İlk kısmı 21 Haziran 2022 tarihinde TRT 1 ekranlarında gösterilen Balkan Ninnisi dizisinde ‘Mustafa’ karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? İşte gerçek adı, 2022 itibariyle yaşı, eğitimi ve nereli olduğu ile ilgili güncel bilgiler.

TRT 1 ekranlarının beğenilen dizisi Balkan Ninnisi’nde birinci sürem heyecanı tüm hızıyla sürüyor. Salı günleri saat 20:00’da gösterilen aile ve duygusal temalı dizinin oyuncu ekibi hakkında araştırmalar yapılıyor.

Yapımcılığını Yalçın Arı ve Uğur Uzunok’un üstlendiği dizinin çekimleri 2022’nin bahar aylarında başladı. İlk bölüm 21 Haziran 2022 tarihinde TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluştu. Değişik milletlere mensup iki gencin sevdaları için verdiği mücadeleyi mevzu alan dizide Mustafa rolünü hangi oyuncunun canlandırdığı merak ediliyor.

Balkan Ninnisi Mustafa kimdir?

Balkan Ninnisi dizisinde destek oyuncu olarak yer edinen Mustafa karakterine 25 yaşındaki oyuncu Süleyman Kara yaşam veriyor.

Süleyman Kara 1 Ocak 1997 tarihinde Türkiye’nın İstanbul şehrinde dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.

  • Oyuncunun İnstagram hesabını ziyaret etmek için buraya tıklayın.
  • Dizinin tüm oyuncu ekibini görmek için burayı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir