İlk kısmı 20 Eylül 2022 Salı günü ATV ekranlarında gösterilen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde ‘George Bagnall’ karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? İşte gerçek adı, 2022 itibariyle yaşı, eğitimi ve nereli olduğu hakkında güncel bilgiler.

Yapımcılığını Oktay Kaynarca, Seyfi Şahin ve Onur Tan’ın üstlendiği dizinin çekimleri 2022’nin yaz aylarının başlangıcında başladı. İlk bölüm 20 Eylül 2022 Salı tarihinde ATV ekranlarında seyirci ile buluştu. Köklü ve kuvvetli bir aileden gelen Cezayir Türk’ün yaşamını mevzu alan dizide George Bagnall rolünü hangi oyuncunun canlandırdığı merak ediliyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde ‘George Bagnall’ karakterini Mert Kırlak canlandıracaktır.

Mert Kırlak kimdir?

Mert Kırlak 20 Ocak 1978’te Zonguldak, Karadeniz Ereğli’de dünyaya gelecek olan Türk tiyatro, beyaz perde ve dizi oyuncusudur.

İlk, orta ve lise öğrenimini Karadeniz Ereğli Ted. Koleji ve Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesinde tamamladı.

Mert Kırlak instagram hesabı @mertkirlak olarak bilinmektedir.

https://www.instagram.com/mertkirlak/

1995 senesinde Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro bölümünü kazanmıştır. Eğitimi süresince, Ergin Orbey, Erol Keskin (oyuncu), Mehmet Atay, Cihan Yöntem, Dinçer Sümer, Metin Balay, Erdal Küçükkömürcü, Ahmet Cemal şeklinde adlardan ders aldı. 2000 senesinde, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kent Tiyatrolarının kurum kadrosunda oyuncu olarak göreve başladı. 2008 yılından itibaren birçok beyaz perde ve tv projesinde oyuncu olarak yer aldı. Bir dönem, başka sanat-kültür dergisinin gösterim kurulunda bulunan Mert Kırlak, halen Eskişehir Kent Tiyatrolarındaki görevine oyuncu olarak devam etmektedir.

Mert Kırlak Rol Almış olduğu Beyaz perde Filmleri

  • Ayhan Hanım – Levent Semerci – 2011
  • Kadrinin Götürmüş olduğu Yere Git – Onur Tan – 2008
  • Devrim Otomobilleri -Tolga Örnek – 2008

Mert Kırlak Rol Almış olduğu TV Dizileri

  • İntikam (dizi) – Davet Vila Lostuvalı – 2013
  • Güneydoğudan Öyküler Ilkin Vatan – Onur Tan – 2010
  • Cam Kırıkları – Onur Tan – 2009

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir