Boğa, çağıl burçlardaki ikinci astrolojik işarettir. Burçların 30 ila 60 aşama arasını kapsar. Bu burç, toprak elementine yada üçlüsüne aittir ve dişil yada negatif kutupluluğun yanı sıra durağan(durgun) bir modalite, kalite yada dörtlülüğe haizdir. Boğa, terazi ile beraber Venüs tarafınca yönetilen bir burçtur.

İşte 17 Ocak, 2022 tarihindeki günlük “Boğa burcu” yorumları:

25 Ocak, 2022

Boğa Burcu

Eşiniz sizi neşeli hissettirebilir. Kardeşiniz sizden borç para alabilir. Eğitim pahasına açık hava etkinliklerine dalmayın. Aşk hayatındaki rahatsızlıklar uykunuzu engelleyebilir. Bankacılık sektöründe çalışanlar güzel haberler alabilir. Terfi şansı kartlarda. Mutluluğunuzu iş arkadaşlarınızla paylaşmak, luğu ikiye katlayacaktır. Sevginizi gösterirken eşinize itina gösterin. Bugün uğurlu renginiz sarıdır.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Genel Özellikler

Boğa yerlileri, toplumsal ve kurumsal istikrar için kuvvetli bir arzuya haizdir. Aşırı muhtaçlığa yol açabilecek aşırılık, kıvanç ve büyük şeyler için kuvvetli bir istekleri vardır. Boğa şeklinde burçlarını temsil eden Boğa yerlileri, öfkelenmeye eğilimlidirler, sadece bir kez öfkelendiklerinde korkulu olabilirler.

  • Öteki burçlar hakkında informasyon edinin.

Boğa burcunda doğan insanoğlu, her şeyden ilkin dürüstlüğü takdir ederler. Aldatmacanızı keşfederlerse sizden asla tövbe etmezler. Boğa yerlileri, göksel hayvan temsillerini severler, ağır işlerden korkmazlar ve projeyi tamamlamak için ne gerekiyorsa yaparlar. Boğa yerlileri, bununla birlikte Venüs tarafınca denetim edilen ve varlıklı ve rahat olan her şeyi seven dünya işaretleridir. “Büyük hayal et, sıkıntılı performans göster”, bu işaretin kesinlikle yaşayabileceği bir felsefedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir