Bağımlılık derecesine ulaşan mobil oyunlar her geçen gün yaygınlaşıyor.

Akıllı telefonların gelmesi ile beraber oyun yapımcıları mobil oyunların gelişimine büyük ilgi gösterdiler. Güzel zaman geçirmek isteyenler istediği her yerde bu oyunları oynayarak zamanını asla sıkılmadan değerlendirebilirler. Gün süresince oynanılan oyun olduğu benzer biçimde bağımlılık halletmeye devam ediyor. Bir kere başlandığı vakit bırakılması hakikaten zor olduğu benzer biçimde ilk fırsatta aynı oyuna devam ediyorlar.

Temple Run
İlk günden itibaren 170 milyon şahıs tarafınca indirilip oynanan oyun olmuştur. 2012 yılının en popüler oyunu olması ile beraber iplere tutunarak vagonlara binerek yoluna devam ediyor. Rahat bir halde oynayacağınız benzer biçimde size keyifli zamanlar tanımaktadır.

temple run

Subway Surfers
Bekçiden kaçan çocuğun macerasını gözler önüne sermektedir. Subway Surfers keyifli olduğu benzer biçimde eğilme, zıplama, hususi güçleri kullanma benzer biçimde kabiliyetleri vardır. Görsel olarak gözünüze hitap etmiş olduğu benzer biçimde altınları biriktirerek kendinize can hususi güçler dahi alabiliyorsunuz. Üstün dereceli kırarak geceleri vazgeçemeyeceğiniz oyunlardan olacaktır.

subway surfers

Angry Birds

Sevindirilmiş olduğu kadar keyifli oyunlardan olmaktadır. Yumurtalarını çalan domuzlardan intikam almak isteyen Angry Birds büyük görevde ekip arkadaşları ile beraber harekete geçiyor. Bölümleri birbirlerinden değişik olduğu benzer biçimde her yeni bölümde sizi yeni heyecanlar beklemektedir.

Candy Crush Saga

candy crush saga

İlk olarak feysbuk ile yaygınlaşmaya başladı bağımlılık yapmış olduğu benzer biçimde gün süresince telefonunuzdan oynamaya devam edeceksiniz. Öteki bölümler zor olduğu benzer biçimde keyifli bölümler sizin nefesinizi tutmanıza niçin olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir