İlk kısmı 8 Aralık 2021 tarihinde Star TV ekranlarında gösterilen Annemizi Saklarken dizisi yayın hayatına aralıksız devam ediyor. Pek oldukça dizinin yeni bölümleri 1-2 haftalığına tatile girerken Annemizi Saklarken dizisi, hayranlarını geçen hafta olduğu benzer biçimde bu hafta da yalnız bırakmıyor.

Annemizi Saklarken 6. bölüm bugün mü?

Evet, Star TV ekranlarında gösterilen Annemizi Saklarken dizisinin 6. kısmı bugün, şu demek oluyor ki 12 Ocak 2022 Çarşamba günü yayınlanacak. Star TV’nin yayın akışında dizinin yeni kısmı içeriyor. Dizinin 6. bölüm fragmanı 10 Ocak 2022 tarihinde Youtube kanalında gösterildi.

“Bu bayanı hayatımızdan çıkarmak için kalacağım. Ne gerekiyorsa yapmak için kalacağım.”

Selin, Handan hakkında

6. Bölüm Mevzusu

“Dündar’la Handan’ın evliliklerinin magazin gündemine düşmesi, hayalperest annemiz için artık yolun sonu demek. Bu şekilde bir yalan daha çok iyi mi saklanır? Bilhassa Bora’nın baskıları da tepelerindeyken. Fakat şimdi Handan’ın elini kolunu bağlayan bir sır daha var. Dündar’dan hamile kalmış bir karı! Hepimiz bunu Handan zanneder organik olarak. Dündar’ın gerçekte kimle ilişkisi bulunduğunu öğrenmek, Handan için yeni bir düşmanla karşı karşıya kalma tehlikesi demek. Sadece ailenin onu hamile sanması, Dündar’ın evlatlarının Handan’a karşı düşmanlıklarını yeni bir seviyeye çıkarır. Zerrin’in kırk mevlidinin yapılmasıyla artık önlerinin açılacağını düşünen taze evlilere ufukta refah yok. Selin gitgide babasına dönüşmekte. Derya artık Bora’dan kopmaya emin. Ela ise annesinin ne gizlediğini çözmek için iz ardında. Gençlerin her adımı, Handan’ı foyasının ortaya çıkacağı son bir geceye doğru taşımaktadır.”

6. Bölüm tanıtım yazısı

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Annemizi Saklarken Dizisi Hakkında

Hemen hemen çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan; şimdilerde ise Nişantaşı’nda tanınmış bir moda atölyesinde hususi satın alan asistanı olarak çalışan Handan, Zerrin ve Dündar Demir’in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye adım atar. Bu sürede Dündar’ın ilgisini çeken Handan’ın ve evlatlarının yaşamı, Zerrin ve Dündar’ın evlilik yıldönümü partisinden sonrasında değişecektir.

Oyuncuları kimler?

Hande Doğandemir, Kutsi Yeşim, Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sempatik, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Sulh Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D. Foster, Güngör Bayrak

Geçmiş Bölümler

NoİsimYayın Tarihi1Bölüm8 Aralık 20212Bölüm15 Aralık 20213Bölüm22 Aralık 20214Bölüm29 Aralık 20215Bölüm5 Ocak 20226Bölüm12 Ocak 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir