Bugün günlerden 26 Haziran 2021 Cumartesi. Gökyüzündeki hareketlilik sizin için ne söylüyor? En doğru astrolojik burç yorumları için sayfamızı takip etmeye devam edin. İşte burcunuzla ilgili bugünün yorumları:

Koç Burcu

İşler aydınlanmaya başlıyor. Romantizm uzmanı Venüs, bugün 21 Temmuz’a kadar mutlu bir halde kalacağı keyifli Aslan burcunda dans ediyor. Bu geçiş, cinsellik ve flört hayatınıza kuvvetli bir destek getirerek, kendinizi dışarı atmak için ideal bir süre haline getiriyor. Venüs’ün buradaki varlığı hem de yaratıcı güçlerinizi mühim seviyede artırıyor.

Boğa Burcu

Bir Boğa olarak, rehberlik için kozmik aşk tanrıçası Venüs’e bakıyorsunuz. Cumartesi günü sema, Yengeç’in ürkütücü sularından ayrılıp Aslan’ın yakıcı ovalarına doğru ilerlerken Venüs’ü hareket halinde bulur. Bu geçiş, şimdi 21 Temmuz’a kadar, eviniz ve ayaklarınızın altındaki ocak çevresinde odaklanıyor. Dünyadan el ayak çekerek aile bağlarını sağlamlaştırmaya çalışmalısınız.

İkizler Burcu

İkizler insanları çoğu zaman karizmatik bir çekicilikle gelir. Manyetik Venüs, heybetli Aslan’a doğru ilerlerken, evren bu naturel kabiliyeti bugün sonuna kadar çeviriyor. Bu geçiş, şu andan 21 Temmuz’a kadar zihinsel sağlığınıza ve sözel yeteneklerinize pozitif yönde koşulları çekmek için çalışır. Enerjinizi bir yazı projesine ayırmak, ders almak yada kardeşlerle zayıf bağları iyileştirmek için ideal bir zamandır.

Yengeç Burcu

İlişkilerinizin çevresinde kaynayan hikayelere daha yakından bakın. Yönetici gezegeniniz, biçim değiştiren ay, Oğlak burcunun engebeli arazisinde yolculuğuna devam ediyor. Bu, odağınızı ilişki meseleleri çevresinde meydana gelen projeksiyonlara, beklentilere ve anlatılmamış hikayelere yönlendirir. Ayrıca, Luna’nın değişiklik getiren Uranüs ile olan destekleyici bağlantısı, mevcut hedeflerinize taze içgörüler yada değişimler getiriyor.

Aslan Burcu

Evren sana büyük bir kozmik avantaj getiriyor. Manyetik Venüs, bugün 21 Temmuz’a kadar kalacağı burcunuza doğru kurnazca aşama kaydediyor. Bu hoş geldiniz geçişi, başkalarının gözünde imajınızı ve çekiciliğinizi çoğaltmak için çalışır, bu da onu flört sahnesine tekrardan girmek yada kendinizi sergilemek için ideal bir süre haline getirir. Görünümünüzü de değiştirebilmek için senenin en iyi zamanı!

Başak Burcu

Bugün kendinizi geri plana çekmek için içinizde bir şeyler var. Sevgili Venüs, bağlantı merkezli Yengeç’ten ayrılıyor ve bugün 21 Temmuz’a kadar kalacağı ilk ben Aslan’a aşama kaydediyor. Daha çok büyümeyi engellemiş olan kendi kendini sabote eden ilişki kalıplarını bırakmanız istendiğinden, bu geçiş, gezinmeniz için en kolay yol değildir. İnişler söz mevzusu olduğunda özgür bırakma ve yenilemeye öncelik vermek için bu süreyi kullanın.

Terazi Burcu

Bir Terazi olarak, göklerin mücevheri Venüs tarafınca kozmik olarak yönlendirilirsiniz. Cumartesi günü sema, Venüs’ü hareket halindeyken buluyor, bundan dolayı inisiyatif aç Yengeç’teki görevinden ayrılıp Aslan’a doğru aşama kaydediyor. Bu geçiş, 21 Temmuz’a kadar toplumla ve toplumsal ağınızla olan bağlantılarınızı canlandırmak için çalışır. Arkadaşlarınız arasındaki kopmuş bağları tekrardan inşa etmek ve alanınızdaki öteki kişilerle bağlantı oluşturmak için ideal bir süre.

Akrep Burcu

İlgi odağı olma fırsatını kaçırmayın. Manyetik Venüs, bugün kariyer avantajlarının tadını çıkarmanız için senenin en iyi zamanını müjdeleyen, şovu durduran Aslan’a aşama kaydediyor. Venüs’ün burada kalması, insanları amacınıza çekmek ve itibarınızı çoğaltmak için çalışıyor. Kişisel bir tutku projesini paylaşmak yada iş cephesindeki yetkililerden ne istediğinizi sormak için ideal bir süre.

Yay Burcu

Evren, cesurca gezindiğiniz yoğunluğun etkisiyle hafifliyor. Sevgili Venüs, Yengeç’in aşırı kırılgan sularından ayrılır ve Aslan’ın kendini ifade eden ovalarına doğru ilerler. Bu geçiş, pozitif yönde koşulları gezi planlarına, eğitim girişimlerine yada sizi konfor alanınızın dışına iten öteki fırsatlara çekmek için çalışır.

Oğlak Burcu

Samimi ortaklıklarınız sizi daha yakından bakmanız için çağırıyor. Romantizme aç Venüs bugün 21 Temmuz’a kadar kalacağı kalp merkezli Aslan’a aşama kaydediyor. Bu geçiş sizden ilişkilere yaklaşımınızın bazı unsurlarını dönüştürmenizi ve yolunuzdaki tıkanıklıkları kaldırmanızı istiyor. Bu duygusal açıdan varlıklı süreci, bağları derinleştirmek ve taahhütleri yenilemek için kullanın.

Kova Burcu

Romantizm bölümünde, Kova’da işler fazlaca daha tatlı bir hal almak suretiyle. Manyetik Venüs, 21 Temmuz’a kadar kalacağı, bugün karşıt burcunuza doğru aşama kaydediyor. kolaylaştırmak. Tomurcuklanan bağlantıları derinleştirmek yada tarih atmak için bu süre dilimini kullanın.

Balık Burcu

İş hayatınız bugün bir karşılama mesajı alıyor. Manyetik Venüs, bugün 21 Temmuz’a kadar kalacağı, etkisinde bırakan Aslan burcuna aşama kaydediyor. Venüs’ün buradaki zamanı, iş hayatınıza, organizasyonel akışınıza ve iş arkadaşı bağlantılarınıza pozitif yönde koşulları çekmek için çalışıyor. Bunun da ötesinde, sağlığınızı iyileştirmek ve daha destekleyici bir iş/yaşam dengesi kurmanıza destek olmak için çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir