Haftanın son iş gününe girilirken Akrep burcu ile ilgili günlük yorumlarını keşfedin. İşte 9 Eylül 2022 tarihinde Su burçlarından kabul edilen Akrep ile ilgili günlük yorumlar.

Bugünkü Akrep burcu yorumları (9 Eylül 2022)

Bazı rekreasyon için ofisinizden erken çıkmaya çalışın. Bugün finansal faydalarınız olması muhtemeldir. Sadece hayır kurumu yapmalı ve zihinsel sulh için bağış yapmalısınız. Zamanında yardımınız birinin yaşamını kurtarmış olur. İyi işiniz aile üyelerinizi gururlandırır. Ek olarak sizden esin alacaklar. Sevgilin bugün yaşayan meleğiniz olacak. Her açıdan tamamlandığından güvenilir olana kadar mühim dosyaları patronunuza teslim etmeyin. Bu zodyak işaretinin yerlileri bugün boş zamanlarında bazı tinsel kitapları okumalıdır. Bunu yaparak, sorunlarınızın bir çok aşılabilir. Uzun bir süre sonrasında, bugün eşinizden rahat ve sıcak bir kucak alacaksınız.

Daha çok burç yorumu keşfedin.

24 Ekim-22 Kasım tarihlerinde içinde dünyaya gelenler Akrep burcudur. Güneş, burçlar kuşağında her yıl 210° – 240° açılarla bu burçtan geçer. Akrep burcu ♏︎ sembolüyle ve Su elementiyle karakterize edilir. Yönetici gezegeni Mars olarak kabul edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir