Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım 3 yıl aradan sonrasında ilk kez basın toplantısı düzenliyor. Aziz Yıldırım’ın basın toplantısını canlı seyretmek için tıklayın!

  • Aziz Yıldırım basın toplantısı canlı izle!

AÇIKLAMALAR

3 yıl ilkin Fenerbahçe kongresinde sayın Ali Koç büyük teveccühle başkan seçildi. Ikimiz de arkadaşlarımızla karar verdik, Fenerbahçe için demeç vermeyecektik. Fakat arada bizi tahrik ettiler. “Konuştuğumuzda niçin konuştunuz, konuşmadığımızda niçin konuşmuyorsunuz?” dediler. Bizi tuzağa çekmeye çalıştılar. Dün verdiğimiz söz benim ve dostlarım için bitmiştir. Bugünden sonrasında Fenerbahçe aleyhine meydana getirilen her şeyle ilgili konuşacağız.

3 senedir bir yıkıntı edebiyatı var. Biz oldukca fena bir mali tablo aldık. Hayır, biz bu şekilde bir tablo bırakmadık. 

1998’de 1 oy farkla başkan seçildim. Fenerbahçe için 50 tapu aldım. Arkadaşlarla asla parayı harcayalım diye düşünmedik. Bugün Fenerbahçe’nin mal varlığı borçlarından fazladır. Sayın başkan ya hesap bilmiyor ya da kitap. Beşiktaş ve Galatasaray’ın malları var diyor. Beşiktaş’ın bir stadı, karşıda kamp tesisi ve bir de apartmanı var. Galatasaray’ın iki tarafı da devletin yapmış olduğu stat. Selahattin Beyazıt başkanın almış olduğu arazi ve oradan dolayı gelecek nakit para var. Başka bir şey var mı? 

Fenerbahçe’nin neyi var? Bu yönetim geldiğinden beri bir tane ağaç diktiler mi? Kulübün oraya bir bekçi kulübesi diktiler. Onun haricinde bir şey yok. Sayın Ali Koç bu kulübe niçin geldiğinin bilincinde değil. Bu 16 bin üye sayın Ali Koç’u niçin seçmiş, onu anlamamış. Pamuk Prenses’i alıp uçuracaktın. Pamuk Prenses küme düşüyordu. Tarihinde iki kez küme düşüyordu. Biri Ali Şen döneminde, averajla kümede kaldı. Bundan üç yıl ilkin küme düşmekten kurtuldular. 

2011’de hapse girdik. Ben kendim gittim hapse, birlikte gidip arkadaşlarla yattık! (Gülüşler, temenniler) Ali Koç’a sesleniyorum. Bizi kendine rakip görme! Dost olarak gör, dost olarak gör, düşman olarak görme. Bizlere rakip olmak için tek şansın var: 20 yıl başkanlık yapacaksın. Başarılar elde edeceksin. Gözümün üstünde kaşım yok demeyeceksin. Fenerbahçe için hapse gideceksin, hapse! Her gecenin bir sabahı olmaz, bilin! Ayıp denen bir şey var bilin, Ben Fenerbahçe’nin kendisiyim.Korkuyosunuz! Korku dağları sardı gidiyorsunuz. Biz Fenerbahçeliyiz, boykot yapmayız!

52 tane oyuncu aldın. Para yok bu kulüpte. 6 tane alıştırmacı aldın. 2 yılda bu kulübe 500 milyon dolar para girdi. Bu para ne oldu?

Seni bu izleyici ile göndereceğim Ali Koç! Sen Koç’luğunu bil! Sen Rahmi Bey’in torunusun. Bundan sonrasında sahnedeyim. Haberin olsun!

Obradovic İddiaları

Obradovic benim dostum. Günlük 5-6 saat oturduğumuz zamanlar oldu. O yaşam öyküsünü anlatırdı, biz yaşam hikayemizi anlatırdık.

Ansiklopedika Spor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir