Yaz aylarından bu yana Netflix’in yeni yerli dizi projesi Aşıklar Bayramı hakkında pek fazlaca içerik hazırlanırken kullanıcılar filmin fragmanının yakın bir tarihte Netflix Türkiye’nin Youtube hesabı üstünden yayınlanmasıyla filmin oyuncuları, karakterleri ve oyuncuların yaşları hakkında araştırmalar halletmeye başladı. İşte Aşıklar Bayramı filminin oyuncu ekibi hakkında görsellerle beraber hazırlamış olduğumuz rehber.

Kıvanç Tatlıtuğ yakın bir zamanda Yakamoz S-245 dizisinde Arman karakteriyle görünmüştü. Meşhur oyuncunun Nisan 2022’de Kurt Efe isminde bir bebeği dünyaya geldi.

Projenin çekimleri tamamlandıktan sonrasında Tatlıtuğ yeni bir iş teklifi aldı Aşıklar Bayramı başlığı taşıyan projenin başrol oyuncusu seçildi. Bir öteki ana karakter ise Settar Tanrıöğen oldu. Görünüşe bakılırsa Netflix, bu iki isim üstünden bir baba-oğul dram filmine odaklanıyor.

Avukat Yusuf (Kıvanç Tatlıtuğ) ile saz aşığı babası Heves Ali’nin (Settar Tanrıöğen) yolu 25 yıl sonrasında uzun bir yolculukta bir ihtimal son kere kesişecektir. Film, baba ile oğulun duygusal açıdan hesaplaşmasına odaklanıyor.

Aşıklar Bayramı oyuncuları kimler?

Kıvanç Tatlıtuğ‘Yusuf’ rolünde38 yaşındaSettar Tanrıöğen‘Heves Ali’ rolünde60 yaşındaPınar Göktaş‘Hekim Zehra’ rolünde38 yaşındaLaçin Ceylan‘Zere Hanım’ rolünde56 yaşındaBurcu Cavrar‘Istek Hemşire’ rolünde33 yaşındaÇetin Kemal Sarıkartal‘Mamoş’ rolünde63 yaşındaErkan Bektaş‘Çavuş Bekir’ rolünde50 yaşındaŞirin Ergüven Hamşioğlu‘Meryem’ rolünde60 yaşındaErkan Can‘Kul Yakup’ rolünde63 yaşındaUğur Uzunel‘Salim’ rolünde33 yaşlarında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir