3 Ağustos 2021 Salı günü haberci Merkür, çığır açan Uranüs’a kilitleniyor. Peki sema, burcunuz için ne söylüyor? Günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir. En doğru astrolojik burç yorumları için sayfamızı günlük olarak takip etmeye devam edin. İşte 3 Ağustos 2021 Salı günü burcunuzla ilgili günlük yorumlar:(*3*)

Koç Burcu

Evren, yönünüz mevzusunda acı verici bir halde netleşmeniz için sizi zorluyor, Koç. Salı günü sema, haberci Merkür, çığır açan Uranüs ile rahatsız edici bir karşılaşmaya kilitlendiğinden, bu anlatıyı ikiye katlıyor. Bu eşleştirme, yeteneklerinizi kendi sahnenizde harekete geçirme kabiliyetinize dair kuvvetli bilgiler getiriyor. Başka bir yerde, baş döndürücü İkizler ayının Venüs ile karesi, iş cephesinde yoğun, kontakt açısından yoğun bigün yaratıyor.(*3*)

Boğa Burcu

Boğa olarak, duygularınızın özgürce akmasına izin vermek devamlı kolay değildir. Zihinsel olarak keskin İkizler ayı, yönetici gezegeniniz sevgili Venüs ile kareler halindeyken Salı günü sema sizi duygusal olarak gevşetir. Bu yön, bilhassa aşk hayatınız ve mali durumunuzla ilgili olarak ortaya çıkan tüm bastırılmış duyguları özgür bırakmanıza destek olmak için çalışır. Ayrıca, haberci Merkür’ün Uranüs ile karesi, aile cephesinde durgunluk kırıcı konuşmalar yaratıyor.(*3*)

İkizler Burcu

İkizler insanları, onlar hakkında organik olarak huzursuz bir vızıltı ile doğarlar. Salı günkü gökyüzünün altında, elektrik enerjisinin tamamen yukarı çevrildiğini hissediyor. Yönetici gezegeniniz, data toplayan Merkür, isyankar Uranüs ile rahatsız edici bir kare oluşturuyor. Bu yön, sizi kendi kendini sabote eden zihinsel kalıplardan ve kontakt alışkanlıklarından kurtulmaya teşvik eder. Tamamen düzensiz davranmadan, özgürlük ve kendiliğindenlik arzunuzu onurlandırmaya çalışın.(*3*)

Yengeç Burcu

Bugün bazı zihinsel gerilimlerle boğuşuyor olabilirsiniz, Yengeç. Ay’ın dualistik İkizler’deki varlığı, hikayenin tüm taraflarını görmenizi sağlar, sadece bağ oluşturucu Venüs ile karesi, hakkaten ihtiyacınız olan şey hakkında konuşmanızı zorlaştırabilir. Başka bir yerde, haberci Merkür’ün düzensiz Uranüs ile yürekli karesi, eski dostluklar yada topluluk bağlantıları içinde çığır açan konuşmalar yapmanıza destek sağlar.(*3*)

Aslan Burcu

Kariyerinin bir değişiklik halinde olması senin için sürpriz değil Leo. Karşılaştığınız dirençten bağımsız olarak ileriye doğru bir yol çiziyorsunuz. Salı günü sema, haber getiren Merkür düzensiz Uranüs ile meydan okurken, neyin değişmesi gerektiğine daha yakından bakmak için bu devam eden anlatıya geri dönüyor. Bu eşleştirme, bağımsızlık duygunuz ile kariyerinizin talepleri içinde neyin değişmesi icap ettiğini vurgular.(*3*)

Başak Burcu

Bir Başak olarak, dakikada bir mil koşan bir zihinle doğarsınız. Yönetici gezegeniniz, öykü özetleyen Merkür, değişiklik isteyen Uranüs ile kafa kafaya geldiğinden, beyninizin bugün aşırı hızda çalıştığını hissedebilirsiniz. Bu eşleştirme size yaşamla ilgili değişen yanlış anlamaları ve inançları vurgulayan, uzaya özlem, elektrik enerjisi sağlar. İhtiyacınız olan özgürlüğü aramanıza izin verin, sadece aşırı kararsız davranmaya dikkat edin.(*3*)

Terazi Burcu

Evren, yakın ilişkilerinde seni yeni arazileri keşfetmeye zorluyor, Terazi. Zihinsel Merkür, değişiklik talep eden Uranüs ile karşı karşıya geldikçe, bu anlatı bugün daha da ileriye götürülüyor. Bu rahatsız edici eşleşmenin ortak hedeflerle ilgili mühim konuşmaları bununla beraber getirmesi muhtemeldir. Başka bir yerde, gerçekleri toplayan İkizler ayının sevgilisi Venüs ile karesi, ortaklık hakkında uzun süredir devam eden inançların tekrardan değerlendirilmeye kıymet bulunduğunu vurgulayacaktır.(*3*)

Akrep Burcu

Senenin bu zamanı, yorulmadan ilerlemeye devam ediyorsun, Akrep. Düşünceli İkizler ayı bağ oluşturucu Venüs ile kareye girerken, bugün gürültüden uzak anı kucaklayın. Bu eşleştirme, arkadaşlık kurma ve sürdürme yaklaşımınızda nelerin değişmesi icap ettiğini vurgulayacaktır. Başka yerlerde, haber getiren Merkür düzensiz Uranüs ile dans ederek kariyer yolunuza ani değişimler ve plan değişimleri getiriyor.(*3*)

Yay Burcu

Kendinizi esnetmeye devam edin, Yay. Senenin bu zamanı, kendinizi kendi sınırlarınızın ötesine geçmeye teşvik ediyor. Salı günü sema, günlük işinizle hayalinizdeki iş içinde kucaklanması ihtiyaç duyulan mühim değişimleri vurguluyor. Messenger Mercury’nin elektrikli Uranüs ile olan çekişmesi, sizi kalıbı kırmaya ve karıştırmaya itiyor. Düzmece çimlerde güvenli bir halde oynamaya devam edersen, daha yeşil çayırların hayalinin tadını iyi mi çıkaracaksın?(*3*)

Oğlak Burcu

Evren, romantizmi yeni bir ışıkta keşfetmenize destek olmak için etken olarak çalışıyor, Oğlak. Salı günü sema, iletişime aç Merkür, çığır açan Uranüs ile meydan okurken bu hikayeye odaklanıyor. Bu eşleştirme muhtemelen ilişki cephesinde birazcık toz toplayacak ve çığır açan konuşmaları benimsemenize destek olacak. Başka yerlerde, baş döndürücü İkizler ayı, emek harcama cephesinde üretken çabaları teşvik eder.(*3*)

Kova Burcu

Bugün yakın ilişkilerine bak Kova. Zihinsel Merkür bugün elektrikli Uranüs ile kesiştiği için, ileriye doğru hareket için bu arenada mühim konuşmalar ve plan değişimleri gereklidir. Bu rahatsız edici eşleşme, bilhassa ev ortamınızla ilgili olanlar olmak suretiyle, durgun sorunların etrafındaki havayı temizlemeye destek sağlar. Başka yerlerde, keyifli İkizler ayı, elinizden gelenin en iyisini duymak için yaratıcı fiil ve kendini ifade etmeyi gerektirir.(*3*)

Balık Burcu

Senenin bu zamanı, tüm dikkatinizi mesleğinize, Balık’a gönderir. Bugünün haber getiren Merkür ve değişiklik talep eden Uranüs arasındaki kare, mevcut iş akışına yeni anlayışlar yada plan değişikliği getirmesi olası. Konuşmaların onlar için düzensiz yada sürpriz bir unsur olmasını bekleyin. Başka bir yerde, baş döndürücü İkizler ayı sevgilisi Venüs ile kesişir ve ortaklık meselelerinde kafa ve kalp arasındaki ayrıma değinir.(*3*)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir