Türkiye’de kendisini faizsiz bankacılık adı ile duyuran finansal kuruluşların öncülerinden birisidir. İlk olarak faaliyetine 1985 senesinde başlayarak hizmetine devam etmiştir. Oldukça geniş bankacılık ağı ile saygı duyulan kıymet bir banka olmuştur. Iktisat bakımından kendisini geliştirdiği şeklinde faizsiz bankacılık onların esin kaynağı olmuştur.

Albaraka Türk ufak işletmelere verdiği kıymet ile beraber internasyonal 181 şubeye haiz olmuştur. Hızla büyüyen bankacılığın öncülerinden odluğu bilinmektedir. Türkiye’ye faizsiz bankacılığı getirerek insanları yükseltmiştir. Albaraka Türk faaliyetlerini etken şekilde devam ettirdi. Türkiye ekonomisine güç verdiği şeklinde halka açık şekilde şuan borsaları yer verilmiştir. Hizmet mevzusunda kusursuzluğu kendisine ilke edinmiş satın alan hizmetleri ile karşılaşacaksınız. Banka üstünden havale, eft, ödemeler, satmaca şeklinde bir oldukca işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Türk Çalışma Saatleri

Sabah Açılış Saati:
09.00 – 12.30

Akşam Kapanış Saati:
13.30 – 17.00

Cumartesi – Pazar

Kapalı

Albaraka Türk Hafta Sonu Çalışıyor mu?
Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır. İşlemlerinizi web şubesi yada satın alan hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz. 444 5 666 ya da 0 850 222 5 666 Alo Albaraka’yı arayarak satın alan hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Albaraka Türk Resmi Tatillerde Açık mı?
Resmi tatillerde öteki bankalarda olduğu şeklinde hizmet vermemekte ve kapalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir