4 Mart 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları, 4 Mart 2022 yılının 63. gününe denk gelen burç yorumlarını kapsar. Burcunuzla ilgili yorumları okumak için Burç Yorumları kategorimizi tertipli olarak ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

4 Mart 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları aşk, aile, sıhhat, kariyer ve para mevzularında burcunuzu neler bekliyor? 4 Mart günlük burç yorumlarını deklare etti! 4 Mart 2022 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlatıldı. İşte, 4 Mart 2022 Cuma günlük burç yorumları…”

Ön bilgilendirme: Burç yorumları kişinin doğum anında yıldızların ve gezegenlerin göreli konumlarına dayanan, tipik olarak karakter ve koşulların bir tasvirini içeren ve bir kişinin geleceğine ilişkin tahminlerden oluşur.

Astrolojide gruplar

  • Ateş grubuna giren burçlar sırasıyla; Koç (Öncü), Aslan (Durağan(durgun)) ve Yay (Değişken)
  • Toprak grubuna giren burçlar sırasıyla; Oğlak (Öncü), Boğa (Durağan(durgun)) ve Başak (Değişken)
  • Su grubuna giren burçlar sırasıyla; Yengeç (Öncü), Akrep (Durağan(durgun)) ve Balık (Değişken)
  • Hava grubuna giren burçlar sırasıyla; Terazi (Öncü), Kova (Durağan(durgun)) ve İkizler (Değişken)

4 Mart Cuma günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir.

4 Mart Cuma Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin…

Başkalarıyla olan ilişkilerimiz, üstünde durulmayan temel bir mesele gün ışığına çıktıkça, bugün birkaç zorlukla karşılaşabilir. Her neyse ki, duygusal Ay, 02:27 EST’de iletişimci Merkür ile bağlantı kurarken duygularımızı ifade etmek kolayca akmalıdır. Ümit ederim konuşma sakin kalır, sadece birazcık sıhhatli çatışmada yanlış bir şey yoktur. İşler gerginleşirse, iyi şanslar gezegeni Jüpiter’i sabırsızlıkla bekleyip, çözüm için bir fırsat yaratmak suretiyle Ay’la uyumlu bir üçgen açı oluşturabiliriz.

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Başarınız aileyi gururlandırabilir. Oldukça beklenen bir seyahat sizi heyecanlı bir durumda tutabilir. Kirada oturanlar yakında kendi evlerine haiz olabilecekler. Eğitim cephesinde savaşım edenlerin kemerlerini daha da sıkmaları gerekecek. Muhteşem sağlığı geri kazanmak için pozitif yönde adımlar atılması gerekebilir. Girişimcilerin iyi bir pazarlama hilesi olarak sevinmeleri muhtemeldir. Üniformalı personel yada {özel sektör} çalışanları için kartlarda terfi vardır.

Aşka Odaklanma: Romantizmi hayatınıza geri getirmek için pozitif yönde adımlar atmanız gerekebilir.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

 Aklınızda gezi var ise, aileniz yada arkadaşlarınızla bir dinlence oldukça uzakta olması imkansız! Armağan olarak mülkü devralmanız yada almanız muhtemeldir. Bazılarınız büyük bir şey elde etmek için altın bir fırsattan vazgeçebilir. Rejim planınıza sıhhatli yiyecekler eklemek iyi bir düşünce olacaktır. Başvurduğunuz bir kredi yaptırıma doğal olarak tutulacaktır.

Aşk Odağı: Aşk tanrısının okunun işaretini bulması ve romantizmde çalması muhtemeldir!

İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

 Partnerinizle vitrin alışverişi yalnız keyifli olmakla kalmayacak, hem de beraberliği de artıracaktır. Akıllarında belirli bir amaç ile gezi edenler, amaçlarına ulaşabileceklerdir. Bir mülkün adınıza gelmesi muhtemeldir. Öğrenciler günün pozitif yönde geçmesini bekleyebilirler. Sıhhat muhteşem kalır. Zenginliğe ekleme, çeşitli kaynaklardan size nakit geldiği için öncesinden bildirilir.

Aşk Odağı: Yanlış anlaşılma, duygusal cephede planlarınızı bozmakla tehdit ediyor.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Bir dinlence, dinlenmek için size bir iyi gelecektir. Yakında bir mülk sizin olabilir. Çağrı edildiğiniz bir işlev muhtemelen en keyifli olanı olacaktır. Sağlığın pembesinde kalırsın. Bazıları için yeni mobilya yada büyük bir aygıt satın almak daima mümkündür. Doktorlar, avukatlar ve öteki profesyoneller itibarlarını artırabilecekler.

Aşka Odaklanma: Sevgiliyle keyifli bir yere gezi etmek muhtemelen hepinizi heyecanlandıracak.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

rofesyonel cephede, yaşlıların iyi yapıldığını düşündüğünüz bir işte delikler açması muhtemeldir. İç cephede yardım eli uzatmak oldukça takdir edilecektir. Uzun mesafeli bir seyahatin yolda kesilmesi gerekebilir. Bazıları için mülk satın almak yada bir inşaata adım atmak belirtilir. Bir spor yapmak sizi muhteşem durumda tutacaktır. Yeni bir iş girişiminde parasal faydalar öncesinden bildirilir.

Aşka Odaklanma: Hususi bir akşam için öneriniz sevgiliniz tarafınca kabul edilebilir!

24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları(*4*)

Başak (24 Ağustos-23 Eylül)

Ailenizle yapacağınız kısa bir seyahat oldukça keyifli olacak. Bazıları için yeni bir yere gezi etmek kartlarda. Mülk satın almayı planlayanların iyi bir pazarlık yapması muhtemeldir. Sıhhat muhteşem kalır. Sağlam yatırımların meyvelerini toplayacak ve finansal olarak oldukça güvende hissedeceksiniz. Bugün izin ya da zam isteme günü değil. Bazıları için uzun soluklu bir ilişki evliliğe dönüşebilir.

Aşk Odağı: Bazıları için uzun soluklu bir ilişki evliliğe dönüşebilir.

Terazi (24 Eylül-23 Ekim)

Eşinizin pahalı bir şey aldığınız için sizi manipüle etmesi muhtemeldir. Belirli bir yeri ziyaret etmek isteyenler için kartlarda bir dinlence var. Emlakçılar indirimler sunmak için zorlanabilirler. Öğrenciler tarafınca iyi bir hazırlık, güvenlerini geri kazanacaktır. Fitness bilincine haiz olduğunuzda sıhhat muhteşem kalır. İyi bütçeleme, kasanızın mali cephede dolup taşmasını sağlar. Uygun bir iş arayanların aranması muhtemeldir.

Aşka Odaklanma: Talih, aşkı arayanların yanındadır, bu yüzden romantizm dolu bir günün tadını çıkarmayı bekleyin!

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

 Ustalaşmış cephedeki çalışmalarınız muhteşem olacak ve anında tanınmanızı sağlayacak. Ev hanımları, vakit ve para harcamalarına karşın yenileme çalışmalarının kalitesinden memnun olmayabilirler. Karayoluyla bir tatile gezi etmek oldukça coşku verici olacak. Bazılarınız yeni bir tane ayırtarak mülk listenize ekleyebilir. Öğrencilerin odaklanmış bir yaklaşımla muhteşem bir halde ilerlemeleri muhtemeldir Rejim ve egzersizde iyi bir denge oluşturmak, muhtemelen iyi bir sağlığa kavuşacaktır. Yatırım yaparken davranışlarında ölçülü olmak sizi büyük olasılıkla bir kayıptan kurtaracaktır.

Aşka Odaklanma: Sevdiğiniz kişiye yaklaştıkça romantizm gelişir.

Yay Burcu (23 Kasım-21 Aralık)

Yeni bir projede harcamaları limitler dahilinde tutmayı başarıyorsunuz. Muhteşem sonuçlar üretmeye başladığınızda, işyerindeki değeriniz yavaş yavaş mühim kişilere açıklanacaktır. Duyarlı bir aile durumu şefkatle ele alınmalıdır. Uzak bir yere gezi etmek keyifli olacak. Bir ev yada mülkün beklenenden daha azca getiri sağlaması muhtemeldir. Bir partiye yada işleve çağrı edilme olasılığı vardır. Tertipli egzersiz rejiminize periyodik aralar vererek zinde ve enerjik kalmayı başaracaksınız.

Aşk Odağı: Gün, düğüm atmak isteyenler için mükemmeldir.

Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)

Aileniz, ne yapmış olursanız yapın en oldukça destekleyici olmaya devam edecektir. Yurtdışına gezi etme ve yakın biriyle tanışma arzunuz yakında gün ışığına çıkacak benzer biçimde görünüyor. Bu mülk satın almak için iyi bigün. Ruhi çabalarınız, gönül rahatlığı ve sevinç getirmenize destek olacaktır. Hafifçe egzersizler ve yürüyüşler sizi iyi durumda tutacaktır. Gayrimenkule girenlerin onu varlıklı etmesi muhtemeldir. Yetki devri omuzlarınızdaki yükü hafifletecektir.

Aşk Odağı: Duygusal ruh halinde olanlar bugün atlarını tutmak zorunda kalabilirler!

Kova (22 Ocak-19 Şubat)

İş dünyasındakilerin rekabeti yenmek için stratejilerini detaylı bir şekilde planlamaları gerekebilir. Aşırı yoğun bir program size ailenizle beraber olmak için oldukça azca vakit verebilir. Bir seyahatte birine eşlik etmek, bazıları için oldukça coşku verici olacaktır. Mülk satın almak isteyenler kesinlikle muhteşem bir pazarlık bulacaklar. Bir kıdemlinin iyi kitaplarına girme şansı, bazıları için göz ardı edilemez. Değişen hava durumu zarar verebilir, bu yüzden önleyici tedbirler alın. Para kaybedebileceğiniz için vurgunculuk yada bahis mevzusunda risk almamak en iyisidir.

Aşk Odağı: Sürpriz bir armağan ve mum ışığında bir akşam yemeği, sevgiliyi etkileyeceği kati.

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

Uzmanlığınız, ustalaşmış cephede size güzel molalar verme olasılığı yüksek. Ev hanımlarının inisiyatiflerini birkaç değişim getirmek için kullanmaları muhtemeldir. Yakında aile ile bir dinlence planlanabilir. Vurgunculuk, beklediğiniz türden getiriler getirmeyebilir. Etkisi altına alan en iyi seviyede kaldığınız için mühim bir görevin iyi gitmesi muhtemeldir! Öz motivasyon ve sıkı emek verme yöntemiyle muhteşem sağlığa ulaşmayı başarırsınız. Yeni bir gadget yada aygıt satın almak mümkündür.

Aşka Odaklanma: Aşıkların huysuzluğu akşamınızı mahvedebilir.

Daha çok oku….

28 Şubat Burç yorumları

1 Mart Burç yorumları

2 Mart Burç yorumları

3 Mart Burç yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir