A101, indirim mağazacılığı misyonu ile ülkemize 28 Mart 2008 tarihinde geldi. Bugün 121 mağaza ile dev perakende zincirlerine dönüştü. 81 ile toplam 3700 marketi ile hizmet sunmaktadır. Ülkemizin önde gelen alışveriş marketlerinden bulunduğunu kabul edebiliriz. Bugüne bugün indirimli ürünler ile bütçenizin dostu olacak. Haftalık yayınladığı güncel ürünler evinizin gereksinim duyan vasıta gereçleri karşılayacak. Hizmette kaliteyi ön planda tutmak için bölge müdürlüklerinin sayısını 16’ya çıkarmıştır.

A101 Çalışma Saati

Sabah Açılış Saati:
09:00

Akşam Kapanış Saati:
21:00

Cumartesi – Pazar Çalışma Saatleri:
Açık (09:00 – 21:00)

Hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin size hizmet sunmak için hazır. Güler yüzlü mensubu ile alacağınızın en kaliteli ürünleri raflarda bulabilirsiniz. İndirimli fiyatlar ile bütçenize dost olup, ilk tercih edilmesi ihtiyaç duyulan alışveriş marketinizdir. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz marketler zinciridir. Besin ihtiyacınız olan şeyi karşıladığınız şeklinde haftalık ihtiyacınıza bakılırsa piyasanın oldukca altındaki fiyatlarla satışa sunulan güncel ürünlerle ev malzemelerine haiz olabilirsiniz.

A101 Güncel Ürünler

A101 marketlerinde her Perşembe günü yeni güncel ürünler sıralaması yayınlanmaktadır. Her hafta yeni çıkan ürünler marketlere gelmiş olarak satışı yapılmakta. Birbirinden değişik ihtiyacınıza bakılırsa ürünler bulabilirsiniz. Ev vasıta gereçlerinin yanı sıra, okul eşyaları, kitap defter, otomobil gereksinimleri olan lastik, temizlik ürünlerinden tutun giyime kadar her şey bulabilirsiniz.
Ürünler sınırı olan sayıda geldiğinden dolayı A101 açılış saatinde mağazaya ilk girenlerden olabilirseniz birbirinden değişik ürünlere haiz olabilirsiniz. Bazen teknoloji ürünleri güncel listelerinde yer aldığından ilk gelen haiz olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir