Duygu yüklü balık, 30 Haziran 2021 Çarşamba gününde Neptün ile birleşiyor. Ek olarak haziran ayının son gününü yaşıyoruz. Günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir. En doğru astrolojik burç yorumları için sayfamızı günlük olarak takip etmeye devam edin. İşte 30 Haziran 2021 tarihinde burcunuzla ilgili günlük yorumlar:

Koç Burcu

Bugün gerçeğe ulaşmak sizin için zor görünüyor. Sıradanlıktan kaçmak için can atarken ve kişilik duygunuzu tekrardan kazanmak için bol miktarda yalnız zamana ihtiyacınız var ise, kendinizi başka bigün için saklayın. Rüya benzer biçimde Balık ayı, gerçeği büken Neptün ile birleşerek gün süresince uykulu, aralıklı bir pus oluşturuyor. Ondan sonra, Luna, kariyer yörüngenizde neyin derinden değişmesi icap ettiğini size göstererek, dönüşümü teşvik eden Pluto ile hizalanıyor.

Boğa Burcu

Çarşamba günkü sema vakaları net bir halde geleceği görmeyi zorlaştırıyor. Ay, eterik Balık’tan geçiyor ve günü gözbağcı Neptün ile birleşerek geçiriyor. Bu yön uykululuğu, kaçışı ve hayal oluşturmayı artırıyor. Sınırların izini yitirmek kolay olduğundan, bugün hepimiz için her şey olmaya çalışmak mevzusunda bilhassa dikkatli olmaya çalışın. Ayın hemen sonra şifa veren Plüton ile buluşması, uzun süredir devam eden inançlar hakkında kuvvetli içgörüler sağlıyor.

İkizler Burcu

Bugün kollektifliğin vizyonundan faydalanabilirsiniz. Luna’nın rüya benzer biçimde Balık burcundaki varlığı, sizi kariyer cephesindeki yaratıcı yeteneklerinizi keşfetmeye itiyor. Ayın gerçekliği büken Neptün ile buluşması, genel ölçekte paylaşılabilecek eterden esin almanıza destek sağlar. Ondan sonra, ayın Plüton ile bağlantısı, duygusal ilişkiler çevresinde iyileşmek için yer açıyor.

Yengeç Burcu

Çarşamba günü gökyüzünde işler görünmüş olduğu benzer biçimde değil. Duygulu Balık ayı mistik Neptün ile birleşirken, kozmik görünüm bugün rüya dolu bir pusla doluyor. Bu eşleştirme, enerji seviyelerini düşürüyor ve fantaziyi yoğunlaştırıyor, bu da onu ergonomik faaliyetler yerine düşsel faaliyetler için ideal bigün haline getiriyor. Ondan sonra Luna, gerçeği ortaya çıkaran Pluto ile buluşarak ilişkinizle ilgili sorunlara iyileştirici enerji getiriyor.

Aslan Burcu

Bugün aşıkların çevresinde dönen bir düşlem hayatına tutulmak oldukça kolay. Birazcık hayal oluşturmak hiç kimseye zarar vermezken, gül renkli gözlüklerle aşırıya kaçmaya dikkat edin! Tatlı Balık ayı, gerçeği büken Neptün ile birleşerek rüya benzer biçimde, duygusal bir pus yaratıyor. Bu yön, duygulu ve dürüst bir paylaşım ortamını teşvik ediyor. Ondan sonra ay, Plüton ile dans ediyor ve iş/yaşam dengenizde neyin değişmesi icap ettiğini gösteriyor.

  • 2021 Temmuz ayı burç yorumlarını görmek için tıklayın
  • 1 Temmuz 2021 Perşembe – Günlük Burç Yorumları

Başak Burcu

İlişkileriniz bugün gözlerinizin önünde biçim değiştiriyor. Ayın, öteki dünya balıklarının zıt burcunuzdaki varlığı, bugün keşfedilmemiş ilişki hikayelerine mühim bir vurgu yapıyor. Luna’nın gerçeği büken Neptün ile birleşmesi, günü kafa karıştırıcı, gerçekçi olmayan bir pusla dolduruyor – bilhassa ortaklıklar çevresinde. Ondan sonra, ayın Pluto ile buluşması, keyifli romantizm ve sex yaklaşımınız çevresinde neyin iyileşmesi icap ettiğini keşfetmenize destek oluyor.

Terazi Burcu

Çarşamba gününün esin verici gökyüzünü kendi yararına kullanın. Öteki dünyaya ilişik Balık ayı, günü mistik Neptün ile birleşerek geçirir ve zanaatınıza uygulamak için derinden yaratıcı bir atmosfer yaratıyor. Daha düşük bir seviyede, bu bununla birlikte herhangi bir basit iş aktivitesinde uykululuk, yavaşlık hissi olarak da kendini izah edebilir – bu yüzden bunun yerine yaratıcı olmayı hedefleyin! Ondan sonra, Luna’nın şifalı Pluto ile bağlantısı, evde ve aile cephesinde neyin değişmesi gerektiğine dair ipuçları veriyor.

Akrep Burcu

Eğlence çarşamba günü gökyüzünün altında yargı sürüyor. Enerjinizi, size çocuksu sevinç getiren şeylere yatırın, bundan dolayı ayın duygusal Balık’taki varlığı eğlence iştahınızı artırıyor. Luna’nın vizyon sahibi Neptün ile birleşmesi, yaratıcı bir tutku projesine başvurmak için olgun bir esin kaynağı oluşturuyor, sadece bununla birlikte tembelliği teşvik eden puslu, uykululuğu da artırabilir. Ondan sonra Luna’nın Pluto ile buluşması şifalı sohbetlere çağrı ediyor.

Yay Burcu

Bugün kapalı kapılar ardında birazcık vakit geçirin. Derin duygulu Balık ayı, gerçeklerden kaçmaya aç Neptün ile birleştiğinden, enerji seviyeleriniz muhtemelen azalıyor ve hassasiyetleriniz yükseliyor. Bu eşleştirme, bilhassa duygusal mevzular ve aile bağlantıları çevresinde bir düşlem dünyasında kaybolmayı kolaylaştırıyor. Ondan sonra, ayın Plüton ile bağlantısı, yaralı öz-değer duygularının çevresinde iyileştirici enerji sunuyor.

Oğlak Burcu

Oğlak, zihniniz bugün fantastik bir siste mest olacak. Rüya benzer biçimde Balık ayının Neptün ile birleşmesi gerçeği çarpıttığı için, bugün bazı şeyler hakkında mantıklı düşünmeye çalışırken buna dikkat edin. Şiirsel arayışlar ve duygusal sohbetler için ideal bigün. Ondan sonra, Luna’nın Pluto ile hizalanması, bağımsızlık duygunuz hakkında iyileştirici içgörüler sunuyor.

Kova Burcu

Bugün yeteneklerinizden faydalanmayı deneyin. Evren, hayal gücü kadranını çalıştırıyor, bundan dolayı bu esin verici enerjiyi üretken bir arayış için kullanmak en iyisidir. Rüya benzer biçimde Balık Ay, vizyon sahibi Neptün ile birleşerek size ilhamı çekme ve ondan iyi bir halde yararlanma şansı sunuyor. Ondan sonra, Luna’nın gerçeği arayan Pluto ile buluşması, kendini sabote etme davranışı mevzusunda iyileştirici netlik sunar.

Balık Burcu

Balık burcu, bugün sınırlarınıza dikkat edin. Ayın burcunuzdaki varlığı hassasiyetinizi artırdığından, nerede başlayıp nerede bittiğini bilmek zor olabilir. Luna’nın rüya benzer biçimde Neptün ile birleşmesi enerji seviyelerini düşürebilir ve eşyaların üstüne gül renginde gözlükler koyabilir, sadece bununla birlikte ilhamı ve hayal enerjisini yararlı bir halde artırabilir. Ondan sonra, ayın Plüton ile hizalanması, dostlar içinde şifa verici konuşmalar yapılmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir