ADSL kullanıyorsanız eğer modeminize reset attıktan sonrasında yine kurulum için şifreye ihtiyacınız olacaktır. Ttnet adsl kullanıcı adı ve şifreniz olmadan kullanmanız mümkün olmamaktadır. Veri transferi için ne olursa olsun lüzumlu olan değerler bilinmelidir.

Modem ayarlarınıza daha evvelde girerek yedeklemelerinizi yapabilirsiniz. İleride ihtiyacınız olmasına yönelik reset attıktan sonrasında adsl giriş şifreleriniz aşağıda verdiklerimiz olabilir.

Admin admin
Admin ttnet

Yalnız kullanıcı adı kısmına admin yazmakta kafi olabilir.

ADSL hesabınıza giriş yapmanız ile beraber abonelik bilgilerinizi girmeniz gerekecektir. Bunu almak için ttnet satın alan hizmetlerini arayarak telefona ileti olarak gelmesini isteyebilirsiniz. Ayarlar ulaştıktan sonra kurulum adımları şöyleki;

Modem ayarları kısmında 12345@ttnet benzer kullanıcı adınız ve şifreniz olacaktır. Bunu kimi zaman kaybedebilirsiniz kurulum aşamasında satın alan hizmetlerini aramanız size lüzumlu olan şifreyi ve izleyeceğiniz yol hakkında data vereceklerdir.

Süratli kurulum kısmından lüzumlu ayarları yaptıktan sonrasında kaydet diyerek internetinizi artık etken şekilde kullanmanıza olanak elde edecektir. İnternetiniz etken olmuş olup kullanıma hazır hale gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir