Teknoloji meraklılarının gözdeleri içinde yer edinen Apple ürünleri, son günlerde yıldızı parlayan ürünler arasındadır. Apple ürünlerde mesele yaşandığı süre, Apple Store’a başvurulmaktadır. Teknoloji harikası olan elektronik cihazlar, günümüzde kullanıcılar tarafınca büyük bir titizlikle kullanılmaktadır. Buna karşın bazı talihsizlikler sonucu Apple cihazlarda problemler çıkabiliyor. Her an teknik servis randevusu almanın kolay olmadığı, kullananların bilmesi ihtiyaç duyulan noktaların başlangıcında gelmektedir.

Düzgüsel şartlar altında buradaki bağlantıya tıklayarak Apple’dan buluşma alıp, buluşma saatinde Apple’da bulunmanız kafi. Apple Store’dan buluşma almanız için sıranın dolu olmaması gerekmektedir. O yüzden geç saatlerde uygun randevuyu alabilirsiniz.

Gece 12’den Sonrasında Deneyin

Randevu alınırken talih arttıran bazı ipuçları bulunmaktadır. Yoğun talep sebebi ile Apple Store’da buluşma almak zor bir süreçtir. Bu yüzden yoğunluğun azca olduğu saatler tercih edilmelidir. Bilhassa gece 12’den sonrasında buluşma ihtimali artmaktadır. Randevu almak o denli zor bir süreç ki; işi ticarete dökenler dahi bulunmaktadır. Acelesi olan kullanıcılar, randevusunu satanlara başvurabilir. İşi ticarete dökenlerin yanı sıra randevuyu mecburiyetten devredenler de bulunmaktadır.

Apple randevusu almak için denenecek yollardan bir diğeri de değişik bilgisayarlardan eş zamanlı giriş yapmaktır. Hatta olanak bulunuyorsa değişik konumlardan ve değişik bilgisayarlardan tecrübe etme yapılması buluşma alma şansını arttırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir