İlk kısmı 22 Eylül 2022 tarihinde ATV ekranlarında gösterilen Aldatmak dizisinde ‘Ali Sezai Okuyan’ karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? İşte Aldatmak ‘Ali Sezai Okuyan’ gerçek adı, 2022 itibariyle yaşı, eğitimi ve nereli olduğu hakkında güncel bilgiler.

ATV ekranlarının beğenilen dizisi ATV ikinci sezonunda seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Perşembe günleri saat 20:00’da gösterilen dram türündeki dizinin oyuncu ekibi hakkında araştırmalar yapılıyor.

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, senaristliği Yıldız Tunç tarafınca kaleme alınan dizinin çekimlerine 2022’nin yazları başlandı. İlk bölüm 22 Eylül 2022 tarihinde ATV ekranlarında seyirci ile buluştu. Dizide Ali Sezai Okuyan rolünü hangi oyuncunun canlandırdığı merak ediliyor.

Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek oldukca eşiyle olan evliliği yıkımdan kurtarmış, birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini elde etmiş, daima adaletin yanında olmuş dürüst ve ilkeli bir hanımdır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir yaşam yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve rahatlık içinde geçeceğini sanmaktadır. Bigün Güzide’nin tesadüfen çekmiş olduğu bir ilmek çorap söküğü şeklinde ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale bulunduğunu anlamaya adım atar.

Aldatmak Ali Sezai Okuyan kimdir?

ATV dizisinde başrol oyuncusu olarak yer edinen Ali Sezai Okuyan karakterine 2022 itibariyle 63 yaşlarında olan Ercan Kesal yaşam veriyor.

Ercan Kesal 12 Eylül 1959 tarihinde Türkiye’nin Nevşehir şehrinde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

  • Oyuncunun İnstagram hesabını ziyaret edin.
  • Aldatmak dizisinin tüm oyuncularını keşfedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir