28 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları, 28 Şubat, 2022 yılının 59. gününe denk gelen burç yorumlarını kapsar. Burcunuzla ilgili yorumları okumak için Burç Yorumları kategorimizi tertipli olarak ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

28 Şubat 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları aşk, aile, sıhhat, kariyer ve para mevzularında burcunuzu neler bekliyor? 28 Şubat günlük burç yorumlarını deklare etti! 28 Şubat 2022 Pazartesi  günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlatıldı. İşte, 28 Şubat 2022 Pazartesi  günlük burç yorumları…”

Ön bilgilendirme: Burç yorumları kişinin doğum anında yıldızların ve gezegenlerin göreli konumlarına dayanan, tipik olarak karakter ve koşulların bir tasvirini içeren ve bir kişinin geleceğine ilişkin tahminlerden oluşur.

Astrolojide gruplar

  • Ateş grubuna giren burçlar sırasıyla; Koç (Öncü), Aslan (Durağan(durgun)) ve Yay (Değişken)
  • Toprak grubuna giren burçlar sırasıyla; Oğlak (Öncü), Boğa (Durağan(durgun)) ve Başak (Değişken)
  • Su grubuna giren burçlar sırasıyla; Yengeç (Öncü), Akrep (Durağan(durgun)) ve Balık (Değişken)
  • Hava grubuna giren burçlar sırasıyla; Terazi (Öncü), Kova (Durağan(durgun)) ve İkizler (Değişken)

28 Şubat Pazartesi itibariyle günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir.

28 Şubat Pazartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin…

Gerçeği kurgudan ayırmanın zamanı geldi, korkularımız vazgeçmeliyiz. Devamlı değişen Ay’ın asi Uranüs’e üçgen açısı, içsel olarak kalıcı değişimler yapmamıza destek olabilir, sadece gene de kendimizi pozitif yönde karakter gelişimine doğru yönlendirmemiz gerekiyor. 03:17 EST Başak burcundaki Dolunay bu arayışı destek sunar ve daha iyi bir benliğe yer açmak için hayatımızda nelerin bozulduğunu gösterir. Ay, belirsiz Neptün ile karşı karşıya olduğundan korkularımız bizi ilerlemekten alıkoyabilir, sadece eski yol tatminkar değilse, değişiklik kaçınılmazdır.

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Bugün işinizle meşgul olabilirsiniz, işinizde aşırı yük sizi zihinsel olarak yorabilir, bazı aile etkinliklerinden zevk alamayabilirsiniz yada size oldukça geç gelebilir, bu da ev içi uyumunuzu etkileyebilir. Verimliliğiniz, kıdemlileriniz tarafınca övülebilir, bu da mevcut işte terfi etmenizi sağlayabilir.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Bugün, fırsatlar ve beklenmedik başarılarla dolu bir dünya keşfetmeniz için. Bekleyen görevlerinizi artık daha kolay tamamlayabilirsiniz. Yakın bir dostunuz size kazançlı bir yatırım planı sunabilir. İşinizin doğası gereği bilinmeyen bölgelere gezi edebilirsiniz. Çocuklar aktiviteleriyle sevinç getirebilirler. Disiplinli yaşam seçimi ve eğlence aktiviteleri stresi azaltmanıza destek olabilir.

İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

Bugün sizi üzecek ve kibirli hissettirebilecek negatif aylardan etkilenebilir, günün rutininde ani ve beklenmedik değişikliklere hazır olabilirsiniz. Kazancınız zarara dönüşebilir, bu yüzden yatırım yapmayı birkaç gün ertelemeniz önerilir. Sizi yaşamın gerçekliğine yönlendirebilecek kendini keşfetme aşamasında olabilirsiniz.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Paralarını durmuş para kazanma projelerine yatırmış olan insanoğlu bugün geri alabilirler. Aile içinde iyi bir sıhhat ortamı, yaşamda mutluluğa niçin olacaktır. Mühim şeylere odaklanın ve anlam ifade etmeyen savaşları başka bir güne bırakın. Telaşlı kararlardan kaçının ve sonucun uzun vadeli tesirini düşünün. Bazıları için kuvvetli yurtdışı gezi şansı. Astlarınızla, soğukkanlılığınızı kaybetmeden iyi bir halde ele alınması ihtiyaç duyulan bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Bugün konuşma tarzınızla birçok problemi çözebilirsiniz. Ek olarak, yakın gelecekte kariyeriniz için yararlı olabilecek becerilerinizi geliştirmek için daha yüksek emekler yapmayı da planlayabilirsiniz. Aşk kuşları duygusal anlarının tadını çıkarabilir. Rakipleriniz ve rakipleriniz üstünde denetim sahibi olabilirsiniz. Ev yada taşıt kredisi de planlayabilirsiniz.

24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Başak (24 Ağustos-23 Eylül)

Bugün çocuk eğitimi ile meşgul olabilirsiniz. Çocuğunuzun eğitimi için gezi etme olasılığınız yüksek olabilir. Ek olarak mevcut işinizde bir değişim planlayabilirsiniz, ek olarak kariyerinizi geliştirmek için yüksek tahsil planlayabilirsiniz. İş görüşmesi açısından da iyi haberler duyabilirsiniz. Aşk kuşları mutlu anlarının tadını çıkarabilir.

Terazi (24 Eylül-23 Ekim)

Bugün yerinizde yada pozisyonunuzda bir değişim olabilir. İmzalamadan ilkin herhangi bir belgeyi dikkatlice okumanız tavsiye edilir. Anne-baba sağlığı açısından dikkatli olmanız tavsiye edilir. Riskli varlıklara meydana getirilen yatırımlar kayıplara niçin olabilir, bu yüzden yatırımın birkaç gün ertelenmesi önerilir.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Bugün enerjik olabilirsiniz, işinizle ilgili süratli kararlar alabilirsiniz. Astlarınız projenizi zamanından ilkin tamamlamanıza destek olabilir, bu da çevreye olan itimatı artırabilir. Kardeşlerle olan anlaşmazlıklar şimdi çözülebilir. İş yerinde olan yerliler, terfiler açısından bazı teşvikler alabilirler.

Yay Burcu (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün, açık sözlülüğünüzü denetim edebilirsiniz, çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizi etkileyebilir. Evinizi yenilemeyi planlayabilir, ev için bazı eserler satın almak için de harcama yapabilirsiniz. Ağınızı artırabilecek bazı toplumsal etkinliklerden hoşlanabilirsiniz. Ek olarak aile işinize bir miktar ana para de yatırabilirsiniz.

Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)

Bugün finans söz mevzusu olduğunda mantıklı olun. Ofisteki ek iş yükü stres seviyenizi artırabilir. Bir süredir sizi rahatsız eden bu problemi çözmenin zamanı geldi. Emin bir eylemde bulunursanız işler daha iyi olabilir. Devam eden bir endişeyi düşünmek için bir hekime yada terapiste gidin. Gün bir dinlence/mola için bir fırsat getirebilir. Bugün tamamen ufukları genişletmekle ilgili, o yüzden dışarı çıkın ve yeni şeyler deneyin. 

Kova (22 Ocak-19 Şubat)

Bugün kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz, kendinizi donuk ve sağlıksız hissedebilirsiniz, emek verme şeklinizi etkisinde bırakır, mevcut projelerinizde bazı gecikmeler olabilir ve bu da doğada kibirlere yol açabilir. Herhangi bir serüven turundan yada acil sürüşten kaçınmanız tavsiye edilir. Aşk kuşunun birazcık kırılması olabilir.

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

Bugün, işinizi artırabilecek büyük bir sipariş almanız olası olabilir. Etkili bir kişinin yardımıyla, bazılarının işte yarar sağlaması muhtemeldir. Ek olarak promosyonlar bekleyebilirsiniz. İş arayan uygun bir iş bulabilir. Durumunuzu iyileştirecek olan evinizi yada ofisinizi yenilemeyi planlıyor olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle duygusal anlarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Daha çok oku….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir