ve amaçsızca hayata atılmaya kıymet. Dikkatinizi duygusal yaşamınıza çekmek ve içinizde şifa ve kabul bulmanızı hatırlatmak için gizli saklı rüyalar, korkular ve anılar ortaya çıkıyor.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Adrenalin bugün pompalanıyor ve bir serüven sana iyi gelebilir. Her zamanki ortamınızdan çıkın ve bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için zihninizi genişletin. Içsel mevzuları ve doğaüstü vakaları incelemek sizin için tatminkar ve coşku verici olabilir ya da kalp atış hızınızı hakikaten yükselten sporlar yapabilir. Bugün tüm enerjinizi mühim olan işlere harcamak yerine, bedeninizi ve ruhunuzu heyecanla beslemeyi önceliğiniz haline getirin.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Ufukta kariyer değişikliği var ve hayatta ihtiyacınız olan şeylere daha uygun görünüyor. Güç mücadelelerinin, inatçı iş arkadaşlarının ve gelişigüzel rutinlerin işyerinde çekişmelere niçin bulunduğunu fark ediyorsanız, başka bir iş aramaya başlamanın zamanı geldi. Mevcut astrolojik enerji, iş yerinizle ne kadar uyumlu olduğunuzu ortaya çıkaracaktır – sizin için doğru olmayan bir kariyer, tipik olarak zor olmasa bile, bugün fark edilir derecede sinir bozucu olacaktır. Yeni bir çığır açmak için bu kuvvetli, dönüştürücü enerjiyi kullanın.

24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Başak (24 Ağustos-23 Eylül)

Adrenalin bugün pompalanıyor ve bir serüven sana iyi gelebilir. Her zamanki ortamınızdan çıkın ve bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için zihninizi genişletin. Içsel mevzuları ve doğaüstü vakaları incelemek sizin için tatminkar ve coşku verici olabilir ya da kalp atış hızınızı hakikaten yükselten sporlar yapabilir. Bugün tüm enerjinizi mühim olan işlere harcamak yerine, bedeninizi ve ruhunuzu heyecanla beslemeyi önceliğiniz haline getirin.

Terazi (24 Eylül-23 Ekim)

Konfor alanınız bugün sarsılıyor, bu yüzden rahat sezmek için extra çaba göstermeniz gerekecek. Evinizde dağınıklık şeklinde rahat bir şey olabilir yada sizin şeklinde daha derin bir şey, insanların kendi alanınızda size kaba davranmasına izin verebilir. Bugün hayatınızdaki değişimin gücü olmalısınız, bu yüzden alanınızı güzelleştirmeye ve sınırlarınızı zorlamaya odaklanın. Bu mevzuda birazcık tepki bekleyebilirsiniz, sadece kesin olun ve buna kendinizin savunucusu olarak bakın.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Zihniniz bugün pek fazlaca şeyin üstesinden gelebilir, sadece dikkatli olmazsanız sizi hedeflerinizden uzaklaştıracak kadar dikkat dağıtıcı hala var. İnsanlar sorunları çözmeniz için size getiriyor olabilir yada bir tek sorumluluklarınızı kaybetmenize yol açan durumlar yaratıyor olabilir. Sınırlar belirleyin ve onların gereksinimlerini anlarken, ilgilenmeniz ihtiyaç duyulan kendi ihtiyaçlarınız bulunduğunu ve onlara hemen sonra yardım edebileceğinizi yada dikkatinizi onlara verebileceğinizi bilmelerini sağlayın.

Yay Burcu (23 Kasım-21 Aralık)

Hedeflerinize harcadığınız extra enerji işe yarıyor, sadece fizyolojik olarak muhtemelen tükenmiş hissediyorsunuz. Kendiniz için yarattığınız geleceği gerçekleştirmek için ne şeklinde fedakarlıklar yapılması icap ettiğini bildiğiniz gibi, sadece oraya vardığınızda bu geleceğin tadını çıkarabilmeniz için sağlığınıza yatırım yapmanız gerekiyor. Kendinize ne kadar iyi baktığınız mevzusunda dürüst olun, arkasından fizyolojik sağlığınızı iyileştirmek için lüzumlu değişimleri yapın. Ihmal etmeyin, vücudunuz sonsuza kadar evinizdir.

Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)

Bugün duyularınızı güçlendiren ve sizi dürtüyle dolduran bir enerji patlaması alıyorsunuz. Bu huzursuzluk bir çıkışa gereksinim duyar, böylece tutkunuzun bir kısmını fizyolojik bir aktiviteye yada bir aşk ilgisine yönlendirebilirsiniz ya da eski bir projeyi alıp beklediğinizden fazlaca daha süratli bitirmesini sağlayabilirsiniz. Deli temponuz ve aşırı enerjinizle başkalarını toz içinde bırakmayın – beraber çalışabilmeniz için onları yakalamalarına izin verin.

Kova (22 Ocak-19 Şubat)

Geçmiş, size eskiden ne işe yaradığını hatırlatmak için geri geliyor, sadece bu, oraya geri döndüğünüz anlamına gelmiyor. Negatif durumlara bir çözüm bulmanın ve onları tuttuğunuz insanları rahatsız etmekten fazlaca sizi rahatsız eden kinleri bırakmanın zamanı geldi. Tanıdık olanın sizin için iyi olması gerekmez ve bunun farkındasınız. Şimdi hem fizyolojik hem de duygusal karmaşayı bırakmak için iyi bir süre, zira yeni kutsamaların gelmesi için yer açmanız gerekiyor.

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

Odak noktanızı dağıtmak yada kendinizi ifade etmekte duraksamak, aldığınız ağ oluşturma fırsatlarını kaçırmanıza niçin olur, bu yüzden gününüze başlamadan ilkin netliğinizi artırın. Çevrenizdeki dünyayı iyi mi iyileştireceğinize dair fikirlerinizi paylaşmaya ulaşınca artık daha cesursunuz ve ötekiler entrika ve antak kalma ile söylediklerinizi dinliyor. Fikirleriniz ve görüşlerinizle saldırgan olmadan ne kadar yürekli ve ileri görüşlü olursanız o denli iyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir