Boğa, çağdaş burçlardaki ikinci astrolojik işarettir. Burçların 30 ila 60 aşama arasını kapsar. Bu burç, toprak elementine yada üçlüsüne aittir ve dişil yada negatif kutupluluğun yanı sıra durağan(durgun) bir modalite, kalite yada dörtlülüğe haizdir. Boğa, terazi ile beraber Venüs tarafınca yönetilen bir burçtur.

İşte 26 Ocak, 2022 tarihindeki günlük “Boğa burcu” yorumları:

26 Ocak, 2022

Boğa Burcu

Geliriniz giderlerinizi karşılamaya yetmeyebilir. Evlatların bilimsel niteliği olan cephede tatminkar ve gururlu sonuçlar getirmesi muhtemeldir. Tüm işlerinizi zamanında bitireceksiniz, muhteşem bir şey olmayacak. Sağlığınız için harcadığınız çabalar sonunda meyvelerini vermeye başladı. Muhteşem olma kararlılığınız çalışmaya devam etmenizi sağlayacak ve hedefinize ulaşacaksınız. Şu anda haiz olduğunuz tüm direncin üstesinden geleceksiniz. Duygusal cephede, partnerinizle mükemmel zaman geçireceksiniz. Bugün uğurlu renginiz koyu yeşildir.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Genel Özellikler

Boğa yerlileri, toplumsal ve kurumsal istikrar için kuvvetli bir arzuya haizdir. Aşırı muhtaçlığa yol açabilecek aşırılık, kıvanç ve büyük şeyler için kuvvetli bir istekleri vardır. Boğa benzer biçimde burçlarını temsil eden Boğa yerlileri, öfkelenmeye eğilimlidirler, sadece bir kez öfkelendiklerinde korkulu olabilirler.

  • Öteki burçlar hakkında informasyon edinin.

Boğa burcunda doğan insanoğlu, her şeyden ilkin dürüstlüğü takdir ederler. Aldatmacanızı keşfederlerse sizden asla tövbe etmezler. Boğa yerlileri, göksel hayvan temsillerini severler, ağır işlerden korkmazlar ve projeyi tamamlamak için ne gerekiyorsa yaparlar. Boğa yerlileri, hem de Venüs tarafınca denetim edilen ve varlıklı ve rahat olan her şeyi seven dünya işaretleridir. “Büyük hayal et, sıkıntılı performans göster”, bu işaretin kesinlikle yaşayabileceği bir felsefedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir