Atiye dizisinin 3. sezonu merakla beklenirken Netflix Türkiye hesabında yeni görüntüler paylaştı. Sekiz senedir kızına kavuşacağı günü bekleyen Atiye’yi oldukça zor bir karar bekliyor! Karanlık güçler ise minik kızı korkulu planlarına alet etmek için gün saymaktadır.

Atiye dizisi ilk sezonuna fırtına şeklinde girerken 2. sezonda beklenen performansı gösterememişti. Dizinin 3. sezonda iyi mi performans göstereceği ise merak mevzusu oldu.

  • Atiye dizisinin birinci ve ikinci sezonlarını seyretmek için tıklayın.
  • Atiye bitiyor mu? Atiye dizisi final mi yapıyor? Son sürem mu olacak?

Dizinin 3. sürem çekimleri tamamlanırken yeni bölümlerinin 17 Haziran’dan itibaren izlenebileceği ifade edildi. 1 Haziran 2021 tarihinde ise Atiye dizisinin 3. sürem fragmanı gösterildi. 3. sürem fragmanı seyretmek için aşağıdaki videoya tıklayabilirsiniz.

İstanbul’da yaşayan bir ressamın çıkmış olduğu kişisel yolculuğunda Anadolu’da arkeolojik bir alan olan Göbeklitepe ile kurduğu birlikteliğin anlatıldığı Atiye dizisi geniş kitleler tarafınca beğeniyle izlenmişti. Türkiye’de nadir görülen gizemli dizi yapımları arasına giren Atiye dizisi, Beren Saat’in başarı göstermiş oyunculuğuyla adından sıkça söz ettirdi. Dizinin başrol oyuncusu olan Atiye (Beren Saat) arkeolojik alanın evrensel gizemini ve kendi geçmişiyle olan ilişkisini ortaya çıkarmaya çalışıyor.

3. sezonda Atiye, sırları açığa çıkararak oğlunu bulmaya koyuluyor. 8 bölüm olarak yayınlanacak olan 3. sürem 17 Haziran 2021 tarihinden itibaren Netflix üstünden izlenebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir