İkizler, zodyakın üçüncü astrolojik işaretidir. Tropikal burçlar altında, güneş bu burçtan ortalama 21 Mayıs – 21 Haziran içinde geçiş yapar. Yıldızlı burçlar altında, güneş bu burcu ortalama 16 Haziran – 16 Temmuz içinde geçer. İkizler bir hava burcudur.

Asla her şeyi çözmek için kendinizi klonlayabilmeyi dileyecek kadar meşgul oldunuz mu? Özetle İkizler deneyimi budur. İşte 26 Ocak 2022 tarihindeki günlük İkizler burcu yorumları.

26 Ocak, 2022

Günlük İkizler burcu yorumları

Kendiniz için mükemmel şeylere karar vereceğiniz gün sizin için mükemmel bigün olacak. Maddi durumunuz artacak fakat bunu elde etmek için birazcık daha çaba göstermeniz gerekecek.. Ailenize vakit ayıracaksınız, bu da ailenizde mutlu bir atmosfer yaratacaktır. Hissettiğin tüm engeller ve dirençler gitmiş olacak. Yeteneklerinize ve becerilerinize iş yerinizde fazlaca gerekseme duyulacak ve takdir edilecektir. Öncelikli olarak ele alınması gerekebilecek sıhhat sorunlarınız olabilir. Bugün uğurlu renginiz kahverengi olacak.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İkizler burcu haftalık yorumları (24-30 Ocak, 2022)

Baştan çıkarma, cızırtılı hisler ve sırlar, Oğlak burcunda ve sekizinci yakınlık, erotizm ve gizem evinizde meydana gelen üç değişik gezegen geçişi olarak bu haftanın moda sözcükleri. İlki, 24 Ocak Pazartesi günü, tutkulu Mars’ın provokatör Pluto ve ona bir koltuk biriktiren aşık Venüs ile bir üçlüyü yönetmeye kaymasıyla geliyor.

Şimdi ve 6 Mart içinde, kösnü motorunu çalıştırmak kolay olacak, ek olarak iç çamaşırı çekmecenizi yenilemenin ve bae yada amour du jour’unuzla deneysel olmanın keyfini çıkaracaksınız. Bununla beraber, minik bir Catch-22’nin devam ettiğini keşfederseniz şaşırmayın. Tutkulu Mars sekizinci evinizi oynarken, güveler şeklinde potansiyel ortakları ateşe çekeceksiniz, sadece daha derin bir parçanız daha duygusal bir bağ için çok istiyor.

Mühim bir şey saklıyorsanız yada aşk ilginizin yüzde 100 yukarı ve yukarı olmadığından şüpheleniyorsanız, hoş olmayan bir konuşma başlatmanız gerekebilir (ve cevaplarından memnun olabilirsiniz yada olmayabilirsiniz). Dikkatli davranın bu sebeple aggro Mars kavgaları ateşleyebilir. Sadece bir ilişki mevzusunda ciddiyseniz, gerçeğe ulaşmak fazlaca önemlidir. Hiddet ve kıskançlık şeklinde kuvvetli duyguların beklenmedik bir halde patlayabileceğinin bilincinde olun, sadece en yüksek değerlerinize bağlı kalabilirseniz, bu yalnızca bağları sağlamlaştırır. Ve normal olarak, tek başına sıcak makyaj seksi, giriş tutarına kıymet.

İkizler burcu genel özellikleri nedir?

Göksel ikizler tarafınca uygun şekilde sembolize edilen bu hava burcu, o denli fazlaca uğraşla ilgileniyordu ki, kendisini ikiye katlamak mecburiyetinde bırakıldı. Geminis’in içsel ikiliği sebebiyle, çoğu zaman yanlış bir halde iki yüzlü olarak sunulurlar. Sadece gerçekte İkizler’in nadiren gizli saklı bir ajandası vardır. Oyuncu ve entelektüel açıdan meraklı olan İkizler, devamlı olarak çeşitli tutkular, hobiler, kariyerler ve dost grupları içinde hokkabazlık yapıyor. Onlar zodyakın toplumsal kelebekleridir: Bu kıvrak zekalı ikizler hep beraberce her şey hakkında konuşabilir. Mutlu saatler, akşam yemeği partileri ve dans pistleri içinde uğultularını bulun.

İkizler esnek, dışa dönük ve zekidir ve etrafta olduklarında asla bunaltan bir an söz mevzusu değildir. Kusurları içinde kararsızlık, dürtüsellik, güvenilmezlik ve gürültü vardır, bundan dolayı en derin korkularınızı İkizler’i ifşa etmeyin.

İkizler, meraklı, parlak zeka ve büyük düşünürler olan uçucu varlıklardır. Tek bir yerde kalma eğilimindedirler. Başkalarını kendi fikir ve inançlarını kabul etmeye çabucak ikna edebilen oldukça yetkindirler. Öte taraftan İkizler’in bir mevzuya yada bir kişiye bağlanma mevzusundaki isteksizliği, onlara kabalık izlenimi verebilir ve yaşamın temel yönleri üstünde kayma eğilimi izah edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir