Aras Kargo, Türkiye’de etkinlik gösteren önde gelen kargo şirketlerinden biridir. Aras Kargo emek harcama saatleri hafta içi ve hafta sonu olarak değişkenlik göstermektedir. Sabah açılış saati 08:30, akşam kapanış saati 18:00 olmaktadır. Açılış ve kapanış saatlerinde şubeler kargo dağıtımı, gönderim, teslimat işlemleri yapmaktadır. Kargo gönderimini en geç saat 18:00’a kadar şubelere götürmeniz gerekir. Bayram günü hizmet vermemektedir. Arefe günü belirli saate kadar hizmet vermektedir. Resmi dinlence günleri kapalıdır.

Aras Kargo Çalışma Saatleri Hafta İçi Hafta Sonu

Sabah Açılış Saati:

08:30

Akşam Kapanış Saati:

18:00

Cumartesi Çalışma Saatleri

08:30 – 13:00

Pazar Günü

Kapalı

1989 yılından itibaren kargoculuk faaliyetlerini yürütmektedir. Bugün 19 bölge müdürlüğünün yanı sıra 28 geçirme merkezine, 790 şube, 3000 araçlık filosu ile on binlerce çalışanı bulunmaktadır. Her ay 6 milyon kargo taşımacılığı gerçekleştiren öncü firmalardandır. Lojistik alanında son teknoloji kullanarak kargo takibini en iyi şekilde icra eden firmalardan biridir. Kargo gönderim ve teslimatlarını mesai saatleri içinde yapabilirsiniz.

Aras Kargo müşterilerine bir fazlaca hizmet sunmaktadır. Bunlar (Aras Gün İçi, Aras Tahsilatlı, Aras Geri Dönüşlü, Aras Standart, Aras Randevulu, Aras Iyi sabahlar, Aras Yurtdışı, Aras Tayyare) olmaktadır. Aras kargo bir fazlaca alanda hizmet sunmaktadır. Dilediğinizde Aras kargonun web adresinden mesafelerin ücretini hesaplayabilir, en yakın şubeyi öğrenebilir, kapınıza kurye çağırabilirsiniz. Gönderi takibini sitenizden yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir