Büyümüş de Küçülmüş mimik yıldız.Genel olarak Beren Gökyıldız Drama eğitimi alıyor ve drama filmlerinde rol alıyor Vatanımızda Genel olarak küçük oyuncular büyüyünce oldukca başarıya ulaşmış olamıyor fakat umarız Beren Gökyıldız Başarıya ulaşmış olur. Setlerde Genel olarak  ağlamak için şarkısı varmış, onu dinleyip ağlıyormuş.

Beren Gökyıldız Kimdir?

 Beren Gökyıldız 29 Eylül Pazartesi günü  2009’da, İstanbul’da dünyaya geldi. Beren Gökyıldız ilköğrenimine devam etmektedir. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Fox TV ekranlarında gösterilen Erkeğimin Ailesi dizisiyle başlamış olan, Beren Gökyıldız oynadığı karakterle izleyenlerin takdirini toplamıştır.ve bir oldukca filmimizde rol almıştır.Oynadıgı filmlerde insanları etkilemeyi başarmıştır.Duygusal sahneleri ile ön plana çıkmış ufak bir stardir.

Beren Gökyıldız’ın oynadığı diziler ve filmler:

Beren Gökyıldız’ın oynadığı diziler ve filmler

Kimsesizler Dizisi 2020 Başlamış olacak

Başrollerini Beren Gökyıldız, Kübra Süzgün, Burcu Özberk ve Erdal Beşikçioğlu beraber canlandıracak

Kızım (Öykü) (TV Dizisi) – 2018

Öykü sekiz yaşlarında, yaşıtlarından değişik olarak algısı oldukca açık olan, empati duygusu gelişkin ve oldukca akıllı bir kızı canlandırmaktadır.

Bal Kaymak (Bade) (Beyazperde Filmi) – 2018

Balkanların muhteşem atmosferini kendine fon meydana getiren Bal Kaymak, küçücük boyuna dev gibi bir kalp sığdıran küçük kız evladı Bade’nin, dünyanın en iyi balını üreten aksi büyükbabası ve dünyanın en iyi kaymağını icra eden küskün anneannesi içinde kalışının umut dolu öyküsünü mevzu alıyor

Anne (Melek) (TV Dizisi) – 2016

Melek yaşamış olduğu her anda mutluluk kabul eden, küçük dünyasında hayallerle yaşayan bir çocuktur. Zeynep geçici olarak Melek‘in okulunda işe adım atar ve yolları kesişir

Puan Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir