Arka Sokaklar, Erler Film imzalı, ilk kısmı 31 Temmuz 2006 tarihinde piyasaya sürülen, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yapmış olduğu, senaristliğini Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’u yazdığı, polisiye, aksiyon, dram ve güldürü türündeki Türk yapımı tv dizisi. 17 senedir (17 sürem) kesintisiz piyasaya sürülen Arka Sokaklar, gösterim yılı, sürem sayısı ve bölüm sayısı bakımından Türk tv tarihinin en uzun devam eden haftalık dizisidir.

Arka Sokaklar, Her Cuma günü Saat 20.00’da ekranlara gelmektedir.

Arka Sokaklar 17. Sürem ve 633. kısmı ile ekranlara dönüyor. 17. sezonuna başlamış olacak olan yapım, 633. bölümüyle izleyicilerin karşısında olacak. Yapım, yeni oyuncular ile kadroyu genişletmiş durumda. Yeni sürem ekibe katılan Komiser Ayşe kimdir? Arka Sokaklar dizisinde Komiser Ayşe kimdir? Gerçek adı, yaşı & oyuncu bilgileri…

Arka Sokaklar dizisinde Komiser Ayşe karakterini Cansın Çekili canlandırmaktadır.

Cansın Çekili kimdir?

Cansın Çekili, 8 Ekim 1989 senesinde İzmir’de dünyaya gelecek olan Türk Beyazperde ve Dizi oyuncusudur. Cansın Çekili 1.75m uzunlukta ve 55kg ağırlığındadır. Terazi burcudur.

Hilal Saral Akademi Kamera Önü Oyunculuk eğitimi alan güzel isim ek olarak Diyalog Ifade İletişim’de de Oyunculuk Eğitimi almıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2018 senesinde Yıldız TV ekranlarında gösterilen Erkenci Kuş adlı dizi ile gerçekleştirmiş, dizide Aysel karakterini canlandırmıştır.

Cansın Çekili instagram @cansincekili olarak bilinmektedir. Cansın Çekili instagram takip edeni sayısı 111K’dır.

Cansın Çekili Dizileri

  • Erkenci Kuş – Aysel
  • Çocuk – Zeynep
  • Mucize Hekim
  • Sana Söz
  • Arka Sokaklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir