İlk kısmı 22 Eylül 2022 tarihinde ATV ekranlarında gösterilen Aldatmak dizisinde ‘Güzide Yenersoy’ karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? İşte Aldatmak ‘Güzide Yenersoy’ gerçek adı, 2022 itibariyle yaşı, eğitimi ve nereli olduğu hakkında güncel bilgiler.

ATV ekranlarının beğenilen dizisi ATV ikinci sezonunda seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Salı günleri saat 20:00’da gösterilen dram ve duygusal türündeki dizinin oyuncu ekibi hakkında araştırmalar yapılıyor.

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, senaristliği Yıldız Tunç tarafınca kaleme alınan dizinin çekimlerine 2022’nin yazları başlandı. İlk bölüm 22 Eylül 2022 tarihinde ATV ekranlarında seyirci ile buluştu. Dizide Güzide Yenersoy rolünü hangi oyuncunun canlandırdığı merak ediliyor.

Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek oldukca birlikteliği yıkımdan kurtarmış, birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini elde etmiş, devamlı adaletin yanında olmuş dürüst ve ilkeli bir hanımdır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir yaşam yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve refah içinde geçeceğini sanmaktadır. Bigün Güzide’nin tesadüfen çekmiş olduğu bir ilmek çorap söküğü şeklinde ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale bulunduğunu anlamaya adım atar.

Aldatmak Güzide Yenersoy kimdir?

ATV dizisinde başrol oyuncusu olarak yer edinen Güzide Yenersoy karakterine 2022 itibariyle 57 yaşlarında olan Vahide Perçin yaşam veriyor.

Vahide Perçin 13 Haziran 1965 tarihinde Türkiye’nin İzmir şehrinde dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur.

  • Oyuncunun İnstagram hesabını ziyaret edin.
  • Aldatmak dizisinin tüm oyuncularını keşfedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir