Bugün günlerden 26 Haziran 2021 Cumartesi. Gökyüzündeki hareketlilik sizin için ne söylüyor? En doğru astrolojik burç yorumları için sayfamızı takip etmeye devam edin. İşte burcunuzla ilgili bugünün yorumları:

26 Haziran 2021 Cumartesi, Başak Burcu Günlük Yorumları:

Bugün kendinizi geri plana çekmek için içinizde bir şeyler var. Sevgili Venüs, bağlantı merkezli Yengeç’ten ayrılıyor ve bugün 21 Temmuz’a kadar kalacağı Aslan’a aşama kaydediyor. Daha çok büyümeyi engellemiş olan kendi kendini sabote eden ilişki kalıplarını bırakmanız istendiğinden, bu geçiş, gezinmeniz için en kolay yol değildir. İnişler söz mevzusu olduğunda özgür bırakma ve yenilemeye öncelik vermek için bu süreyi kullanın.

20 Haziran – 26 Haziran 2021, Başak Burcu Haftalık Yorumları:

Bu ay süresince arkadaşlarınızla, akranlarınızla ve hususi ilgi gruplarıyla görüşün ve oradayken çevrenizi genişletin. Davetler ve fırsatlar sizin için olgunlaşıyor, bundan dolayı taahhüt etmek istediğiniz şey ve şartlar ve koşullar arasındaki sınırlarla dengeleyin. Perşembe gününün enerji zirvesi, yaratıcı ifadenizi yada keyifli bir geziyi destek sunar, bundan dolayı kalbinizi ve ruhunuzu besleyen bir şey yapmak için bir süre planlayın. Buluşma gecesi yada yeni bir şey keşfetmek için mükemmel. Bahsedilen tarihlerde (yada süre alıcı hobilerde) sınırlar belirlemeniz gerekiyorsa, bu hafta tam olarak nerede bulunduğunu bileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir