İlk kısmı 20 Eylül 2022 Salı günü ATV ekranlarında gösterilen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde ‘Kurban Baba’ karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? İşte gerçek adı, 2022 itibariyle yaşı, eğitimi ve nereli olduğu hakkında güncel bilgiler.

Yapımcılığını Oktay Kaynarca, Seyfi Şahin ve Onur Tan’ın üstlendiği dizinin çekimleri 2022’nin yaz aylarının başlangıcında başladı. İlk bölüm 20 Eylül 2022 Salı tarihinde ATV ekranlarında seyirci ile buluştu. Köklü ve kuvvetli bir aileden gelen Cezayir Türk’ün yaşamını mevzu alan dizide Kurban Baba rolünü hangi oyuncunun canlandırdığı merak ediliyor.

Ali Seçkiner Alıcı 3 Temmuz 1965 senesinde Kars’ta dünyaya gelecek olan Türk müzisyen ve oyuncudur.

Gazi Üniversitesi Müzik Bölümünden mezun oldu. 1989 yılına kadar müzik öğretmenliği yapmış oldu. Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünde, Halk Evleri Sanat Atölyelerinde toplu ve bireysel ses dersleri verdi. Devlet Çoksesli Korosu’nda vazife almakta, bununla beraber tiyatro oyuncusudur.

Ali Seçkiner Alıcı Instagram Hesabı

Ali Seçkiner Alıcı‘nın instagram hesabı @aliseckineralici olarak bilinmektedir.

https://www.instagram.com/aliseckineralici

Ali Seçkiner Alıcı Kariyeri

 Mahmut Fazıl Coşkun’un 75. Venedik Film Festivali’nde yarışan “Anons” filmi ve Çağıl Bocut’un ilk uzun metraj filmi “Sardunya” da başrol oynadı. Hem de “Bergen”, “Beni Fazlaca Sev”, “Yargı”, “Bizim için Şampiyon” şeklinde popüler projelerde mühim rollerde yer aldı. Son olarak 75.’si düzenlenen Cannes Film Festivali’nin “Belirli Bir Bakış” bölümünde Internasyonal prömiyerini icra eden Güvenli Alper’in son filmi “Kurak Günler” de yer aldı.

Ali Seçkiner Alıcı Oynadığı Film ve Diziler

YılYapımRol2022TamirhaneGönülKurak GünlerBergenKayhanHogirCevdet–2021Beni Fazlaca SevSabırsızlık ZamanıKerrİki Şafak ArasındaApo––Orhan2020SardunyaDur Bak Dinle GeçNadir–2019Söz Senettirİdris2018Bizim İçin ŞampiyonHasan Karataş2017FinişAnonsİlyasReha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir