7 Nisan 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları, 7 Nisan, 2022 yılının 96. gününe denk gelen burç yorumlarını kapsar. Burcunuzla ilgili yorumları okumak için Burç Yorumları kategorimizi tertipli olarak ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

7 Nisan 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları aşk, aile, sıhhat, kariyer ve para mevzularında burcunuzu neler bekliyor? 7 Nisan günlük burç yorumlarını deklare etti! 7 Nisan 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlatıldı. İşte, 7 Nisan 2022 Perşembe günlük burç yorumları…”

Ön bilgilendirme: Burç yorumları kişinin doğum anında yıldızların ve gezegenlerin göreli konumlarına dayanan, tipik olarak karakter ve koşulların bir tasvirini içeren ve bir kişinin geleceğine ilişkin tahminlerden oluşur.

(*7*)Astrolojide gruplar

  • Ateş grubuna giren burçlar sırasıyla; Koç (Öncü), Aslan (Durağan(durgun)) ve Yay (Değişken)
  • Toprak grubuna giren burçlar sırasıyla; Oğlak (Öncü), Boğa (Durağan(durgun)) ve Başak (Değişken)
  • Su grubuna giren burçlar sırasıyla; Yengeç (Öncü), Akrep (Durağan(durgun)) ve Balık (Değişken)
  • Hava grubuna giren burçlar sırasıyla; Terazi (Öncü), Kova (Durağan(durgun)) ve İkizler (Değişken)

7 Nisan 2022 Perşembe günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir.

7 Nisan 2022 Perşembe Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin…

♈ Koç (21 Mart-20 Nisan)

Ay destekleyici konumunu korur, bundan dolayı duygusal olarak nispeten kuvvetli hissetmeniz gerekir. Hukuki, eğitim ve gezi konularının tümü yarar sağlamalıdır, sadece temel gerekseme, etik açıdan kusursuz bir standart sürdürmektir. Saygı kazanmanın en iyi yolu budur.

♉ Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Ev işlerinde yardım eli uzatacaksınız. Bazılarınız görkemli bir tatilin keyfini çıkarmaya hazır. Toplumsal cephede zor durumda olan birine yardım etmek, anında karşılık bulacaktır. Miras alınan bir mülkü tekrardan yapmayı planlayabilirsiniz. Bilimsel nitelikli cephede parlama girişimleriniz birazcık daha çaba gerektirebilir. Evde bir umar, bağışıklık oluşturmada etkili olabilir. Hisse senetlerini oynayanların büyük bir darbe alması muhtemeldir.

♊ İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

Toplumsal cephedeki varlığınız en fazlaca takdir edilecek. İyi beslenme alışkanlıklarının bazıları tarafınca yalnız bir yaşam seçimi hastalığını uzak tutmak için benimsenmesi muhtemeldir. Birinden istenen parasal yardım gelecek, sadece bazı binicilerle. Bilimsel nitelikli cephede birine yardım etmek senin kredin olacak. İş adamları, kazançlı bir antak kalma imzalama fırsatını yakalamayı başaracaklar. Aileniz ve arkadaşlarınızla coşku verici bir vakit geçirmeye hazırlanın! Bir seyahat beklendiği benzer biçimde sonuçlanmayabilir, sadece bundan en iyi şekilde yararlanacaksınız.

♋ Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

İşyerindeki bir meslektaşınıza yardım eli uzatmak, bilimsel niteliği olan cephede imajınızı güçlendirmeye destek olacaktır. İç huzuru bugün garantilidir. Kendinizi finansal olarak güvence altına alma girişimleriniz kısmen başarıya ulaşmış olabilir, sadece endişelenecek bir şey olmayacaktır. Gün iç cephede fazlaca iş vaat ediyor, bu yüzden süratli bir halde istekli bir işçi olun. Eş dalgın bir ruh hali içinde olabilir ve duygusal desteğe gerekseme duyabilir. Gezi edenler yolda dikkatli olmalıdır. Mallarını elden çıkarmanın eşiğinde olanlar, sizi gezintiye çıkarabileceğiniz için dikkatli bir halde adım atmalıdır.

♌ Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Son zamanlarda bir tür duygusal halat çekme savaşına yakalanmış benzeri biçimindesin. Durum şimdi hafifledi, sadece hala ortaya çıkacak fazlaca şey var. Sorularınıza devam edin ve kendi davranışlarınızı inceleyin. Ve hepsinden önemlisi, sana güvenen insanlara karşı nazik ol.

7 Nisan 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

♍ Başak (24 Ağustos-23 Eylül)

Sıhhat sorunları yaşayanların sağlıklarını devamlı izlemeleri gerekir. Bir yatırımla ilgili içgüdüleriniz doğruya döndüğünde yarar gerçekleşme eder. Ustalaşmış cephede pozitif yönde bir şey olma şansı var. Ev yaşamının inişleri ve çıkışları olacak, sadece dalgalı sularda iyi gezinmeyi başaracaksınız. Karayoluyla gezi edenler, gidişi kolay ve rahat bulacaklar.

♎ Terazi (24 Eylül-23 Ekim)

Eğlence arayanlar, coşku verici bir yere boş vakit gezisi yapacakları kati. Iyelik bazıları tarafınca satın alınması muhtemeldir. Bir partiye çağrı, moralinizi yükseltmeye destek olacaktır. Egzersizler için birazcık vakit ayırın. Girişiminizin iyi para getirmesi muhtemeldir. Doktorlar, mühendisler ve öteki profesyoneller bugün zor zamanlar yaşayabilir. Bu tarz şeyleri yerine getiremeyeceğiniz için aşırı taahhütte bulunmaktan kaçının. Aile, fikirlerinizi en fazlaca destekleyen şahıs olmaya devam ediyor.

♏ Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Performansınız, ustalaşmış cephede mühim kişilerin dikkatini çekmenizi sağlayabilir. Ev cephesinde pozitif yönde değişimler bazılarını bekliyor. Uzun mesafe gezi edenler iyi zaman geçireceklerdir. Uygun kiralık konaklama bazıları tarafınca bulunacaktır. Tertipli rutin sizi formda tutacaktır. Mali sıkıntıda olanlar, birikimlerine dokunmamak için yakında bu mevzuda bir şeyler yapmaları gerekebilir. Bir şey hakkında fazlaca açık sözlü olmaktan kaçının, yoksa birisini gücendirebilirsiniz.

♐ Yay Burcu (23 Kasım-21 Aralık)

Toplumsal cephede mühim olan kişilerin sağda kalması menfaatinize olacaktır. Doğru yiyecek ve etken kalmak sizi formda tutacaktır. Daha çok kazanma arzunuzda çiğneyebileceğinizden fazlasını ısırmayın. İş yerinde yeni bir düşünce tecrübe etmek, başarıya ulaşmış olmak için birazcık daha ince ayar gerektirebilir. Aile cephesinde uyum hakimdir ve sizi yakın ve sevdiklerinizle bir seyahat planlamak için motive edebilir. Bir mülkün gururlu sahibi olabilirsiniz.

♑ Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)

Bazıları için bir daire yada ev sahibi olmak gerçek oluyor. Bilimsel nitelikli cephede bir ekip olarak çalışmak önemlidir. Sıhhatli bir rejim sizi formda tutacaktır. Mali durumunuzu takdire şayan bir halde yönetebileceksiniz. Bir tek bir tutkunun peşinden gitmek için işten ara vermeyi seçebilirsiniz. Eşiniz fazlaca işbirlikçi görünüyor ve fikirlerinizi destekleyecek. Uzak bir yere karayoluyla gezi etmek mesele yaratabilir.

♒ Kova (22 Ocak-19 Şubat)

Potansiyelinizi ortaya çıkarmak, uygun bir kariyere adım atmak için ehemmiyet kazanacaktır. Sıhhat bilincini korumak önemlidir. Analitik becerilerinizin finansal cephede size yarar sağlaması muhtemeldir. Kendinizi ustalaşmış cephede tanıtabileceksiniz. Bir aile üyesiyle göz göze gelmeyebilirsiniz. Gezi etmek keyifli olacak, bu yüzden bir tur atmak için vakit bulun. Sizi rahatsız eden tartışmalı bir mülkün sizi herhangi bir yasal çekişmeye sokması ihtimaller içinde değildir.

Daha çok oku….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir