İlk bölümü 2 Nisan 2021 tarihinde gösterilen, 9. bölümle sürem finali meydana getiren; 15 Ekim 2021’de gösterilen 10. bölümle 2. sezona başlamış olan ve 24. bölümle final yapma sonucu alan Kıbrıs Zafere Doğru filmi 4 Şubat 2022 tarihinde yayınlanacak bölümle fişini çekiyor.

Kıbrıs meselesini Rauf Denktaş özelinde sahneye taşıyan dizinin 2. sürem genelinde 15. bölümü yayınlanmış olacak ve bu bölümle senaryo sona erecek.

Dizide kullanılan karakterler zamanı kişiliklerden esin alınarak oluşturuldu ve senaryonun Türkiye’nin adaya düzenlemiş olduğu 1974 harekatı ile sonlandırılma sonucu alındı.

Ansiklopedika, Ocak 2022’de 500 bine yakın sayfa görüntülenmesi elde etti. Bizi yeğleyen kullanıcılara teşekkür ederiz!

Dizinin oyuncu kadrosunda “Ankaralı” rolünü üstlenen Serkan Çayoğlu, “Kemal” rolünü üstlenen Ahmet Kaide, “Rauf Denktaş rolünü üstlenen Devrim Saltoğlu, “Samson” rolünü üstlenen Tayanç Ayaydın, “İnci” rolünü üstlenen Pelin Karahan, “Ayşe” rolünü üstlenen Gülper Özdemir şeklinde adlar yer alıyordu. Tüm oyuncuları karakterleriyle beraber keşfetmek için burayı ziyaret edin.

Kıbrıs Zafere Doğru final bölümü izle(*1*)

Kıbrıs Zafere Doğru final bölümü olan 24. bölümü canlı olarak seyretmek isteyen kullanıcılar arama motorlarında sorgulamalar gerçekleştiriyor. Saat 20:00’da başlamış olacak olan diziyi canlı olarak seyretmek için burayı ziyaret edin.

Kıbrıs Zafere Doğru son bölüm fragmanı

Kıbrıs Zafere Doğru dizisi 2. sezonu hakkında(*1*)

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin ikinci sezonu 15 Ekim 2021 tarihinde “Kıbrıs Zafere Doğru” başığında 10. bölüm adıyla gösterildi. Dizide yaşanmış olan isim değişikliğinin deposu bilinmiyor. Dizinin adı İngilizce olarak en başından bu yana “Once Upon a Time in Cyprus” adıyla biliniyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir