Öfkeli Mars gezegeni 3 Temmuz 2021’de asi Uranüs ile kavrulmuş bir meydanda buluşuyor Günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir. En doğru astrolojik burç yorumları için sayfamızı günlük olarak takip etmeye devam edin. İşte 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzla ilgili günlük yorumlar:

Koç Burcu

Bugün yakılmayı bekleyen bir kibrit benzeri biçimindesiniz. Yönetici gezegeniniz, kendi kendini yöneten Mars, kendisini değişiklik talep eden Uranüs ile beraber ısıtılmış bir meydanda buluyor. Bu patlayıcı yön, sizi eski davranış biçimlerinden kurtulmanın yollarını bulmaya teşvik etmiş olduğu için bazı gerilimleri tetikleyebilir. Bu hayal kırıklığı, becerilerinizi her insana açık olarak paylaşma kabiliyetinize karşı geçerlilik duygularınız çevresinde ortaya çıkarmayı hedefliyor.

Boğa Burcu

Cumartesi günü sema muhtemelen çekişmeli geçecek. Öfkeli Mars, özgürlük arayan Uranüs’ün bulunmuş olduğu kareye kilitleniyor, bu da artan öfkelere ve yoğun bir alana gereksinim duymaya niçin oluyor. Bu gerilim, kendinizin geçmiş ve şimdiki versiyonlarıyla boğuşurken, ev/aile talepleri ile kendi bağımsızlık duygunuz içinde ortaya çıkacaktır. Karşınıza çıkan her şeyi küle döndürmek yerine, büyümüş kalıpların özgür bırakılması icap ettiğini kabul edin!

İkizler Burcu

Bugün sözlerinize dikkat etmelisiniz. Sıcak başlı Mars, bugün özgürlük arayan Uranüs’ten, zihinsel ortamınızın yoğunluğunu artıran patlayıcı bir ziyaret alıyor. Bu yön, fiil ve hareket için kuvvetli bir talep uyandırıyor, bu yüzden istemeden gemileri yakmayın, gerçeğinizi paylaşmanın bir yolunu bulun. Bu bağlantı bir çıkış gerektiriyor. Bu yüzden kendinizi fizyolojik egzersize dahil etmeyi hedefleyin.

Yengeç Burcu

Cumartesi günü sema asla şüphesiz ısınıyor. Agresif Mars, bugün kalıpları kıran Uranüs ile çekişmeli bir kareye kilitleniyor ve değişen hedefleriniz ile ham, rafine edilmemiş yetenekleriniz içinde yoğun bir çatışmaya yol açıyor. Bu iki ayrı dünya içinde büyümenin nerede sağlanabileceğini araştırın. Her neyse ki, Ay’ın topraklanmış Boğa’daki varlığı, herhangi bir aşırı tepkisel yoğunlukla mücadeleye destek oluyor.

Aslan Burcu

Bugünün kozmik manzarası sabır ve istikrar gerektiriyor. Öfkeli Mars bugün düzensiz Uranüs ile yoğun bir kare oluşturuyor ve bağımsızlık duygunuz ile kariyerinizin talepleri arasındaki temel gerilimleri vurguluyor. Her şeyi ateşe vermek yerine, nerede alan yaratabileceğinizi görmeyi hedefleyin. Vücudunuza bilhassa dikkat edin, riskli faaliyetlerden kaçının ve aklı başlangıcında kalmak için fizyolojik bir çıkış bulmaya çalışın!

 • 2021 Temmuz ayı burç yorumlarını görmek için tıklayın
 • 1 Temmuz 2021 Perşembe – Günlük Burç Yorumları
 • 2 Temmuz 2021 Cumartesi – Günlük Burç Yorumları
 • (*3*)

  Başak Burcu

  Cumartesi gök kubbenin altı karışıyor. Kendine güvenen Mars, zihinsel atmosferinizi yoğunlaştıran asi Uranüs ile kareye kilitlenir. Bu yön, sizi kısıtlayıcı koşullardan, bilhassa de eğitim planları yada büyük fotoğraf perspektifinizle ilgili olanlardan kurtulmaya teşvik ediyor. Zihinsel dünyanızda ve fizyolojik rutininizde yer açmayı hedefleyin. Aksi takdirde, bu yön sinir bozucu stres yaratabilir. Bugün iyileşmeye ihtiyacın var. Üretken eylemleriniz bir ışık anahtarı benzer biçimde “tıklamıyorsa” kendinize karşı kolay olun. Sizi ilgilendiren Koç ayı, odak noktanızı ilişkide takılmalara ve onurlandırılması ihtiyaç duyulan, hemen hemen ifade edilmemiş duygulara yönlendiriyor. Terapötik bir çıkış aramak için ideal bigün. Luna’nın yönetici gezegeniniz Merkür ile pürüzsüz bağlantısı, size zihin ve kalp arasındaki dengeyi tekrardan kazanma şansı sunuyor.

  Terazi Burcu

  Bir Terazi olarak, gittiğiniz her yerde organik olarak huzuru korumaya çalışırsınız. Agresif Mars düzensiz Uranüs ile kareye kilitlendiğinden, bu huzuru korumakta bugün zorlanabilirsiniz. Bu rahatsız edici yön, yakın ilişkilerinizde artan hiddet ve artan özgürlük ihtiyacı getirebilir. Bu yönün, ilk olarak ortaklık hikayenizde neyin daha çok geliştirilmesi icap ettiğini aydınlatmaya destek olurken, genel olarak toplumsal senaryoları yoğunlaştırması muhtemeldir.

  Akrep Burcu

  Bir Akrep olarak, yönetici gezegeniniz olan Mars’tan kozmik rehberlik aramıştınız. Cumartesi günü sema, Mars’ı asi Uranüs ile kareye kilitlendiği için gerilmiş bir konumda buluyor. Bu rahatsız edici kombinasyon, sizi boğucu koşullardan kurtulmaya teşvik eder, sadece bilhassa ilişki cephesinde ajitasyonu da artırabilir. Bu yoğun enerji sizi patlayıcı hissettirebileceğinden, fizyolojik bir çıkış aramak için ideal bigün!

  Yay Burcu

  Yay burcu insanları her şeyden ilkin özgürlüğü ister. Kendi kendini motive eden Mars, düzensiz Uranüs ile meydan okuduğundan, bugün bu ihtiyacı onurlandırmanız önemlidir. Bu yoğun eşleşme, mevcut işinizle hayalinizdeki iş arasındaki temel stresleri yada hayal kırıklıklarını vurguluyor. Bu yönün, iş cephesinde alan ihtiyacınız olan şeyi büyük seviyede tetiklemesi muhtemeldir, bu yüzden, köprüleri tamamen yakmadan yeni bir yaklaşım geliştirmenin bir yolunu bulun.

  Oğlak Burcu

  Bugün hayatınızda ilişki yoğunluklarının ortaya çıkması olası. Öfkeli Mars, özgürlük arayan Uranüs ile patlayıcı bir kareye kilitlenirken, romantizm bölümünde ortaya çıkan değişken araziye yaslanın. Bu rahatsız edici yön, bağların oluşturulması ve sürdürülmesi çevresinde benimsenecek değişimleri gerektirir. Sinirlenmek yerine, dürüst olmayı ve havayı temizlemeyi hedefleyin.

  Kova Burcu

  Cumartesi günü sema asla şüphesiz ısıtılır. Agresif Mars, bugün düzensiz Uranüs ile bir kareye kilitleniyor, sinirleri yükseltiyor ve ilişki mevzularını yoğunlaştırıyor. Bu yön, ailenizin geçmişi ile mevcut ilişkiniz içinde mevcud temel gerilimleri vurguluyor. Hangi eski hikayeler zihninizde halen canlı ve şimdi büyümenizi engelliyor? Bu yön, özgürlüğün onurlandırılmasını ve fizyolojik bir çıkışın teşvik edilmesini gerektiriyor.

  Balık Burcu

  İş hayatınız bugün sizin için bir gerilim noktası olabilir. Öfkeli Mars, asi Uranüs ile çekişmeli bir kareye kilitleniyor ve emek verme cephesinde uykuda olan tüm hayal kırıklıklarını vurgular. Bu temas, sizi büyümüş koşullardan alan ve özgürlük aramaya teşvik eder. Bu gezegenler ek olarak, öfkenizin artmasına izin verirseniz sağlığınıza zarar verebilir, bu yüzden özgür kalmanıza destek olacak fizyolojik bir çıkışa yönelmeyi hedefleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir