Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde 1. sürem heyecanı tüm hızıyla sürüyor. Ekrem İspir’in oyuncu ekibine dahil edilmesiyle reytinglerini artırmaya çalışan TRT 1 dizisinin 22. bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor.

İlk kısmı 16 Eylül 2021 tarihinde gösterilen ve günümüzde 1. sezonu yayınlanmaya devam eden Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı bir Türk tv dizisidir. Yapımcılığını ES Film, yayıncılığını ise TRT 1 üstlenmiştir. Dizinin yönetmenliğini Taylan Biradeler; senaristliğini ise üç değişik senaryo yazarı yapar: Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz. Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin başrol oyuncuları Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe’dir.

Dizi her ikisi de zamanı birer kişilik olan ve Osmanlı ile Memlük himayesinde bulunarak korsanlık icra eden iki Türk denizcinin yaşamını takip ediyor.

Şimdiye kadar gösterilen son kısmı 24 Şubat 2022 tarihindeki 21. bölüm olan dizinin yeni bölümünün haftaya yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor.

Barbaroslar yeni bölüm ne zaman, haftaya var mı?

Barbaroslar dizisinin yeni bölüm tarihinin 3 Mart 2022’de yayınlanacağı açıklandı. Kısaca evet, haftaya dizinin yeni kısmı izlenebilecek. Yeni bölümün ön izlemesi halihazırda dizinin Youtube kanalında gösterildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir