3 Temmuz 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları, 3 Temmuz, 2022 yılının 183. gününe 2022 yılının 26. haftasına denk gelen burç yorumlarını kapsar. Burcunuzla ilgili yorumları okumak için Burç Yorumları kategorimizi tertipli olarak ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

3 Temmuz 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları aşk, aile, sıhhat, kariyer ve para mevzularında burcunuzu neler bekliyor? 3 Temmuz Pazar günlük burç yorumlarını deklare etti! 3 Temmuz 2022 Pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlatıldı. İşte, 3 Temmuz 2022 Pazar günlük burç yorumları…”

Ön bilgilendirme: Astrolojide burçlar, ekliptiğin iki yanında, aşağı yukarı 10 aşama genişliğinde, içinde Güneş’in ve gezegenlerin döndüğü zodyak kuşağı ile belirlenir. Ekliptik, dünyadan bakan birinin gözüktüğü şekliyle Yeryüzünün Güneş çevresinde bir yılda çizdiği görünür yörüngesinden başka bir şey değildir; öteki bir deyişle yer-merkezli sistemin bir verisidir.

Astrolojide gruplar

 • Ateş grubuna giren burçlar sırasıyla; Koç (Öncü), Aslan (Durağan(durgun)) ve Yay (Değişken)
 • Toprak grubuna giren burçlar sırasıyla; Oğlak (Öncü), Boğa (Durağan(durgun)) ve Başak (Değişken)
 • Su grubuna giren burçlar sırasıyla; Yengeç (Öncü), Akrep (Durağan(durgun)) ve Balık (Değişken)
 • Hava grubuna giren burçlar sırasıyla; Terazi (Öncü), Kova (Durağan(durgun)) ve İkizler (Değişken)
 • (*3*)

  3 Temmuz 2022 Pazar günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir.

  3 Temmuz 2022 Pazar Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin…

  ♈ Koç (21 Mart-20 Nisan)

  Mali durumunuzu iyileştirme yolunda birçok kaynaktan kazançlar elde edebilirsiniz. Devlette çalışıyorsanız, bir fırsatla yüz yüze gelirsiniz. Bazılarınız için beklenmedik geçirme emirleri mümkündür, sadece sonunda bu sizin yararınıza olacaktır. Siz ve eşiniz arasındaki anlaşmazlıklar, en minik sorunlardan kaynaklanabilir. Bilgeliğiniz yardımıyla uzun solukta size yarar sağlayacak sağlam kararlar verebileceksiniz. Gelecekte daha oldukça paranız olacak ve geleceğiniz için yeni planlar oluşturacaksınız. Çocuklarınızın çabaları zaman içinde ödüllendirilecektir. Öğrenciyseniz, başarıyı sağlamak için extra çaba göstermenin şimdi tam zamanı.

  ♉ Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

  Bu hafta ev içi zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Düşüncesizseniz, aile üyeleriniz arasındaki gerilimi artıracaksınız. Tamamen odaklanacağınız için iş yerinde iyi sonuçlar elde edebileceksiniz. Netice olarak, iş arkadaşlarınız tavsiye ve yardım için size gelecekler. Siz de bu zamanda vasıta almaya karar verebilirsiniz. Harcamalarınız şu anda birazcık artacak, sadece bu artışın büyük kısmı din, inanç ve mahkemelerle ilgili durumlardan gelecek. Size zarar verebilecekleri için rakiplerinize dikkat edin. Yeni bir şeyler tecrübe etmek ve data tabanınızı genişletmek için kuvvetli bir dürtü duyacaksınız.

  ♊ İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

  Bu hafta geleceğinizi şekillendirmeye destek olabilecek bazı insanlarla tanışacaksınız. Sizi gönül rahatlığına yaklaştıracak bir yolculuğa çıkma şansı verilebilir. Tüm sorumluluklarınızı kendi başınıza halletmeyi tercih edersiniz, bu da işte daha çok üretkenlikle sonuçlanır. Ek olarak, işe girerseniz para kazanma ihtimaliniz de var. Artan kazançların bir sonucu olarak mali durumunuzda bir iyileşme görmeyi bekleyebilirsiniz. Uzun mesafeli bir yolculuğa çıkabilir ve mükemmel vakit geçirebilirsiniz. Akıl hocalarınıza ve baba figürlerinize saygı duymanız uzun solukta size yarar sağlayacak ve onların sağlam rehberliği, yaşam yolculuğunuz için doğru kararları vermenize destek olacaktır.

  ♋ Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

  Bu hafta işleriniz için oldukça fazla kilometre yapmanızı gerektirebilir, sadece bu sonunda bazı mühim sorumlulukların kucağınıza düşmesine niçin olabilir. Içsel ve dini ilgi alanlarınız artacak ve bunun sonucunda bazı mistik deneyimler yaşayacaksınız. Aile üyelerinizle ilgilenirken dikkatli olmalısınız. Eylemlerinize ve sözlerinize yakından bakın. Ek olarak, minik kardeşleriniz çabalarınız yardımıyla maddi olarak yarar sağlayabileceklerdir. Bir tek ne söylediğinizi değil, bununla beraber iyi mi davrandığınızı da takip etmeye çalışmalısınız. Göğüs ve sindirim ile ilgili sıhhat sorunları sizi rahatsız edebilir.

  ♌ Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

  Bu hafta davranışlarınızda bazı ayarlamalar yapın. Kendine itimat, iyi yaptığın vakit artar, sadece başarının sonucu olarak şişirilmiş bir ego büyüyebilir. Netice olarak, bazı ilişkilerinizde problemler olabilir. Şirket sahipleri için iyi bir vakit. Firmanız bir ortaklıksa, ortağınız girdilerinize normalden daha çok kıymet verecek ve bu da çabalarınızın başarıya ulaşmış olmasına destek olacaktır. Ek olarak toplumsal konumunuz da gelişecektir. Aşağılayıcıysa, üstlerinizle iyi ilişkiler kurmanız oldukça önemlidir. Bu yoğun bir dönem olursa iş yerinde extra önlemler alın. Gene de sağlığınız bozulabilir, bu yüzden refahınıza öncelik vermelisiniz.

  3 Temmuz Pazar Günlük Burç Yorumları

  ♍ Başak (24 Ağustos-23 Eylül)

  Maliyetleriniz bu hafta mühim seviyede artabilir. Bazılarınız başka bir ülkeye gezi etmekte de başarıya ulaşmış olabilir. Rakipleriniz sizi geçemeyecek olsa bile, gene de size oldukça fazla kaygı verebilirler, bu yüzden gene de onlara karşı daha dikkatli olun. Emek harcama hayatınızdaki çabalarınız, beklenen neticelerle neticelenecektir. Girişimciler, şirket girişimlerini yeni bir bölgede başlatmak için inisiyatif almalıdır. Herhangi bir yasal işlem başlatmaktan kaçının; aksi takdirde geri tepebilir ve maliyetlerinizi artırabilir. Hayır işlerine hem parayı hem de düşünceyi koyacaksınız. Baban ve senin tutarlı bir ilişkiniz olacak. Verimli ve keyifli mükemmel bir serüven yaşayabilirsiniz.

  ♎ Terazi (24 Eylül-23 Ekim)

  Bu hafta geliriniz artacak ve kazanç yolları açılacak. İşiniz üst düzey yetkilileri etkilemeye devam edecek, bu da kolaylıkların akışını güvence edecek. Eğer iş yapıyorsanız, yeni fırsatlar ortaya çıkacaktır. Rakiplerinizden daha üstün bir konumda olmaya devam edeceksiniz, böylece ortaya çıkardıkları herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Eğitimine devam eden öğrenciler için kuvvetli bilimsel niteliği olan performans ön plana çıkacaktır. Çocuklarınız eşi benzeri görülmemiş başarılar elde edecek. Duygusal bir ilişki içinde olan insanoğlu bazı zor zamanlardan geçebilirler. Bu zamanı iyi değerlendirirseniz, mülkle ilgili her türlü yatırımı yapabilirsiniz.

  ♏ Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

  Bu hafta ustalaşmış başarıya ulaşacaksınız. İş yerinde, daha ilkin asla haiz bulunmadığınız mutlak kontrole haiz olacaksınız. Tanınmanın yanı sıra yeni bir projeye başkanlık etme fırsatı verilebilir. Ek olarak, bir ücret artışı yada terfi planlanmaktadır. Devlet çalışanlarının daha çok avantaj ve ayrıcalıkla hareketlerini öğrenme olasılığı daha yüksektir. Aileniz başarılarınızdan memnun olacak ve ev hayatınız sorunsuz bir halde devam edecek. Ebeveyninizin hayır duasını alacaksınız. Babanızın yardımıyla yeni bir girişime yada ticari girişime başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla eğlenmek için birçok şansınız olacak, bu da düşüncelerinizi neşelendirecek.

  ♐ Yay Burcu (23 Kasım-21 Aralık)

  Haftanın başlangıcında mükemmel haberler alabilirsiniz. Çabalarınız için ödüllendirileceksiniz. İtibarınız kadar toplumsal konumunuz da terfi edecektir. Güveniniz artacak ve bolca oranda para ve zenginlik elde edeceksiniz. Devlet için çalışmak isteyen bazılarınız başarıya ulaşmış olacak. Sadece, babanızın sağlığı mevzusunda kaygı duyabilirsiniz. Toplumsal etkinliklerde ve aktivitelerde proaktif bir halde yer alacaksınız. Mali durumları sebebiyle, kardeşleriniz için hala birazcık kaygı duyabilirsiniz. Yurtdışına gezi etmek sizin için avantajlı olacaktır. Çocuklar bu dönemden yararlanacak ve eğitimlerinde ilerleme kaydedeceklerdir.

  ♑ Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)

  Bu hafta bir takım netice yaşayacaksınız. Aile mülkünü miras alma şansınız var, sadece babanızın sağlığının bozulma ihtimali de var. Herhangi bir yasa dışı davranışta bulunduysanız, bunun sonucunda stres yaşayabilirsiniz. Bazı sakinler, kayınvalidelerinden finansal olarak kazanç sağlayabilir. Bazı insanoğlu yeni bir girişime yada iş girişimine başlayabilir. Yaşam arkadaşınızın sağlığı iyi olmayabilir, bu kaygı verici olabilir. Evinizden uzaktaki bir yeri ziyaret etme seçeneğiniz var. Etken olabilecekleri için şu anda rakiplerinize karşı dikkatli olun. Bel ile ilgili sıhhat sorunları sizi etkileyebilir.

  ♒ Kova (22 Ocak-19 Şubat)

  Sağlığınız bu hafta giderek daha iyi hale gelecek ve geçen haftaya kıyasla fizyolojik olarak durağan(durgun) kalmaya devam edeceksiniz. Bununla beraber, evlilik yaşamınızda beklenen ego ve hiddet sorunları şeklinde bazı sıkıntılar bağlantınızı etkileyebilir. Ayrıca, iş adamları bazı pozitif sonuçlar görecekler. Bu süre zarfında, uzun solukta sizin için ödeme meydana getirecek bazı belirleyici seçimler yapacaksınız. Hanehalkı maliyetleri artacak ve bu da mali durumunuzu etkileyebilecek. Bu zamanda yeni bir ev, otomobil yada arsa satın almayı düşünmeniz ihtimaller içindedir. Sağlıksız beslenme alışkanlıkları sıhhat problemlerine niçin olabilir.

  ♓ Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

  Bu hafta oldukça meşgul olacaksınız, bundan dolayı bu hafta pozitif geçecek. Gelecek için iyi planlar önünüze gelebilir. Başarı elde edeceğiniz için büyük kararlar alacaksınız. İşiniz bu hafta artacak, bundan dolayı geliriniz artacak. Günlük hayatınız iyi olacak. Bir işiniz var ise, ekibiniz tam destek alacaktır. Artan iş sebebiyle, ailenizle vakit geçiremeyeceksiniz. Ailen sana her mevzuda destek olacak. Bu hafta sakin olmalısın. Çocuğunuzdan iyi haberler almanız muhtemeldir.

  Daha çok oku….

  7 Nisan burç yorumları

  8 Nisan burç yorumları

  3 Temmuz 2022 Akrep Burcu, 3 Temmuz 2022 Aslan Burcu, 3 Temmuz 2022 Başak Burcu, 3 Temmuz 2022 Boğa Burcu, 3 Temmuz 2022 burç, 3 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları, 3 Temmuz 2022 İkizler Burcu, 3 Temmuz 2022 Koç Burcu, 3 Temmuz 2022 Terazi Burcu, 3 Temmuz 2022 Yay Burcu, 3 Temmuz 2022 Yengeç Burcu, akrep 3 Temmuz 2022, Aslan 3 Temmuz 2022, Başak 3 Temmuz 2022, Boğa 3 Temmuz 2022, Bugün 3 Temmuz 2022, Burç 3 Temmuz 2022, Günlük burç 3 Temmuz 2022, günlük burç yorumları, günlük burç yorumları 2022, günlük burç yorumları sendeyim, İkizler 3 Temmuz 2022, Koç 3 Temmuz 2022, kova 3 Temmuz 2022, oğlak 3 Temmuz 2022, terazi 3 Temmuz 2022, yay 3 Temmuz 2022, Yengeç 3 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir