Bugün günlerden 26 Haziran 2021 Cumartesi. Gökyüzündeki hareketlilik sizin için ne söylüyor? En doğru astrolojik burç yorumları için sayfamızı takip etmeye devam edin. İşte burcunuzla ilgili bugünün yorumları:

26 Haziran 2021 Cumartesi, Aslan Burcu Günlük Yorumları:

Evren sana büyük bir kozmik avantaj getiriyor. Manyetik Venüs, bugün 21 Temmuz’a kadar kalacağı burcunuza doğru kurnazca aşama kaydediyor. Bu hoş geldiniz geçişi, başkalarının gözünde imajınızı ve çekiciliğinizi çoğaltmak için çalışır, bu da onu flört sahnesine tekrardan girmek yada kendinizi sergilemek için ideal bir vakit haline getirir. – Orada halka açık bir ifade. Görünümünüzü de değiştirebilmek için senenin en iyi zamanı!

20 Haziran – 26 Haziran 2021, Aslan Burcu Haftalık Yorumları:

Pillerinizi şarj etmek için yeterince uzun süre mağaranızda kaldınız. Gelecek ay sizin ayınız; dünyanın yükünü omuzlarınızdan bırakın. Peşinden, geçen yılı işlemek için duygularınızı bırakın, böylece yaklaşan doğum gününüz ile süregelen yeni bir döngüye hazır olacaksınız. Bu ayın enerjik yada duygusal parlama noktası Perşembe günü ve emek harcama alanınıza odaklanmış durumda. Adım atmanız, birine bakmanız yada sınırlar koymanız istenebilir. Pozitif yönde bir halde geri çekildiğinizi düşünüyorsanız işinize saygı duymaya çalışın.

  • Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan geldiği için kırmızı halıyı serin! Aslan burcu aslan tarafınca temsil edilir ve bu ruhlu ateş işaretleri, göksel ormanın kralları ve kraliçeleridir. Asil statülerini benimsemekten mutluluk duyarlar: Canlı, teatral ve tutkulu Aslan burçları, ilgi odağı olmayı ve kendilerini kutlamayı sever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir