Yeni ay 9 Temmuz 2021 Cuma günü inisiyatif alan Yengeç burcunda aşama kaydediyor. Peki sema, burcunuz için ne söylüyor? Günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir. En doğru astrolojik burç yorumları için sayfamızı günlük olarak takip etmeye devam edin. İşte 9 Temmuz 2021 Cuma günü burcunuzla ilgili günlük yorumlar:

Koç Burcu

Son haftalarda köklerini keşfetmek için oldukca fazla enerji harcıyorsun. Yengeç burcundaki yeni ay bu akşam ortaya çıkarken, bugün cepheye yepyeni bir anlatı geliyor. Bu kuvvetli ay tutulması, gelecek haftalarda ev inşa etme, aile kurma ve aile bağlantılarını beslemeye odaklanacağınızı gösteriyor. Şimdi sağlam, duygusal bir temel oluşturma ve aile yaralarını iyileştirme zamanı.

Boğa Burcu

Senenin bu zamanı kendinize kulak verin. Son haftalarda, başkalarıyla yazışma becerilerinizi geliştirmeniz koşul oldu. Cuma günü sema, bu hikayeyi derinleştirmeye devam eden Yengeç burcundaki duygulu yeni ayın gelişini müjdeliyor. Bu ay, yeni eğitim hedefleri belirlemeye, kardeş ilişkilerini beslemeye ve zihinsel sağlığınızı iyileştirmeye gelecek ay odaklanacağınızı gösteriyor.

İkizler Burcu

Evren size faydalanmanız için bazı yeni fırsatlar sunuyor. Yeni ay bugün inisiyatif alan Yengeç burcunda geliyor ve sizi en içteki yetenekleriniz ve kaynaklarınızla bağlantınızı derinleştirmeye teşvik ediyor. Bu ay aylığı ek olarak size unutulmuş kabiliyetleri ve geliri artırmaya destek olabilecek becerileri tekrardan canlandırma kabiliyeti sunar. Şimdi, mali durumunuz ve kazanma kabiliyetiniz için daha dikkatli bir plan oluşturmak için de mükemmel bir süre.

Yengeç Burcu

Şimdi parlama vaktin. Yeni ay burcunuzda belirirken, senenin en mühim anlarından biri bugün geliyor. Yılda bir kez gerçekleşen bu vaka, kendini keşfetmeye ve kendini iyileştirmeye ayrılmış bir aylık bir odaklanma sağlar. Kimliğiniz ve bağımsızlığınız çevresinde bu yeni başlangıcı, gelecek yıl içinde ortaya çıkmak istediğiniz kişilere yönelik niyetler oluşturmak için kullanın.

Aslan Burcu

Senenin bu zamanı senin için en kolayı değil Leo. Evren, duygusal olarak yaşamanız için size yeni bir alan açma umuduyla eski bagajınızı bırakmanız için sizi teşvik ediyor. Bugünün gökleri, son aşama duyarlı Yengeç burcundaki yeni ayı müjdeliyor ve gelecek haftalarda salıverme, yenileme ve yenilenmeye odaklanıyor. Kendi maneviyat duygunuzla tekrardan bağlantı kurmaya yönelik niyetler belirlemek için bu son aşama yüklü ay ayını kullanın.

  • 2021 Temmuz ayı burç yorumlarını görmek için tıklayın
  • 1 Temmuz 2021 Perşembe – Günlük Burç Yorumları
  • 2 Temmuz 2021 Cumartesi – Günlük Burç Yorumları
  • 3 Temmuz 2021 Cumartesi – Günlük Burç Yorumları
  • 4 Temmuz 2021 Pazar – Günlük Burç Yorumları
  • 5 Temmuz 2021 Pazartesi – Günlük Burç Yorumları
  • 6 Temmuz 2021 Salı – Günlük Burç Yorumları
  • 7 Temmuz 2021 Çarşamba – Günlük Burç Yorumları
  • 8 Temmuz 2021 Perşembe – Günlük Burç Yorumları
  • 10 Temmuz 2021 Cumartesi – Günlük Burç Yorumları

Başak Burcu

Son zamanlarda uzun vadeli hedeflerinizi belirlemekle uğraşıyorsunuz. Bu özlemlerden hangilerinin artık peşinden gitmeye değmediğini ve hangilerinin hala geçerli bulunduğunu ayırt etmeniz sizin için önemliydi. Cuma günü sema, derin duygulu Yengeç’te yeni ayın gelişini getiriyor; bu ay, gelecek haftalarda dost grupları ve topluluk vesilesiyle yeni fırsatları ortaya çıkarmanıza destek oluyor. Hedefleriniz çevresinde yeni niyetler belirlemek için bir dakikanızı ayırın!

Terazi Burcu

Cuma günü sema size senenin en mühim anlarından önde gelen Terazi’yi getiriyor. Doğal ki kariyer yolunuzu düzelttikten haftalar sonrasında, size yeni arzu edilen niyetleri hayata geçirme şansı verilir. İnisiyatife aç Yengeç burcundaki yeni ay bugün geliyor ve size mevcut hırslarınız çevresinde yeni tohumlar ekme şansı sunuyor. Yıldızlara ulaşmak ve ilerlemek için yeni bağlantılar oluşturmak için bu olgun zamanı kullanın.

Akrep Burcu

Hayatla ilgili eski inançların söz mevzusu olduğunda ruhsal bir rahatlama yaşıyorsunuz. Kendiniz hakkında inandığınız şeylerin bir çok, gözlerinizin önünde erimeye başlıyor. Bugünün sema, duygu yüklü Yengeç burcundaki yeni ayın gelişini müjdeliyor ve bununla beraber yeni felsefeler geliştirme ve gelecek haftalarda kendinizi yeni bir şeyler öğrenmeye adama fırsatı sunuyor.

Yay Burcu

Bu yıl ilişki dersleri aralıksız devam ediyor, Yay. Mevzu eski, kendi kendini sınırlayan alışkanlıkları bırakmak ve bu arenada yeni karşılaşmalara yol açmak söz mevzusu olduğunda oldukca ilerleme kaydediyorsunuz. Bugünün sema, son aşama duyarlı Yengeç burcundaki yeni ayın gelişini haber veriyor ve bununla beraber, gelecek ay yakınlık ve bağlılığın gelişimi ve sürdürülmesi çevresinde keşfedilecek yepyeni bir anlatı getiriyor.

Oğlak Burcu

Oğlak, bugün neye odaklanmanız icap ettiğini bulmak için kalbinizden başka bir yere bakmayın. Yeni ay, duygusal Yengeç burcunun zıt burcunda ortaya çıkarken, Cuma günü sema senenin en mühim anlarından birini getiriyor. Bu ay, size gelecek ay içinde tomurcuklanan bağları yada devam eden ortaklıkları derinleştirme ve geliştirme şansı verirken, bununla beraber sizi daha derine inmekten alıkoyan her şeyi ortadan kaldırıyor.

Kova Burcu

Senenin bu zamanı her zamankinden daha meşgulsün. İş cephesinde başarılacak o denli oldukca şey var ki, bunalmak ve rutininizin akıllara durgunluk vermesi oldukca kolay. Yeni ay Yengeç’e bakarken bugünün sema bunu düzeltmeye çalışıyor. Bu şifalı ay, iş cephesinde yeni fırsatlar açarken, daha işlevsel bir iş/yaşam dengesi kurma bağlantınızı derinleştirmenize de destek verir.

Balık Burcu

Perşembe günü, Balık burcunda zevkten başka bir şeye odaklanmak zor. Ay, duygu yüklü Yengeç burcuna girer ve yönetici gezegeniniz, büyük yürekli Jüpiter ile ani, tatlı bir bağlantı kurar. Bu, yaratıcı cephede gelişme için alan sunar, kendini ifade etme enerjisini artırır ve sizi her insanın önünde gözden kaçırmanızı zorlaştırır. Başka bir yerde, kıymet belirleyen Venüs ve değişime çok arzulayan Uranüs, iş akışınızda yoğun bir değişiklik ihtiyacına yol açarak onu bastırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir