Venüz, 6 Temmuz 2021 tarihinde kendisini boğucu Satürn ile sıkıntılı bir temasa kilitleniyor. Peki sema, burcunuz için ne söylüyor? Günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir. En doğru astrolojik burç yorumları için sayfamızı günlük olarak takip etmeye devam edin. İşte 5 Temmuz 2021 Pazartesi günü burcunuzla ilgili günlük yorumlar:

Koç Burcu

Bir Koç olarak, romantizme kafa yorma eğilimindesiniz. Salı günkü sema, sizi geri adım atmaya ve mevcut ilişki hikayenizi gerçekçi bir halde gözden geçirmeye teşvik ediyor, bundan dolayı sevgili Venüs, sınırlayıcı Satürn ile sönümleyici bir bağlantıya kilitleniyor. Bu bağlantı, aşka, yakınlığa ve kişisel yaratıcı projelere yaklaşımınız çevresinde neyin değişmesi icap ettiğini incelemek için ideal bir fırsat sunuyor.

Boğa Burcu

Boğa, bugün bir duvara çarpmış şeklinde hissedebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz, manyetik Venüs, kendisini boğucu Satürn ile rahatsız edici bir bakışın içinde bulur. Bu yön, enerji seviyelerini düşürebilir, melankolik yada ağır bir ruh hali getirebilir yada bazı şeyler hakkında aşırı ciddi hissetmenize niçin olabilir. Bu tezahürlere boyun eğmek yerine, bunu kariyer talepleri etrafındaki bireysel sınırlarınızı sıfırlamak için bir fırsat olarak kullanın.

İkizler Burcu

İkizler, bugün mühim ilişki konuşmaları için birazcık vakit ayırın. Bağ oluşturucu Venüs bugün gerçekçi Satürn ile sıkıntılı bir temasa kilitleniyor ve duygusal cephede deneyimlediğiniz tüm tıkanıklıkları keşfetmenizi istiyor. Bu açıdan zihinsel olarak ağır sezmek kolaydır, sadece hikayenin kendi tarafını paylaşarak ve koşullarınızı dürüst bir halde tekrardan değerlendirmeyi benimseyerek, bu ıstırabın bir çok dağıtılabilir.

Yengeç Burcu

Bugün birazcık kaliteli, sessiz vakit geçirmek için geri plana çekilin. Yönetici gezegeniniz, biçim değiştiren ay, yansıtıcı İkizler içinde dolanıyor. Bu yerleşim, dinlenme, iyileşme ve yalnızlığın önceliklendirilmesini teşvik eder. Başka bir yerde, kıymeti tanımlayan Venüs, ağır Satürn ile rahatsız edici bir karşıtlığa kilitlenir – bu da finansal tıkanıklıkları ve endişeleri yüzeye çıkarabilir. Harcama alışkanlıklarınızı gerçeğe dönüştürmek ve gerçekçi bir halde değerlendirmek için bu anı kullanın.

Aslan Burcu

İlişki meseleleri bugün sizin için durma noktasına geliyormuş şeklinde görünebilir. Duygusal Venüs, sınır koyan Satürn ile boğucu bir karşıtlığa kilitlenir ve mevcut ortaklık hikayenizin sert bir halde tekrardan değerlendirilmesini sağlar. Hayalperest bir oyun oynamak yerine gerçekçi sohbetler için ideal bigün. Bu enerjiyi, gerçeği kurgudan ayırmak ve aşk çıkarları yada ortaklarla aynı sayfada olmak için kullanın.

(*6*)

 • 2021 Temmuz ayı burç yorumlarını görmek için tıklayın
 • 1 Temmuz 2021 Perşembe – Günlük Burç Yorumları
 • 2 Temmuz 2021 Cumartesi – Günlük Burç Yorumları
 • 3 Temmuz 2021 Cumartesi – Günlük Burç Yorumları
 • 4 Temmuz 2021 Pazar – Günlük Burç Yorumları
 • 5 Temmuz 2021 Pazartesi – Günlük Burç Yorumları
 • 7 Temmuz 2021 Çarşamba – Günlük Burç Yorumları
 • Başak Burcu

  Bugün kapalı kapılar ardında romantizm ile uğraşıyorsunuz. Yüzleşmek ne kadar rahatsız edici olsa da, eski ilişki yaralarınızın bugün tekrardan ortaya çıkmasına izin verin. Sevgili Venüs’ün gerçekçi Satürn ile karşıtlığı, bu derinlere dalma ve geçmişi iyileştirme ihtiyacını uyandırır, bu yüzden kendinize zaman ayırın ve bu sorunların kökenini hususi olarak keşfetmenize izin verin.

  Terazi Burcu

  Terazi, bugün bir duvara kafa üstü çarpmış şeklinde hissedebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz, manyetik Venüs, bugün boğucu Satürn ile gerilmiş bir karşıtlığa kilitleniyor. Bu rahatsız edici eşleşme, bağımsızlık mevzularını odak noktasına getiriyor, enerji seviyelerini düşürebilir ve melankolik bir bakış açısına yol açabilir. Akıntıya karşı savaşmak yerine, hızınızı yavaşlatmak ve koşullarınızı tekrardan değerlendirmek için ipucu alın.

  Akrep Burcu

  Salı gününün kozmik manzarası, mevcut kariyer yörüngeniz Akrep etrafındaki frenleri pompalıyor şeklinde görünüyor. Kıymet belirleyici Venüs, bugün ağır Satürn ile rahatsız edici bir karşıtlığa kilitleniyor ve sizi hırslarınızın gerçekliğini tekrardan değerlendirmeye teşvik ediyor. Daha ergonomik bir yaklaşımı iyi mi talep edebilir ve hedeflerinizi daha temelli hale getirebilirsiniz? Adımınızı yavaşlatın ve ileriye doğru bir yol çizmek için neyin değişmesi icap ettiğini tekrardan değerlendirin.

  Yay Burcu

  Yay burcu, fırtına bulutları bugün aklınızın çevresinde toplanıyor olabilir. Ağır varlıklarına yenik düşmek yerine, yavaşlamayı ve yolunuza çıkan şeyi belirlemeyi hedefleyin. Aşık Venüs, kendi kendini sınırlayan Satürn ile yoğun bir sohbete girerek, ilişki inançlarını ve sorunlarını keskin bir odak noktasına getirir. Ortamı temizlemek yada taahhütlerle ilgili ciddi konuşmaları başlatmak için bu fırsatı kullanın.

  Oğlak Burcu

  Oğlak, kalbinin derinliklerinde gelişen hikayeye dikkatini ver. Yakın ortaklıklara yaklaşma şeklinizle ilgili bir şey geçiş halindeydi ve bu anlatı bugün keskin bir odak noktasına getirildi. Sevgili Venüs, yönetici gezegeniniz, sabırlı Satürn ile bir muhalefete kilitleniyor. Bu yön, katılımlarınızın gerçekliğini tekrardan değerlendirmenizi ve neyin ergonomik olarak değiştirilmesi icap ettiğini incelemenizi istiyor.

  Kova Burcu

  Bugün ortaklık hikayelerinize göz gezdirin. Duygusal Venüs, yönetici gezegeniniz, sınırlayıcı Satürn ile rahatsız edici bir karşıtlığa kilitleniyor. Bu gerçeklik kontrolü yönü, yakın taahhütlerinizde ergonomik düzeyde neyin değişmesi icap ettiğini tekrardan değerlendirmenizi istiyor. Karşılıklı destekleyici işbirliklerinin keyfini çıkarma yolunda duran tüm engelleri yavaşlatmak ve açıkça ortadan kaldırmak için bu fırsatı kullanın.

  Balık Burcu

  Bir Balık burcu olarak, gerçekliğe bağlı kalmak en zor görevlerinizden biridir. Senenin bu zamanı, bu süreci kolaylaştırmak için rutinlerinizi ve rejimlerinizi düzeltmeniz için sizi teşvik eder. Kıymet belirleyici Venüs, boğucu Satürn’e karşı olduğundan, bugünün sema bu hikayeye birazcık stres katıyor. Bu yönün, iş arkadaşlarınızla yada genel olarak iş ortamınızla ilgili sorunları ortaya çıkarması muhtemeldir. Yavaşlamak ve herhangi bir sorunla başa çıkmak için bir vuruş yapın.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir