İlk kısmı 22 Eylül 2022 tarihinde ATV ekranlarında gösterilen Aldatmak dizisinde ‘Yeşim Denizeren’ karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? İşte Aldatmak ‘Yeşim Denizeren’ gerçek adı, 2022 itibariyle yaşı, eğitimi ve nereli olduğu hakkında güncel bilgiler.

ATV ekranlarının beğenilen dizisi ATV ikinci sezonunda seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Perşembe günleri saat 20:00’da gösterilen dram türündeki dizinin oyuncu ekibi hakkında araştırmalar yapılıyor.

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, senaristliği Yıldız Tunç tarafınca kaleme alınan dizinin çekimlerine 2022’nin yazları başlandı. İlk bölüm 22 Eylül 2022 tarihinde ATV ekranlarında seyirci ile buluştu. Dizide Yeşim Denizeren rolünü hangi oyuncunun canlandırdığı merak ediliyor.

Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek fazlaca birlikteliği yıkımdan kurtarmış, birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini elde etmiş, devamlı adaletin yanında olmuş dürüst ve ilkeli bir hanımdır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir yaşam yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve rahatlık içinde geçeceğini sanmaktadır. Bigün Güzide’nin tesadüfen çekmiş olduğu bir ilmek çorap söküğü benzer biçimde ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale bulunduğunu anlamaya adım atar.

Aldatmak Yeşim Denizeren kimdir?

ATV dizisinde destek oyuncu olarak yer edinen Yeşim Denizeren karakterine 2022 itibariyle 30 yaşlarında olan Asena Girişken yaşam veriyor.

Asena Girişken 1 Ocak 1992 tarihinde Türkiye’nin Hatay şehrinde dünyaya geldi. Craft Oyunculuk Atölyesi mezunudur.

  • Oyuncunun İnstagram hesabını ziyaret edin.
  • Aldatmak dizisinin tüm oyuncularını keşfedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir