Army of the Dead filmi ne zaman yayınlanıyor? Netflix tarafınca yapımı tamamlanan Army of the Dead (Ölüler Ordusu) vizyon zamanı nedir? Ne zaman yayınlanacak? Netflix’ten izlenebilir mi?

Army of the Dead vizyon zamanı

Zombi filmi sevenler için 2021 Mayıs ayı oldukça hoş olacak. Şu sebeple Ölüler Ordusu (Army of the Dead) filmi bu ay gösterime giriyor. Daha ilkin yazdığımız bir yazıyla filmin mevzusu ve oyuncuları hakkında data vermiş ve fragmanına yer vermiştik. Beyazperde severler şimdi de filmin yayına giriş tarihini, ne zaman izleyebileceklerini araştırmaya başladı.

  • Army of the Dead 2021 Mevzusu, oyuncuları ve vizyon zamanı

Army of the Dead filmi 21 Mayıs 2021 Cuma günü (yarın) gösterime giriyor. Merakla beklenen zombi filmimizde oldukça gerçekçi efektlere yer verildi. Bu yüzden gerek korku filmi gerekse de aksiyon türü sevenler bu filmi epey tutacak!

Army of the Dead nereden ve iyi mi izlenir?

Army of the Dead filmini seyretmek için Netflix üyeliğinizin bulunması yeterlidir. Filmin vizyon zamanı için cuma günü seçilmiş. Hafta sonu kafamız rahat, keyifle izleyelim diye Netflix bizlere bu kıyağı da yapmış. Film toplamda 2 saat 28 dakika sürüyor. Fragmanda denk geldiğimiz Kenny Rogers’ın The Gambler şarkısı şimdiden filmle özdeşleşmiş durumda!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir