5 Ağustos 2021 Perşembe günü haberci Ay, Uranüs ile bağlantı kuruyor. Peki sema, burcunuz için ne söylüyor? Günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir. En doğru astrolojik burç yorumları için sayfamızı günlük olarak takip etmeye devam edin. İşte 5 Ağustos 2021 Perşembe günü burcunuzla ilgili günlük yorumlar:

Koç Burcu

Bir Koç olarak yuvadan ayrılmak ve ileriye doğru kendi bireysel yolunuzu çizmek için doğdunuz. Perşembe günü sema, kimi zaman açık yoldan ayrılmanız, eve geri dönmeniz ve kendi duygularınızla ilgilenmeniz icap ettiğini nazikçe hatırlatır. Ay’ın Yengeç’i beslemedeki varlığı, odağınızı ev yaşamınızın durumuna ve aile bağlantılarınıza yönlendirir. Luna’nın yenilikçi Uranüs ile pürüzsüz bağlantısı, kapalı kapılar ardındaki kabiliyetlere odaklanmayı kolaylaştırıyor.

Boğa Burcu

Evren, yaşamının büyümüş unsurlarının düşmesine izin veriyor, Boğa. Değişimi benimsemek sizin için devamlı kolay yada naturel olmasa da, bu değişimleri ileriye dönük hareketiniz için tehlikeli sonuç olarak görmeye çalışın. Luna’nın bugün derin duygulara haiz Yengeç burcundaki varlığı, sizi başkalarıyla duygusal iletişimi ve öykü anlatıcılığını benimsemeye teşvik ediyor. Ay’ın elektrikli Uranüs ile bağlantısı, kendinizi ifade etmenin etrafındaki eski katmanları atmaya teşvik ediyor.

İkizler Burcu

Evren, yaşamının büyümüş unsurlarının düşmesine izin veriyor, Boğa. Değişimi benimsemek sizin için devamlı kolay yada naturel olmasa da, bu değişimleri ileriye dönük hareketiniz için tehlikeli sonuç olarak görmeye çalışın. Luna’nın bugün derin duygulara haiz Yengeç burcundaki varlığı, sizi başkalarıyla duygusal iletişimi ve öykü anlatıcılığını benimsemeye teşvik ediyor. Ay’ın elektrikli Uranüs ile bağlantısı, kendinizi ifade etmenin etrafındaki eski katmanları atmaya teşvik ediyor.

Yengeç Burcu

Her insana sağladığınız şefkatli enerjiyi bugün kendinize geri verin, Yengeç. Ayın burcunuzdaki varlığı, vücudunuzla ve ifade edilmeyen ihtiyaçlarınızla yine senkronize olmanızı teşvik eder. Kendinizi şımartmak, spor salonu rutininizi canlandırmak yada estetiğinizi değiştirebilmek için ideal bigün. Luna’nın elektrikli Uranüs ile olan tatlı bağlantısı, arkadaşlık ve topluluk bağlantıları yöntemiyle kendiliğindenlik ve oyun sunuyor, bu yüzden kendinize saklamayın.

Aslan Burcu

Bugün birazcık vakit geçir, Leo. Kimse için bir şov meydana getirecek havasında değilsiniz ve dünyadan uzak vakit geçirmek için can atıyorsunuz. Ayın karamsar, karamsar Yengeç burcundaki varlığı, sizi hayal dünyanızla tekrardan bağlantı kurmaya ve yalnızlık içinde birazcık vakit geçirmeye teşvik eder. Bir ihtimal en sevdiğiniz su kütlesini arayın ve onun yanında hayal kurun. Luna’nın Uranüs ile bağlantısı, onarıcı fiil yöntemiyle kariyer içgörüleri sunar.

Başak Burcu

Her şeyi şişede tutmaya gerek yok, Başak. Ay’ın nazik Yengeç burcundaki varlığı, bugün sevgili arkadaşlarınıza ulaşmanız ve onlarla tekrardan bağlantı kurmanız için sizi teşvik ediyor. Luna’nın enerji veren Uranüs ile olan elektrik bağlantısı, gezi planları ve serüven yöntemiyle kendiliğindenlik için fırsatlar sunuyor. İyi arkadaşlarla bir kaçamak planlayın ya da beraber beyaz perdeye gidin. Bağlantı ve yargılayıcı olmayan kalpten kalbe bugün tehlikeli sonuç öneme haizdir.

Terazi Burcu

Bugün defne üstünde dinlenmeyin, Terazi. Kariyer cephesinde bir şeyler yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Luna’nın empatik Yengeç’teki varlığı, kamuoyunda görünürlüğünüzü artırarak vizyonunuzu daha geniş bir kitleyle paylaşmak yada yeni bir pozisyona ulaşmak için ideal bigün haline getirir. Ayın elektrikli Uranüs ile olan tatlı bağları, olgun ilişki problemlerine dair yeni bilgiler sunuyor.

Akrep Burcu

Bugün rutininden kaç, Akrep. Kendinizi her gün aynı akışa teslim etmeye devam ederseniz, çılgınca huzursuz hissetmeye mahkumsunuz. Duygulu Yengeç Ayının değişiklik talep eden Uranüs ile hizalanması, sizi kendini genişletme ve serüven sunan yeni fırsatlar aramaya teşvik ediyor. Yeni bir kitap almak, yeni felsefeler keşfetmek yada konfor alanınızdan çıkmak için ideal bigün.

Yay Burcu

Duygularınız sizin için devamlı rahat bir bölge değildir, Yay. Perşembe gökyüzünün size, her ne hissediyorsanız yargılamadan yada sorgulamadan hissetmenin güvenli ve geçerli bulunduğunu hatırlatmasına izin verin. Ayın anne kanserindeki varlığı, kendinizi ebeveyn olmaya ve terapötik yollarla kalp kaynaklı yaraları iyileştirmeye teşvik eder. Ondan sonra, Luna’nın özgünlük gerektiren Uranüs ile destekleyici bağlantısı, sağlığınız ve iş akışınızla ilgili yeni bilgiler sunar.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu olarak, bir hedef ardında koşma mevzusunda tek yönlü düşünce sahibi olmak sizin için kolaydır. Perşembe gününün kozmik manzarası, ay yumuşak, duygulu Yengeç’te yüzerken, geri adım atmanızı ve kendinizi başkalarıyla ilişki içinde incelemenizi hatırlatır. Luna’nın buradaki varlığı, en yakın ilişkilerinize nezaket ve duygusal şeffaflık ile yönelmenizi teşvik ederken, değişiklik getiren Uranüs ile olan bağları, cinsel yaşamınızda durgunluğu kıran bir enerji sunuyor.

Kova Burcu

Bugün haiz olduğun her şeyi zanaatına ver, Kova. İşe koyulmaya ve yapabileceğim tavrınızla işleri gerçekleştirmeye tamamen hazırsınız. Luna’nın Yengeç’i başlatmadaki varlığı, gündeminizin dışına çıkmanızı ve iş/yaşam dengenizle anlamlı bir halde tekrardan bağlantı kurmanızı sağlar. Ondan sonra, Luna’nın enerji veren Uranüs ile destekleyici bağlantısı, aile dinamiklerine yeni bakış açıları sunar.

Balık Burcu

Bugün özlediğiniz iyi zamanı aramanıza izin verin, Balık. Perşembe günkü sema, zevke öncelik verdiğinizi ve zahmetli iş akışları üstünde oynadığınızı görüyor. Ay, Yengeç’i derinden hissederek yüzerken, kendi kişisel yaratıcı aşamanızda yaşamayı hedefleyin. Ay’ın yenilikçi Uranüs ile bağlantısı, yazışma tarzınıza kıskanılacak bir özgünlük sunduğundan, yeteneklerinizin tozunu almak ve kullanmak için ideal bigün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir