25 Şubat 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları, 25 Şubat, 2022 yılının 56. gününe denk gelen burç yorumlarını kapsar. Burcunuzla ilgili yorumları okumak için Burç Yorumları kategorimizi tertipli olarak ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

25 Şubat 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları aşk, aile, sıhhat, kariyer ve para mevzularında burcunuzu neler bekliyor? 25 Şubat günlük burç yorumlarını deklare etti! 25 Şubat 2022 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlatıldı. İşte, 25 Şubat 2022 Cuma günlük burç yorumları…”

https://ansiklopedika.net/20-26-subat-2022-haftalik-burc-yorumlari-ve-astrolojik-tahmin.html

Ön bilgilendirme: Burç yorumları kişinin doğum anında yıldızların ve gezegenlerin göreli konumlarına dayanan, tipik olarak karakter ve koşulların bir tasvirini içeren ve bir kişinin geleceğine ilişkin tahminlerden oluşur.

Astrolojide gruplar

  • Ateş grubuna giren burçlar sırasıyla; Koç (Öncü), Aslan (Durağan(durgun)) ve Yay (Değişken)
  • Toprak grubuna giren burçlar sırasıyla; Oğlak (Öncü), Boğa (Durağan(durgun)) ve Başak (Değişken)
  • Su grubuna giren burçlar sırasıyla; Yengeç (Öncü), Akrep (Durağan(durgun)) ve Balık (Değişken)
  • Hava grubuna giren burçlar sırasıyla; Terazi (Öncü), Kova (Durağan(durgun)) ve İkizler (Değişken)

25 Şubat Cuma itibariyle günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir.

25 Şubat 2022 Cuma Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin…

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Eli bol doğanız bugün size birçok mutlu an getirecek. Harcamalarınız artacak ve bu sizin için bir problem olabilir. Aile problemlerine öncelik verin. Zaman kaybetmeden konuşun, şu sebeple bu problem çözüldüğünde evindeki yaşam fazlaca daha kolay olacak ve aile üyelerini etkilemekte asla güçlük çekmeyeceksiniz. Seni önemseyen ve seni anlayan bir arkadaşla tanışacaksın. Bugün her şeyin istediğiniz şeklinde olmayacağı bigün. Yaşam dostunuz tüm yabancılaşmaları unutup size sevgiyle geri döndüğünde yaşam daha güzel görünecektir.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Çocuklarla rahatlığı bulacaksınız. Evlatların bu kabiliyeti doğaldır ve bir tek ailenizdeki çocuklar değil her çocukta bu kalite vardır. Size rahatlık ve rahatlama getirebilirler. Yalnız bir günü düşünerek yaşama alışkanlığınızı aşın ve eğlenceye fazlaca fazla süre ve para harcamayın. Günü heyecanlı kılmak için yakın arkadaşlarınız ve ailenizle süre geçirin. Ev içi sorumlulukların azalması, para ve para mevzusundaki anlaşmazlıklar, evlilik hayatınızda ekşimelere niçin olabilir. Bir yere çıkma planı var ise son dakikaya ertelenebilir. Bu muhtemelen evli hayatınızın en fena günlerinden biri olacak.

İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

Dini duygular sebebiyle bir hac yerine gezi edecek ve bir azizden tanrısal bilgiler alacaksınız. Yalnız zekice yatırım verimli olacaktır- bu yüzden zor kazanılan paranızı zekice yatırın. Yaşlı akrabalar, makul olmayan talepleriyle sizi rahatsız edebilirler. Bugün sevgi eksikliği hissedebilirsiniz. Başkalarının görüşlerini dikkatle kulak verin eğer bugün hakikaten yararlanmak istiyorsanız. Bazı güzel hatıralar yardımıyla, siz ve eşiniz arasındaki ayrılık durabilir. Bu yüzden, münakaşa durumunda eski günlerin anılarını tazelemeyi ihmal etmeyin. Gününüzü birazcık daha İyi organize ederseniz, boş zamanınızı tam olarak değerlendirerek fazlaca iş yapabilirsiniz.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün zihniniz mutlu olacak, arkadaşlarınıza ve ailenize para harcamanın keyfine varacaksınız. Sevdikleriniz olmadan zaman geçirmekte zorlanacaksınız. Bir avukata gidip yasal tavsiye almak için iyi bigün. Eş ile birazcık gerginlik olabilir, sadece akşam yemeği ılı de işler çözülecektir. Televizyonda film izlemekten ve yakınınızdaki insanlarla söyleşi etmekten daha iyi ne olabilir? Birazcık denersen günün bu şekilde geçecek.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Bilhassa bir partide yada partide kaprisli ve inatçı doğanızı denetim altında tutun. Bundan dolayı bunu yapmazsanız oradaki atmosfer gerginleşebilir. Daha açık bir halde para harcarsanız, ondan sonra finansal sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızın eli bol doğanızdan faydalanmasına izin vermeyin. Bugün romantizm kalbinizde ve zihninizde duracak. Bugün, planlarınızda son dakika değişimleri olabilir. Bugün size yaşam arkadaşınızın en ıyi yönünü gösterecek. Hayal oluşturmak, içinden bazı yaratıcı fikirler alabilmeniz şartıyla o denli da fena değil. Bunu bugün yapabilirsiniz, şu sebeple zamanınız kısıtlı olmayacak.

24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Başak (24 Ağustos-23 Eylül)

Bugün sizi yakalayan duygusal ruh halinden çıkmak için geçmişi kalbinizden atın. Size kredi için gelenleri görmezden gelmek daha iyidir. Endişelenmeden yakın arkadaşlarınız ve aileniz içinde mutlu anlamış olur bulmanız gerekiyor. Aşkınız bir tek gelişmekle kalmayacak, bununla beraber yeni zirvelere de dokunacak. Gün, sevgilinin gülümsemesiyle başlamış olacak ve gece onun rüyalarına dönüşecek. Bir avukata gidip yasal tavsiye almak için iyi bigün. Evlendikten sonrasında birçok şey zorunluluktan çıkıp mecburi hale geliyor. Bu tür bazı şeyler bugün sizi meşgul edebilir. Bu hafta sonu fazlaca şey yapmak istiyorsunuz, sadece işi ertelemeye devam ederseniz, o süre kendi kendine sorun yaratmaya başlayacaktır.

Terazi (24 Eylül-23 Ekim)

Sağlığınız sebebiyle herhangi bir spor müsabakasına katılabilirsiniz. Dilekleriniz dualarla yerine getirilecek ve iyi şanslar yolunuza çıkacak ve bundan önceki günün sıkıntılı çalışmasının da karşılığını alacaksınız. Yaşam partnerinizle daha iyi anlaşmak, yaşamda mutluluk, rahatlık ve refah getirecektir. Aşkınız bugün daha yüksek sesle konuşacak şu sebeple sevgiliniz pembe fantezilerinizi gerçekleştirmeye hazır. Harflere dikkat etmelisin. Evlilik hayatında ısı ve sıcak yiyecek fazlaca önemlidir; bugün her ikisinin de tadını çıkarabilirsiniz. Yalnızlığın sizi bunaltmasına izin vermeyin, yürüyüşe çıksanız daha iyi olur.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Daha iyimser olmak için kendinize esin verin. Bu bir tek kendinize olan güveninizi artırıp davranışlarınızı esnek hale getirmekle kalmayacak, bununla beraber korku, kıskançlık ve nefret şeklinde negatif duyguları da azaltacaktır. Kendinizi, size finansal faydalar sağlayacak coşku verici yeni durumlarda bulacaksınız. Herhangi bir yeni ilişki bir tek uzun süre devam etmeyecek, bununla beraber yararlı bulunduğunu da kanıtlayacaktır. Sevdiğinizi uzun süre aramayarak canınızı sıkarsınız. Bugün insanlarla tanışmak ve hobilerinizi sürdürmek için kafi boş zamanınız var. Siz ve eşiniz yeme ve içmeye daha çok dikkat ederseniz, sıhhat üstünde fena bir tesiri olabilir. Koşmak sıhhat açısından sizin için yararlı olacaktır şu sebeple hem parasız hem de iyi bir egzersizdir.

Yay Burcu (23 Kasım-21 Aralık)

Kendinizi enerji dolu bulacaksınız- sadece iş yükü sizi rahatsız edecek. Mali sıkıntılar eleştirilere ve tartışmalara yol açabilir sizden fazlaca şey bekleyen insanlara “hayır” demeye hazır olun. Bilgiye olan açlığınız yeni dostlar edinmenize destek olacaktır. Sevdikleriniz olmadan zaman geçirmekte zorlanacaksınız. Hareketlerinize ve sözlerinize dikkat edin, şu sebeple bir şeyi karıştırırsanız resmi sayıları idrak etmek zor olacaktır. Eşinizden başlangıçta daha azca ilgi görebilirsiniz; sadece günün sonunda onun bir tek sizin için bir şeyler yapmakla meşgul bulunduğunu hissedeceksiniz. Bugün birazcık bunaltıcı olabilir, bu yüzden yaratıcı emek harcamalar yaparak günü garip hale getirebilirsiniz.

Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)

Sıhhat mevzusunda daha çok itina gösterilmesi gerekiyor. Gayrimenkule ek para yatırılabilir. Mali durumun iyileşeceği kesindir, sadece ailedeki bir çocuğun sağlığı tıbbi bakım gerektirebilir. Tutkunuzu denetim altında tutun, aksi takdirde aşk ilişkinizi belaya sokabilir. Eğlenmek için gezi etmek tatminkar olacaktır. Elektrik kesintisi yada başka bir nedenle sabahları hazırlanmakta zorlanmanız gerekebilir sadece bunu eşinizden halletmenizde büyük yarar olacaktır. Gönüllü emek verme yada birine yardım etme, zihinsel huzurunuz için iyi bir tonik görevi görebilir.

Kova (22 Ocak-19 Şubat)

Sıhhat günün çalışmasına engel olabilir. Bugün karşınıza çıkabilecek yeni yatırım fırsatlarını değerlendirin. Sadece, yalnızca bu planları iyice incelediğinizde para yatırın. Babanızın sert davranışları sizi rahatsız edebilir. Sadece durumu denetim altında tutmak için sakin olun. Bu size yarar elde edecektir. Kararsız tabiatınız sebebiyle sevdiğiniz kişiyle aranızda farklılıklar olabilir. Seyahatler ve geziler vb. Yalnız keyifli olmakla kalmayacak, bununla beraber fazlaca eğitici olacaktır. Yaşamın belirli bir yönü için zamanlar birazcık zor olabileceğinden, eşinizin size olan sevgisini anlayacaksınız. Müzik, stresi azaltmak için her derde devadır; bu gün iyi müzik dinlemek, haftanızın stresini hafifletebilir.

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

Bugün yaşamı dolu dolu yaşayacağınız için eğlence ve sevinç dolu olacak. Yalnız bir günü düşünerek yaşama alışkanlığınızı aşın ve eğlenceye fazlaca fazla süre ve para harcamayın. Uzakta yaşayan bir akrabanız bugün sizinle iletişime geçebilir. Endişelenmene gerek yok. Bugün üzüntün kar şeklinde eriyecek. Bugün, planlarınızda son dakika değişimleri olabilir. Sarılmanın sıhhat açısından yararları vardır ve bu duyguyu bugün yaşam arkadaşınızdan alabilirsiniz. Bugün tamamen dinlenmek istediğiniz gün fakat görünüşe bakılırsa aile üyelerinizin başka planları var. Bu yüzden hazırlıklı olun ve üzülmeyin yoksa tüm hafta sonu mahvolabilir.

Daha çok oku….

23 Şubat 2022 Günlük Burç

24 Şubat 2022 Günlük Burç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir